0 oy
1,517 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından

Eşinizi yüzde kaç seviyorsunuz ?<3<3

45 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sevmeyip vazgecebilmeyi ne çok isterdim..
(548 puan) tarafından
Ah yavrum benimkisi deri keşke kıskanma olsa ben eşimi son 4 senedir cozemiyom ne etdir ne balik varmı yokmu belli değil değişik biri olmus ruhsuz yer içer iş ev oyun sigara
tarafından
Ama :( :/ biraz zamana bırak şuan bitanem düşünmemderin derin, ne öteyi ne beriyi.. Az sakinleşince güzelce düşünürsün. Sen mutlu olursan çocuklar mutlu olur, eşin mutlu olur, evin duvarları bile mutlu olur... Bunu düşünsün anlasın inşaallah... Dualarımdasın hep..
(548 puan) tarafından
İnşallah eşim anlasin bı silkelenip toparlasin benim ailemin ona yaptıklarıni anlasin ben inan şu an bebek var diye onu kucağıma alacağım günü düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum baska mutlu olcagim bir seyim yok:((
(9,651 puan) tarafından
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah herşeyin başı iman suan da onu düşünüyorum ibadetlerimi aksatıyorum namaz kılmıyorum farzları yerine getirmiyorum ve bunları hakediyorum gibi geliyor.. Inşallah rabbim iman güçlüğü versin ilk evvela kendim için en büyük eksiğim namaz.. eşimle belki çok mutlu huzurlu olamıcam ama kendimi bu dünya için ve öteki dünya için kurtarmam gerek şuan tek istediğim imanımın kuvvetlenmesi allah a daha çok dua etmem içimden bunun gelmesini çok istiyorum..
(548 puan) tarafından
Ne güzel istek kuzum Allahim inşallah gönlünde olanin hayırlısını versin sen yeterki işte.Zor bu dunya zindandir her keste ona hayrandır.insallah Allah sonumuzu hayırlı etsin inşaallah
-Reklam-
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Yüzde bir milyonnnnn ❤❤❤❤
(327 puan) tarafından
Harikasınnn❤️
0 oy
(318 puan) tarafından

%100 tabi ama bazen %0 oluyor bogasım geliyor:D

(327 puan) tarafından
Bazenler oluyor bazen
0 oy
tarafından

Allahım benim dualarımın kabulü olarak çıkardı onu karşıma çok seviyorum <3

(327 puan) tarafından
Ayy çok güzel Bende seviyorum ama Allah’ım imtihan olarak verdi onu:))
tarafından
Arada imtihan olabiliyor canım :)) çoğunlukla dualarımın kabulü oyyyy canım herifim yaaa kadir kıymet biliyor kıyamıyor bana ya akşamları geliyor hele bide çay yapıp kendi ellerinle şekerini atıp al hadi iç diyo ya Allahım kız özlemişmiyim ne :)))
(327 puan) tarafından
Böyle konuşunca benimde kocamı sevesimmm geldi :)) maşallah canım hep böyle mutlu kalın
tarafından
Aminnnn sev kız kocanı:) yazık :)
(327 puan) tarafından
Hahaha tamam:)
0 oy
(465 puan) tarafından
esimi cok seviyorum sevmeseydim kaçmazdim normalde hic cesaretli biri deilim ailemide cok seviyorum ama esime beni asla vermezlerdi suan parasal skntilarmz var esyamiz yok bebegimiz olcak asgari ucretliyiz kaynanamla yasiyoruz ama olsun birgun hersey guzel olucak ben inaniyorum kalpler bir olsun huzurum varmi var esim benim herseyim ta ayaklarimin altini öper isten gelince sevgisini icimde hissediyorumm 
(318 puan) tarafından
Ay maşallah sen ne kadar güzelsin ya
(465 puan) tarafından
saol canim.o senin gozunun gonlunun guzelligi
(327 puan) tarafından
Ekonomik sıkıntı geçer zamanla sende şikayetçi değilsen mutluluk sizin elinizde hep sevsin sizi
(465 puan) tarafından
tabi gecer canim aramizda guven sevgi olsunda kuru ekmek bile yenir ilk zmnlar cok uzuluyordum ama simdi soyle bir bakiyorumdan harika evleri var insanlarin cok guzel perdeleri esylari halilari koltuklari tv vs. ama hic bir sekilde huzurlari yok rabbim her yuvaya huzur versin insallah
0 oy
(287 puan) tarafından
Cokkk seviyorum %500 ama sinir etmede üstüne yok oğlunu kıskanan bi baba düşünün :)
(327 puan) tarafından
Hay maşallah:)
0 oy
(119,321 puan) tarafından
Gebekikten once %100 hamile kaldigimdan bu yana bi itici gelmeye basladi bazen varligi batiyo bana dogumdan sonra tekara %100 sevicem ama
(327 puan) tarafından
Sevin canım hamilelikte olur öyle şeyler
0 oy
(220 puan) tarafından
100de 100 seviyorumda sevgiden daha ote hiss var ona karsi.hep onu düşünürum işde ne yer ne içer üsürmu falan diye.ama sinirli olduğum zamanda da uzaklasmak isterim.ama genelde bir ad koysam nefesim diye koyarim.
(327 puan) tarafından
Ne güzel canım mutlu kalın
(220 puan) tarafından
Saol canım hepimiz insAllah :)
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Cok seviyorum her birseyiyle istedigim gibi bi eş ben ondan raziyim allahta ondan razi olsun insallah 
(327 puan) tarafından
İnşallah şeymacım
0 oy
tarafından

