0 oy
1,001 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından

Kocam bana harçlık bırakmış  

Cok şanslı biriyim

image

33 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Şaka yaptığını açıklamak çok zor değil mi :D

(86 puan) tarafından
:) suan zamanım var açıklıyorum;)) seni sevdim sen zeki kizsin
-Reklam-
+18 oy
tarafından
Şans değildir bu bırakmak görevidir. Evine bakmak için çalışıyor çünkü 

Ayrıca insanlara kurban olunmaz ☺️ Yaratana olunur 
tarafından
Covit bölümünde ceza alan bir bayan post açmış orada yorumlarda gelin
tarafından
Bulamadım
tarafından
Şey kız karantinadayken ceza yazmışlar öyle bi post ama yorumlar kaldırılmış galiba
tarafından
Yorumlar neden kaldırılıyor ki ya
tarafından
Bilmiyorum ki
+7 oy
(1,850 puan) tarafından
Hiçte kurban olamam. Asıl onlar bize olsun. Eve alınan şeyleri kendi başıma yiyip içmiyorum.sabaha kadar uykusuz kalıp bebek bakmanin bedeli hiçbisey ile ölçülmez. Cebindeki son parayı değil 5 tane kartta bıraksa bazı şeylerin bedeli ödenmez. 
(86 puan) tarafından
Kiz şaka şaka bu eşim 5tl zaten bırakmaz taksit ödemiş üstü kalmis oda öyle oraya bırakmış bizim paramız ortak zaten ben alırım ordan yada karttan neden aldın harcadın diye sormaz
(1,850 puan) tarafından
Yok ben genel olarak konuştum zaten
(3,832 puan) tarafından
Aynen valla her ağladığında her ıh dediğinde dikilsinler bakalım bi ayağa da ertesi gün hallerini bi görelim nasıl oluyorlar
tarafından
Aynn +++++++++
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne mutlu dunya da senden şanslısı yok
(86 puan) tarafından
He yok valla :)
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
herkes imkan ve sartlari icinde hareket eder. 5 lirada 500 lirada aynidir dusundukten sonra. Ama ben kurban olucak birsey gormedim. Sonucta karsilikli sorumluluklar var evlilikte. birinin bunu yerine getirmesi digerinin kurban olmasini gerektirnez.
(86 puan) tarafından
Peki :)
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Elinde o kadar varsa adamcağız napsin
(86 puan) tarafından
Bende öyle dedim 5 tl bırakmışsın:) çıkıp sakız alacağım anca ona yeter
(2,475 puan) tarafından
Düşündüm de eskiden (çokta eski değil aslında 3 4 yıl öncesine kadar ) 20 lira gunu kurtariyodu  iyi kötü idare ediyodu şimdi gün kurtarması için 100 lira lazım ha 5 lira ha 20 30 lira hicbisi alinmiyo.bu pahalilkkta Allh yardımcımız olsn
(86 puan) tarafından
Amin işin şakası ama gerçekten 5 tl ekmek bile alınmıyor artık allah yardım etsin herkese
0 oy
(277 puan) tarafından
Baktı 5 tl az en iyisi kartı bırakayim
(86 puan) tarafından
Aynen ben şimdi gidip para çekerim;)
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Aslnda bu bir sans degl gorevdir.brakmak zorunda.onlar ay karima kurban olayim bana evi neguzelde supurmus diyormu :D

(86 puan) tarafından
Diyor diyor benimki :) hatta yemek yapmasam bile neden yapmadın demez
(3,101 puan) tarafından
Bnmki de demez  hatta kac gndr yapiyon bugn yapma hallederiz der
0 oy
(11,245 puan) tarafından
İyisin hadi  :) cok şükür halimize Allah evde huzuru olmayanlara huzur versin 

Benim adam da kendi cebinde olmaz beni parasız koymaz sagolsun  :)
(86 puan) tarafından
Allah razı olsun en önemlisi o zaten huzur
0 oy
tarafından
Ayy benimkide sabah elinde hediyeyle geldi sevgililer günü için hediye almış coook mutlu oldum hiç beklemiyordum ❤☺
(86 puan) tarafından
Bende caktirmadan baktim hediye almış pazartesiye bekliyor :)
tarafından
Ne güzel canım benimki doğum günümde bile almazdı çok şaşırdım:)
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Yaaa benimki de kartı bıraktı bir de 200₺ cik:angel:

