0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (1,066 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar oğlum bir süredir gece rüyasında yatağına akrep geldiğini akrep'in şekil değiştirdiğini çok korkunç olduğunu anlatıyor bazen de hayalet gördüm korkunç diyor odasına gitmek istemiyor odam da bişeyler var diyor. Bizim de bir tanıdım vardı kendisi peygamber efendimizin soyundan geliyormuş. Bana oğlumun 3.gözünün açık olduğunu bazı şeyleri gördüğünü söyledi. Ben şimdi ne yapıcam bilmiyorum nçböyle bişey yaşayan var mı Allah rızası için yol gösterin cnai hocası muska gerekir dedi ama bilmiyorum ki ya 

25 Cevaplar

+2 oy
(1,849 puan) tarafından
Bilimden şaşmamak gerekir. Bence doktora götüemelisiniz. Çok fazla çizgi film izlitor mu? İzliyorsa ne tür çizgi filmler izliyor? Cocuklrın hayal gücü inanılmaz kuvvetlidir
(1,066 puan) tarafından
Bu konunun üzerine düşüncem bırakmam zaten
(1,849 puan) tarafından
Düşüneck birşeyy yokki hemen doktora götüemelisin. Doktora gitmek kötü birşey değil. Birde izlediği çizgi filmleri izletme ne izliyor kontoel et belki onlarla alakalıdır dediğim gibi çocukların hayal dünyası inanılmaz  büyüktür ve gün içindeki heeşey onların gece uykusunda rahat bırakmaz
(1,066 puan) tarafından
Randevu arıyorum canım ama yokk
(1,849 puan) tarafından
Hastaneye erken gidince muayne ediyolar bazı illerde randevusuz.. Birde bi süre çizgi film izletme  telefona bakmasın, bir kaç gece siiznle uyusun sarılarak birde dua okuyuo rrahatlat bakalım inşallah şifasını bulur miniğin
(1,777 puan) tarafından
Benim son postuma bak canım benim oğlanda öyle diyordu zombi görüyorum geliyorum diyordu izlediği çizgi filmlerden, bende izledim korktum , oğlunu takip et kuzum bir süre
-Reklam-
+1 oy
tarafından
3. Gözünğn açık olması örümcekler hayaletler görmesi mi demekmiş bana saçma geldi canım bi pedegokla görüş bence 
(1,066 puan) tarafından
3.gözü açıkmış bazı şeyleri görüyor dedi evinde bişeyler dedi anladın yani. Bana bazı sorular falan sordu hamileliğimle ilgili falan
(48,668 puan) tarafından
Uc harfli demek istemis
tarafından
Yaa kuzum bazı çocuklarda korku olabiliyor bana kalırsa bilimden şaşma derim git bi pedegokla görüş bulaşma bence öbür türlüsüne
0 oy
tarafından
Kaç yaşında 
(1,066 puan) tarafından
5 yaşına giricek
tarafından
3. Gözün açık olduğunu kim söyledi size
(1,066 puan) tarafından
Abimin müstakbel kaynanası. Peygamber efendimizin soyundan geliyormuş kendileri. Daha neler dedi neler de benim konum bu yani. Aile fertleri ile ilgili başka konular var
tarafından
Puahhaha hiç güleceğim yoktu kız ne inaniyon ona benim kızda bazen saçma soaan şeyler diyor çocuk bu tablet izliyosa TV de film izliyosa ondandır etkileniyordur içini ferah tut
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Bilemedim valla kuzum ben hiç duymadım 
(1,066 puan) tarafından
Biz kardeşimde yaşadık böyle şeyler ama o zaman tanıdık falan vardı hal oldu ben kime güvenip çocuğuma muska yaptırayım neler var görüyoruz korkuyor insan
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Tövbe estafurullah 
(1,066 puan) tarafından
Bende şaşkınım görünen görünmeyen herşey den Allaha sığınıyorum ama çocuğum söz konusu çok tedirginim
(17,761 puan) tarafından
Youtuba çok bakıyomu
(1,066 puan) tarafından
Arada bakıyor
0 oy
tarafından
Bilemedim canm , bence bi doktora danış derim genede sen bilirsin
(1,066 puan) tarafından
Randevu bakıyorum
0 oy
tarafından
İlk kez duydum öyle bişey. Şiddet içerikli çizgi film vs izliyorsa onların etkisi olabilir.
(1,066 puan) tarafından
İnşallah öyledir
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Yani inanmayın öyle seyelre bence bı doktora götür
(1,066 puan) tarafından
Randevu bakıyorum
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Çocugun küçükmüş canım bence normaldir ya benim oğlum da o yaşlarda geceleri çok korkardı hatta kalkıp aglayip anlatirdi geliyolar falan diye bende uyuyamazdım korkudan ama geçti şükür büyüdükçe anneannem muska gibi bisey vermişti daha doğrusu minik bi kuran sürekli üstünde dururdu 
(1,066 puan) tarafından
Bana da öyle bişey dediler ama onu cami hocası yapmıyor ona başka hoca lazım dedi bana ben sadece suya okurum dedi
0 oy
tarafından
Uzman yardımı alın çocuğa da bu tür sorular sorup daha fazla dusunmesine yol açmayın lütfen .
