0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından

Biraz dertleşmek istiyorum. 35 haftalık hamileyim. Eşim 3 gündür hasta evde yatıyor bugün kaynanam geldi daha içeri girer girmez eşimin uzerindeki atleti tutmuş yakası siyah yikamiyor musun dedi bende eşimde baktım bişey görmedik halbuki. Bana kaçta yikiyorsun beyazları diyor kayinbabamda da yanında damimiz var bizim en üst katta oturuyorum giderlerim tıkanıyor temizlenmesi gerek ben su taşıyıp yıkıyamiyorum damı yıkadılar laf ede ede merdivenleri yıkadılar laf ede ede balkonu yıkadık beraber hiç yikamiyor musun diyor balkonda musluk yok riskli gebelik yaşıyorum halende ne zaman gelse evime bakıyor temizliyemiyorim bilmiyorum yetişemiyorum ağırlaştim bide eşimde hasta 3 gündür evde moralimi bozdu o gidince oturup ağladım onlara yardım ettim diye belim özel bolgeme ağrı girdi. Canım çok sıkıldı dibimde oturuyor yan binamda ben Allah'a havale ediyorum beni çok üzüyorlar sesimi çıkarmıyorum çekiniyorum elimden geldikçe saygıda kusur etmiyorum bi kere bile cevap vermisligim yok yinede sevmezler beni :(((

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
13 yıllık evliliğin verdiği tecrübeyle söylüyorum hiiic takma he de Geç emin ol içi içini yer
-Reklam-
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Madem laf edecekler yapmasınlar 21 aylık oğlum var 37 haftalık da hamileyim her işimi bugüne kadar kendim yaptım yetisemedigim de oldu olurda ev benim keyif benim kimine kayananm alt katta asla bir işime karistirmam. Evi bol götürse de gel yardım et demem
(123 puan) tarafından
Bende asla demem ama kendi gelir karışır aklınca evimi kendi evi gibi görüyor burası bizim evimiz diyor benim de üst katımda ben gitmem ama o gelir laf eder herseyime
0 oy
tarafından
Fazla karıştırma canım ailene kış günü hamile halinle yikamk zorunda değil sin bnde 33 haftalıgm eşim bir damacana su döker bide fircalr yetr 2 hafta da bir kış günü ne gerek var Hamile halinle merdvn yikmnimi bekliyor lar ayağından soğuk alirsn ama boşver he he geç
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Cevap vermediğin icin böyle oluyor evet yapamiyorum ve yapmicamda sendende birsey beklemiyorum ha ille yapacaksanda yaptığinın kıymeti kalmiyor böyle sòylenince yapma daha iyi de bi kere ağzını açarsan bidaha diyemezler birsey
0 oy
(784 puan) tarafından
Takma canım takma bunlar insanın her şeyine bişey bulur uzulursen kendine edersin onlar daha sevinir 

Kıçının kenarına bile takma 

Allah'a havale et 

Aynısı bendede var 
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Tavsiye kendini kimseye beğendirmeye çalışma pis mi diyor bırak desin dünyadaki en temiz insan da olsan o karakterde biri seni pis bulur atleti çekiştirip yıkamıyor musun diyen bu kadar evine burnunu sokmaya çalışan biri seni zaten bebeğmez çünkü eleştirmek kusur görmek için bakıyor hiç ciddiye alma 
0 oy
(747 puan) tarafından
Kimseye karıştırma isini ve bence kim olursa olsun hakedene agzinin payini ver..
0 oy
(202 puan) tarafından
Canim ses etmezsen seni saf sanip iyice tepene cikmaya calisirlar ilk sen yapma ama sana kotu laf ettiklerinde ywda laf soktuklarında sende arada onlara saygı cercevesinde karsilik verirsen zamanla azaltiyorlar tecrubeyle denedim bende senin gibiydim eskiden ama baktm sustukca ustjme daha cok geliniyor karsilik vermeye basladim azaldi
0 oy
(2,165 puan) tarafından

• Nerde hata yapıyorsun biliyor musun cevap vermeyerek ve susarak... Sen biraz sert dursan ve taviz vermesen kimse senin üstüne bu kadar gelmez. Biraz da iş sende bitiyo. Lütfen dikkat et artık iş görme dinlenmene bak birisi bişey dedimide cevabını ver. Herkeste kendine göre temizdir yani bune böyle tek kendilerimi temiz ? 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşin birşey diyemedi mi
0 oy
(7 puan) tarafından
Ne kadar vicdansizlar yaa sen bide hamilesin hamile olmasan bile senle böyle dalga geçer gibi konuşamaz kendi kızı olsa aman kızım hava soğuk bebeğini kendini düşün der ama el kızı olunca demedik laf bırakmaz lar kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama senle de böyle konuşamaz kendi kızın olsa benim durumumda böyle konuşur musun felan de soğuk da seni düşünmüyo bebeğini de mi hiç düşünmüyo ben çok alinganim bana dencek kaç saat ağlardım heralde ama derdim de kendi kızın olsa benle konuştuğun gibi konuşur musun diye bence öyle de yine sen bilirsin cnmm
0 oy
(619 puan) tarafından
Kisacik evlilik hayatim da öğrendiğim tek sey sesini cikarman gerektiği. Sen demezsen kimse bilmiyor
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Aman ev benim temizlik benim kimenee
0 oy
tarafından
Sen degıl o kocan sanane benım atletimden gotumden ben memnunum dıyecek bak bakalım bır daha dıyebılır mı kaynanan ne bıcım ana kuzusu ya bunlar 
0 oy
(701 puan) tarafından
Sana soylenmeleri çok yersiz sen hamilesin Allah korkusu hiç mi yok ayıptır yahu Allah ıslah etsin. 
0 oy
(44 puan) tarafından
Sadece  annisler tamamen guvenilir bilgi paylasimi
0 oy
(503 puan) tarafından
Meselemiz şu ki cevap vermediğimi için sevilmiyoryz
0 oy
(123 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyle iki gün önce geldi önce banyo mu eleştirdi banyo dediğin derli toplu olur bu neymiş bilmem ne daginikta değil iki tane kirli sepetim var biri oğlumun biri bizim ve yer silme kovam var beğenmediği bu  temizlik yapacaktı benim evime ama o laflardan sonra yok ben kocamla yaparım dedim evimi de temizlerken söylene söylene yapacak Senin evine girsem herşeyi atarım ben diyor evim pis kalsın razıyım onu istemiyorum ben 
0 oy
tarafından
Sesini cikarmazsan daha çok üstüne gelirler eşin savunmuyor mu seni

İlgili bir soru bulunamadı

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...