(86 puan) tarafından
200 tl napcan kiz azıcık para :)
(3,826 puan) tarafından
Markete gidicem canım;))
(86 puan) tarafından
Ben markete girmek istemiyorum 500 tl aşağıya bırakmıyorum çünkü ;)
(3,826 puan) tarafından
Ufak tefek biten şeyleri alıp çıkıyoruz zaten ya detaya zaten inmek mümkün  değil... evde olması gereken ana malzemeleri
0 oy
tarafından
Kocamın bana yaptıklarını görsen kurban olsam az olur herhalde bu ne ki:) 
(86 puan) tarafından
Bende anlatsam ;)) akşam zaten başıma birsey geldi kocam gelsin eve diye baktım valla başka adam olsa yapmaz dedim helal olsun sana
tarafından
Allah başımdan eksik etmesin Allah bin kere razı olsun inşallah❤️
0 oy
tarafından
O konuda o bana kurban olsun:-D
0 oy
(573 puan) tarafından
Evlendiğimiz gün eşim kredi kartını verdi burdan al ne istiyosan dedi harçlık verme huyu yok :) 
(86 puan) tarafından
Benim kendi kartım var ordan harcıyorum masanın üzerine koymuş bende dalga geçtim bana sen 5 tl harclikmi bıraktın diye :)
(573 puan) tarafından
Olsun kız onu bırakmış en azından hahahah 2 ekmek eder :) bende karttan alıyorum ama karttan alınca bedava gibi geliyor ve bazen, bilinçsiz harcama yapabiliyorum :)
(86 puan) tarafından
Valla eve lazım birseyse alıyorum ben
0 oy
tarafından
Kız deme öyle bir keresinde eşimin sırf 4 TL parası vardı cebinde. Onu eve harçlık bırakıp gitmişti. İşe giderken de yolda ağlamıştı. Ben iyi bir koca olamadım diye :D böyle şeyler görünce içim burulur hemen :)
(86 puan) tarafından
Bazen olmayabilir haklısın 5 tl bile aratmasın rabbim
tarafından
Aynen öyle ❤️❤️
0 oy
tarafından
Neyinr kurban olum o bana olsun eski postumu okursaniz anlarsniz neden boyle dedigimi affettim yine pisman olmamis bugun sabahda ezandan sonra evden cikti kapi sesine kalkdm zaten bizden de ayri yatiyordu yine terk etyi galiba yeni numarasida yok bende olsada aramam zaten insallah biter artk
(86 puan) tarafından
Sizin için dua edeceğim ınsallah biter..
Kendime gelirsem allahim şükür  olsun bana böyle bir koca nasip ettiği için kavgayı bırak yüksek sesle bana cevap bile vermemiştir..
Evden işe işten eve gider nazar değmesin kocama
tarafından
İnsallah  Rabbim bozmasın evliliginizi canim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kula kurban olunmaz. Muhtemelen espri yapıyorsun ama yapması gerekeni yapıyor esler de sonucta.
(86 puan) tarafından
İnsanlara değil cahillere :)) var napalim onlardan kene gibiler bilgisi yoktur ama yapısirlar tıpkı siz gibi
(7,118 puan) tarafından
Hadi işine, senin gibilerin ciğerini bilirim. Kalbinin pisliği taaaa buradan belli oluyor.
(7,118 puan) tarafından
Normal bir insan güzelce acıklama yapardı, senin gibi laf sokmaya çalışmazdı emin ol. Senden çok var.
(86 puan) tarafından
Yok anlamazsınız siz nota kafa nota mermer olduğu için böyle vura vura anlatiyorum :) hadi bakayım güle gule
(7,118 puan) tarafından
Profiline bakayım dedim. Zaman harcadığıma değer bilgi ve birikime sahip misin diye. I ıh değilmişsin. Acık lise sınavını bile 2 kişinin yardımı ile halletmeye çalışan biri, gelmiş burada cahil savacakmış :D Peki senin cahilliğini kim savsın :Dhahahahah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Daima şükür canım o yönden sansli insanlardanim ama haslik değil para hep bendedir;)))
(86 puan) tarafından
Alttaki kart benim  zaten :)
0 oy
tarafından
Benimki eve istediğim kadar para bırakır belki ama asla kartını bırakmaz hatta ortalıkta bile değildir cüzdanı o derece:)
(86 puan) tarafından
Oha o kadar olamaz kart benimde var eşiminde nakit istersekte dolapta var isteyen alabilir
0 oy
tarafından

Bacı o para harca harca bitmez amma ha :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,072 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,042 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 423 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cinar_efem00 (417 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 359 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,419 soru

11,357,286 cevap

34,835 kullanıcı

...