(1,066 puan) tarafından
Sormuyorum sabaha yatağıma gelip anlatıyor
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Eşim imam, bu postu göstereyim eğer müsaade ederseniz ne diyecek merak ettim. 
(1,066 puan) tarafından
Göster canım
0 oy
tarafından
Bildiğin iyi bir hocada muska yapa bilirsin içine ayetel kürsi yazar bildiği duaları yazar takarsın boynuna inşallah bişey geçer 
(1,066 puan) tarafından
Bildiğim hoca yok yaşım 25 2 yıldır burdayım her yere yabancıyım burda cami imamı sağolsun Bi numara verdi yarın görüşmem için
tarafından
Ee cnm sen diyon ki peygamber efendimiz sav soyundan gelen tanıdığın yapar işte söyle o yapsın
(1,066 puan) tarafından
Onun yapıcanı sanmıyorum. O bana dedi ki annen 41 çörek otuna 41 yasin okuyup bir poşete koysun içine çocuğun kıyafetinden 1 parça kesip atsın çocuğun yastık altına saklayın dedi. Annem de inanmıyor böyle şeylere çünkü kadın anneme de çok kötü şeyler söyledi sizde büyü var falan diye ağzından hayırlı bişey çıkmıyor kadının
tarafından
Öyle şeylere gerek yok ya oku bol bol
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Çizgi filmle alakalı geldi bana izlediği şeylerle ilgili sanki. Çizgi filmlerde de var ya şekil değiştiren insanlar,hayvanlar,robotlar falan. Hayaletli videolar çizgi filmler de var. Tam etkilenecek yaşta. Bilinçaltina illa işleniyor. Tertemiz bellek ne görse kapar yani
(1,066 puan) tarafından
İnşallah öyledir doktora götürücem zaten ama önlem de almak istiyorum
(2,493 puan) tarafından
Önce doktora götür bakalım ne diyecek ona göre hareket edersin sonra
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Canm bol bol oku üstüne ayet-el kürsi nas felak yatınca sürekli oku allahn iznyle bisey olmaz inşllah.  Doktorada götürün pedegoga.
0 oy
tarafından
Bacım bak şimdi 3uncu gözü açık kişiler her yerdeki mahluklari görür sen sadece odasında goruyo diyosun başka yerlerde de görse tamam evin diğer odalarında dışarıda milyonlarca mahluk var neden odasındaki sen korkuyo bu bi celiski sen bi doktora götür bakalım düzelmezse haciya hocaya başla ben yurtlarda büyüdüm kalp gözü açık insanlarla çok bi arada kaldım 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim benim benim cocukta disneyi cartoon kanallarini izlerken geve agalayarak kalkiyordu yatagina yatmak istemjyordu kanallari tamamen sildim tvden sadece trt var cocuklar izlediklerinden etkileniyor bunu bir dusun senin dedigin gibi de olursa muhakka iyi bir hoca bul muska yazdir psikolaga da gidebilirsin hepsini dene yani cocuk bu ihmale gelmez Allah kolaylik versin
0 oy
(3,141 puan) tarafından
3.gozu açık diyen hoca ne yapman gerektiğini söylemedi mi ?
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ya öyle bilmem ne diyenelrden önce uzak durun kalbinize şüpheyi onlar koyuyor sonra psikolojikmen sürekli negatif düşünüp kötüye yoruyorsunuz. sizin için dmeiyrium bunu genellikle öyle oluyor. ayetul kürsüyü yazıp yastığına koyun. uyurken üstüne dua okuyun ve uyumadan önce çocuğu tuvalete götürün sıkışık uyumasın. 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
İyi duzgun bir hocaya gotur canim 
0 oy
tarafından
Benim kızımda aynısını yaptı ben izlediklerinden etkilendiğini düşündüm yeni doğum yaptığımda babannesinde kalmıştı saçma s.lak şeyler izlemiş orda. Kızım 4 ysşında ben ona dua okumanın onu koruyacağını söyledim hergece yatmadan nas felak subhaneke falan okuduk arkasından korkunç rüyalardan sennbeni koru allahım diye Duamızı ettik allahın izniyle hiçbirşeyi kalmadı oğlun kaç yaşında bilmiyorum ama belki izlediklerinden etkileniyor olabilir. Kızım duvarlara gözünü dikip ağlıyodu olduğu yere çişini falan yapıyodu bişeyler vsr diyodu ama hepsi geçti. Hocaları büyüleri bırakın sizde ayetel kürsiyi okuyun siz korkmayınki oğlunuzda korkmasın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 413 göst.