0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah hafif sancim vardı önemsemedim normal kasılma zannetim ama baktım artıyor dayanamıyorum bu ara 36+1 haftalık hamileyim hemen doktoruma gittim özel hastane de kendisi bana dedi 2 santim Açıklık var bebegin başıda aşağı da .nst ye hemen git sancılarına bakalım. Gittim baktık sancı çıkmadı ama ben dayanamıyorum tâbi ağrıya doktor dedi o ağrı açıklık ve bebegin aşağıya indiği için oluyor dedi şuan haftan çok küçük kuveze almak istemiyroum bebeği en azından 1 hafta daha dayan haftaya cuma sabah 8 de gel suni sancı ile doğumu yapim  dedi en azından 37 haftalık ol bebek için daha iyi olur öyle şimdilik dayanacaz haftaya suni sanciyla normal doğumu yapacaz 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bol bol dinlen gecmis olsun
tarafından
Tşk ederim çok saol ağrılar beni mahfetti dayanacak gibi değil bakalım napacam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah Sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Amin kuzum inşallah tsk ederim şuan okadar kötüyüm ki ağlıyorum agridan
tarafından
Ay kuzum ya doktor birşey önermedi mi peki bu ağrı için
tarafından
Sadece parol içebilirsin dedi
0 oy
tarafından
Sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim 
tarafından
Tşk ederim hulya'cim çok saol ama işte agrım çok var ağlıyorum agridan
0 oy
(338 puan) tarafından
Allah saglikli sihhatli hayirli zamanda kucagina almayi nasip etsin insallah sen korkma rabbime emanet hersey icini ferah tut
tarafından
Amin canım inşallah tsk ederim sağlıkla gelsin yavrum 1 hafta sikcaam dişimi napim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İnşllah 1 hafta daha bekler bebiş
tarafından
Inşallah yaaa ama ben nasıl dayanacam bu ağrıya onu düşünüyorum
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Hadi bakalım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 
tarafından
Ayy amin inşallah kuzum tsk ederim
0 oy
(988 puan) tarafından
Sağlıcakla al ınsallah bebısını kucağına bende 37 haftalık yaptım merak etme girmez kuveze ınsallah 
tarafından
Evet 2. Çocuğum da bende 37 de yaptim bunda 36 haftayım işte aynı doktor kendisi dedi 1 hafta daha dayan şimdi dogarsa kuveze girer
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Çocuk gelmek istiyorsa ben nasıl içimde tutayım deseydin ya 

Hayırlı zamanda sağlıkla gelsin insAllah
tarafından
Aynen kuzum bide ayaklarıyla kaburgalarima vuruyor iyice ağrıyor rahmim resmen çocuk çıkarın beni diye bağırıyor Allahım nasıl dayanacam
(27,357 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin insAllah
tarafından
Amin inşallah kuzum cümlenize insqllah tsk ederim :(
0 oy
tarafından
Haftamız aynı ağrılarımız aynı kız korktum simdi
tarafından
Doktora gittin mi canım git mutlaka bana dedi 2 santim Açıklık var düşün yani bu ağrılar hep ondan
tarafından
İnan kaç gündür var bende gitmedim haftaya kontrolüm var onu bekliyorum çocuklarin okulu var çıkamıyorum evden
tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun benim de oğlum okula gidiyor sabahci kendisi Allahtan o okuldan geldi bende öyle gittim bide ağladım artık doktora dedim beni doğuma alın dayanamıyorum ağrılara yok dedi haftaya dedi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
tarafından
Amin inşallah kuzum tsk ederim
0 oy
tarafından
Stres yapma canım olsa bile çok çok küçük değil hakkında hayirlisi
tarafından
Ay inşallah yaa gelsin bi an önce sağlıkla ağrılara dayanamıyorum artık çünkü
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Hayırlısı ile kucağına alman duasıyla cnm
tarafından
Amin inşallah allah razı olsun kuzum
0 oy
(119,461 puan) tarafından
