0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,408 puan) tarafından
Kızlar çok kusuyor tam uykuya dalıyor kusmaya başlıyor uyuyamıyor kusmasımı engellemek için ne yapabilirim lütfen yardım edin 

7 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Acile götürün.doktoru varsa doktorunu arayın sorun
(1,408 puan) tarafından
Doktoru var ama özel numarası yok bende sabah arayabilirim anca
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cnm üste çıksın diye yorum ypıyorm geçmş olsn ateşde varsa direk acile gt burda oyalanma
0 oy
tarafından
Hastaneye götür cnm. Yazık ya. Cok üzüldüm .suan cok rahatsizdır. Oglum gecen taz boyunca hep oyle oldu ne kadar kötü oldugunu bilirim. Ishal kokusuda cok kotu oluyor.

Surekli su içir sıvı kaybı yapıyor. Ama gecikmeden gotur daha fazla sıvi kaybı olmasın
0 oy
(485 puan) tarafından
Salgın var caanim benim çocukta kusuyordu çocuk maffoldu yani serum takıldı kusması bitti şimdide ateşle uğraşıyoruz
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle oldu canım bi kaşık yoğurt yese hemen kusardı vücudu su kaybettiği için serum takıldı serumun içine vitaminler koyuldu ishal içinde doktor probiyotik verebilir ihmal etme doktora götür canım 
0 oy
(119,249 puan) tarafından
ishalde vicudu su kaybeder extra kusmada var beklemeden hoturun 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Kızlar yorumlarınız için sağolun götürdüm hastaneye serum takıldı antibiyotik verildi gerekli tahliller yapıldı kanı biraz düşük geldi kaka testi istedi bide doktor ama kakasını yapmadı daha onu veremedik kakasını yapmasını bekliyoruz ilaçlarını verdim ama yinede hafif ateşi var toparlayamadı kendini henüz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 452 göst.
0 oy
5 cevap 86 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
20 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,353,025 cevap

34,824 kullanıcı

...