0 oy
123 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1 puan) tarafından
Bı paket kremayla küçük Borcamda yapicam elim pek yatkın değil tatlılara o yüzden bir püf noktası varmı die merak ettim 

9 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Deros ta yapacaktı:D ondan püf noktalarını al kiz 
(1 puan) tarafından
Deros u postuna davet ediyorum o zamn :)
(22,072 puan) tarafından
Bnde merak ediom yaptimi acaba:D
-Reklam-
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Süslemeyi bakarak yap :D 
(1 puan) tarafından
Öyle yaparım:)
0 oy
tarafından
Ben hic yapmadım ama bildigim kadariyla kek tarzi seylerin yumurtasi iyi cirpilmasi lazm yumuşak olmasi için. 
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yinede
0 oy
(895 puan) tarafından
Kekini sut ve kremayla islat.ayrica karameli icinde krema lazim.benim yaptigim enfes oluyorr.herkes bayiliyor.en unlu pastanede yoktur.int tarifidir
(1 puan) tarafından
Benim yapacağım tarifte bir bardak sür şeker ve yar paket kremaya ıslatıp kekini yeterli olurmu sizce ıslanması için yoksa süt miktarini artirimmi
(895 puan) tarafından
Cqnim dikdortgen borcami 3 sb sut bi paket krema 3 yemk kasigi sekeri karistirip islatiyrm.kucukse borcamin olcuyu yariya dusur
0 oy
(118,978 puan) tarafından
karamel onemli sert yapma donmasin bide cok yakma
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah becerebilirim
0 oy
tarafından
Geçen burada biri yapıp atmıştı inşallah görür çok güzel görünüyordu
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Canim ben hep tek krema ile yapıyorum yarısını keki ıslatmak için süte yarısını karamele katıyorum karameli katı yapma ve sıcak dökme bayağı soğusun ilikta olunca krem şantiye karışıyor görüntüsü güzel olmuyor
(1 puan) tarafından
Peki karemeli katı olmamasi için kremasını koyduktan sonra ocaktamı fazla bekletmicem
(15,821 puan) tarafından
Zaten şeker eridikten sonra az tereyağ ve yarım pakette kremayı koyup sürekli karıştırıyorum onları koyunca bı katilasiyor şeker top top oluyor korkma altını kıs iyice erisinn baktın katı az süt koyup açabilirsin
(1 puan) tarafından
Çok sağol canım inşallah becerebilirim:)
(15,821 puan) tarafından
Yaparsın yaparsinn aklında basit ama işlem çok insanın gözü korkuyorr kekini fırına at karamelini yap o olana kadar
0 oy
(72 puan) tarafından
Keki piştikten sonra fırın kağıdında pişir,  yine fırın kağıdına ters cevirdikten sonra dök süt sosunu öyle daha çok kabariyormus 
(1 puan) tarafından
Kağidim yok ama bidakine öyle denerim inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 391 göst.
16 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
25 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...