Aramız iyiyken %100 ama armiz ktuyken %--- 100:D duruma göre:D

(327 puan) tarafından
Bizimde öyle oluyooo :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
%40   

0 oy
(1,082 puan) tarafından

Yuzde yuz :D:angel::angry: seviyorum 

0 oy
(1,277 puan) tarafından

Tarif edilemez eşim bana Rabbimin hediyesi ahirette bile yoldaşım çok seviyorum Rabbim daim etsin<3:)

0 oy
tarafından
100/12344554322457899963 böyle böyle bi sayı varmı dir 
0 oy
(95 puan) tarafından
%100♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben 100%100 seviyorum da o beni 100%5000000 seviyodur herhalde onun bana olan sevgisi daha fazla :)) 
(327 puan) tarafından
Kız nasıl yapıyorsun bana ipucu versene
tarafından
Seni sevdigini nerden anlayabiliyosun kuzum anlatsna :)
(343 puan) tarafından
Ne bilim bacim evlendigim gunden beri oyle kacan kovalanir herhalde:)) bana biraz ilgi goster hic yanimda ayrilma falan der surekli ben hep kacan taraf olmusumdur ama esiimi cok seviyorum daha doğrusu o beni o kadar guzel seviyoki benj bu kudar sevmesine asik oldum diyebilirim bide akrabayiz amcamin oglu birlikte buyuduk :))
(343 puan) tarafından
Hiracim seven adamin herhalinden anlarsin öl desem ölür surekli yanyana olalim sarmas dolas olalm der nereye gitsem arkamda bitiyo esim hep ilgisizlikten sikayetcidir yanii parmaklarimi tek tek oper hergun aman masallah diyimde nazar etmeyelim :))
0 oy
tarafından
%100 seviyorum esim bnm herseyim 
(327 puan) tarafından
Ömür boyu mutlu olun
0 oy
tarafından
Huyunu %2O sevgi olarak %100
(327 puan) tarafından
Seviyorsun herseye rağmen
tarafından
Evet seviyorum ama yaptığı şeylere de çok ağlıyorum zaten sevdiğin için çekip gidemiyorsun
0 oy
(7,411 puan) tarafından

Yuzde altmis yedi :D

(327 puan) tarafından
Neden 67 :))
(7,411 puan) tarafından
Degisiklik olsun dedim :D
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Çok zor bir soru oldu şimdi bu. 

Canı acısa yada bir yumusak içten konuşsa canıma sokasım var hemen affediciyim rezil ederim ederim ağlatır beni bir boyle sarılır içten konuşur düzelir üstü örtülüyor ama sürekli aynı şeyler incitme ağlatma düşüncesizlikler olunca bıkma ve sabır kalmıyor çok karışık bir yüzde yani %80 baze bazen %100 bazen %20 her yüzdelik dilimine sahibim galiba :D:D:D

Tükenince % lik kaybolabilir

(327 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 685 göst.
11 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 953 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 560 göst.