haah bende bugun tam 35 oldum bendede 2 cm acilma tamda dedigin o agri var gunlerdir
tarafından
Ayy gerçekten mi hic ihmal etme sevda doktor bana haftaya gel dedi ama haftaya kadar agrin çoğalırsa hemen gel beni ara gece gündüz fark etmez dedi
(119,461 puan) tarafından
ama bende gebelik zehirlenmesi oldu yaa bide kordon dolandi sorunlu gebelik
tarafından
Ayy çok geçmiş olsun kuzum yok bende erken doğum riski tek vardı okadar hala da sürüyor  iste
0 oy
(143 puan) tarafından
E açılmam devam etmiyor mu
tarafından
Devam ediyor şimdi 2 santim başıda aşağıda haftaya kadar artarsa agrım yada suyun kanamam olursa hemen gel  dedi hastaneye
Burada kusura bakmayın şımdı yazabiliyorum
0 oy
(130 puan) tarafından
Nasıl bir sancıydı 2 gun once bende cok sıddetlı sancı yasadım doktora gıtmedım sonra gectı. Saglıkla kucagınıza alın ınsallah 
tarafından
Ya böyle afedersin ishal olursun da sancin olur ya öyle bi ağrı oldu önce sonra vajinam da kesik ağrısı gibi ağrı hissetmeye başladım hala da ağrıyor 2 santim aciklik olduğu için dedi doktor
(130 puan) tarafından
Yaaa aynı benm de bole oldu bide kasıgım cok agrıdı yuruyemedım doktorum yatınca gecıyor sa gelme bekle ddi bende gıtmedım salı gunu kontrol bakalm
tarafından
Hayırlısı inşallah kuzum sagsaglim alalım kucağınıza insallah
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benimde o haftalarda oyleydi baya bir sure iki cmle gezdim 40+2 de hastaneye gittim gunun dolmus git dogur desiler yine doguramadim korkma sancin cikmadiysa acilman ilerlemezse bir sure daha idare edilir
tarafından
Kusura bakmayın şımdı yazabiliyorum anca
Benim sancim yoktu çıkmadı ama vajinam da çok ağrı var gittikçe de artıyor
(1,663 puan) tarafından
Bebek baski yapiyo ondan olabilir canm sen sakin kalmaya calis gerci haftasi kucuk degil saglikla al kucagina
tarafından
Öyle yapma çalışıyorum kuzum işte rabbim yardim ederse inşallah 1 hafta dayanacam
(1,663 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun
tarafından
Amin inşallah çok tsk ederim :(
0 oy
(368 puan) tarafından
Sağlıkla rahatlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim bende 36+3 de doğum yaptım küveze girmedi kızım çok şükür
tarafından
Ayyy maşallah inşallah  benim de bi sorun olmaz haftaya sagsaglim yaparım doğumu suni sancidan korkuyorum biraz ama bu ağrılardan kurtulmak için ona da ragziyim
0 oy
tarafından
Canim ben 34 haftalikken 2 santimle hastaneye yattim yattigimin sabahi 4 santim oldu 2 hafta hastanede 4 santimle gezdim 36 haftalik dogdu kuşum kuveze felan da almadilar korkma kilosu felan iyse insallah sag salim kurtulursun sancilarini da kontrol et duzenli olursa hastaneye gitmeni tavsiye ederim 
tarafından
Canım kusura bakma şimdi yazabiliyorum uzanmıştım yeni girebildim siteye
Valla doktor kilosu 3 kilo dedi  boyu 48 santim bana dedi şimdi doğarsa kuveze almak zorundayım diye beni de korkuttu haftaya 37 oluyirum suni sanciyla yaptıracak doğumumu eğer kendi sancim gelmezse
tarafından
Hastanede yattigim surece her gun ultrasyona bakildi ve her seferinde farkli doktor bakti hepsine de sordum bana kucuk oldugu için kuveze girer dedi dogum aninda cocuk doktoru basimda bekledi bakti hic bir seyi yok dedi gerek yok almaya dedi 4 ayligiz şu an cok sukur daha hasta olmuş degil ama bana 2 defa ciger gelistirici igne vurmuşlardi 1 hafta boyunca enfeksiyon icin serum aldim 2 defa kan taktilar felan ama sen evdesin bilmiyorum
tarafından
Evet ben eve geldim yatırmadı beni dayanabilirsin dedi çok ağrı olursa da parol iç dedi bakalım dayanacam artik

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 171 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 280 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...