0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
yeni dogu. yaptim 2 dogumum  kaynanam hastaneye koydugum terligimi  hastanede kendi giydi ben fazladan evdeki terliklerdende koymustum  sesimi cıkarmadim guya eve işleri yemek yapayım diye geldi hastaneden bi geldim kızıni akrabalarini toplamıs ev darmadagınık yemek yapmış lahana sarması makarna kendine gore  yat dinlen dedi bana bende yatmama gerekmi var  cocuklarım  var nie yatayım dedim  ne bi sıcak corba ne dogru düzgün yemek yapmıs   sezeryanli halimle evin işini yemegi yapiom oturmuş elinde örgü sanki neye ne yetistiriosa  eşime demiş biz ne zaman gidek akılsiz eşim biraz daha dur demis   kimse olmasa evimde bu kadar iş olmucak eşime bugun dedim gitsinler bu böyle olmaz halimi görmüonmu dedim  tmm dedi 1haftaya kadar gonderrim dedi hayir ilk dogumumda baana neler yaptı eşim biliyo  icimi dökmek istedim anlamiom bu kaynanalari amaçlari ne 

20 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bu karının aklına sıçiiim ben kuzum 
(50 puan) tarafından
hic muhattap olmuom zaten minnette etmiom kendi işimi kendim yapiom agri çeksemde
(14,428 puan) tarafından
Söylesene kız niye geldin diye
Farkında değil heralde avare ya
(50 puan) tarafından
gelme dedim geldi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyüt bebeğini canım Rabbım analı babalı büyütsün inşallah aman keşke ilk başta kabul etmeseydin gelmeseydi sıkma canını boşver 
(50 puan) tarafından
saol kac aydir yanimdalar zaten tansiyon hastasiydım sıkıntıdan işten erken dogum yaptım halaa kadın ayni davranıo hayir kac aydir yanimda kızi geliyo cocugu var dagıtıp gidiolar  biz el kızıyiz ya   kendi kizı bi gun ne evine yemege ne biseye davet etti ben bisey söyleyince sen benim ailemi istemion dio kaynanam ama eşim tavir koydu annesine böyle yaptıgi için
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Sabret canım elbet gidicekler lohusa psikolojisiyle insan daha da sinirlenip üzülüp tuhaf ruh hallerine girebiliyor. Sinirden oturup ağlamak bile istiyorsundur. Çok haklısın ama gidicek öyle düşün sonra kendi ailenle huzuruna dönersin.
(50 puan) tarafından
biliyorum lohusa psikolojisine bile gircek vaktim yok yani  sabirli insanım sırf eşimde susuyom yoksam çoktan kavga ederdim evimjn huzuru bozulmasın die
0 oy
tarafından
Destek olacağına köstek oluyo geri zekalı ne diyim kaynanalar kendi kızlarına da kurban ediyor lar
(50 puan) tarafından
ama yok onlar el kizi olmuo kızı evine bile cagirmio
tarafından
Valla ben de senin yerinde olama onlar gibi davranırım bende öyle yapiyorm işe yarıyor..
0 oy
(619 puan) tarafından
Bende bunu anlamiyorum ya hem logusaya yardima gelip yan gelip yatiyorlar. 1 haftayi da buldurmasin eşin, yada soylesin annene şu yemegi yap canim istedi vs diye 

Benim annem 9 gün kaldı yanımda ayaklandim kocanla sen halledersin kızım malum sebepleri vardi. Annem gitti daha rahattik valla
(50 puan) tarafından
öyle deyip gitse yok eve geldim kalabalik zor bi sürecle dogum yaptım bana  yat dio evde 5 cocuk var sesteb nasıl uyucan lahana yemionmu dio dedim cocugu gaz yapar yenmez o dün kayınpederim geline yemek yap bak yiyemio yazık dio ama kadın hala aynı
(619 puan) tarafından
Cümbür cemaat gelmisler amaa. Allah biraz merhamet versin canım. Yorma kendini diyecem olmayacak esinle konuş tekrar yollasin yarina canina yazık ya
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Swn niye agrı  ola ola yapıyorsun ver eline süpurgeyi sen süpür ben sileyim de gir mutfağa koy bi çorba gerisini sen sunu yap de cik madem adı orda duruyor kıçını kaldırıp bir isin ucundan tutsun
(50 puan) tarafından
is yapcagi zaman ogluma hadi gezmeye gidekmu dioo ee cocuk bunu duyunca dururmu
(7,272 puan) tarafından
Yapma bekle kız kaç saat gezecekler bebeği uyut sende uyu gelince hadi iş zamanı de yaptir
(50 puan) tarafından
saatlerce gelmioo yemek saati gelio aksamlari yine gezmeye gidio kim görse ahlaksiz kadin diolar
(7,272 puan) tarafından
Yarın gönder gitsin ya pislik manyak
0 oy
(920 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam valla ikinci doğumda hastane çantasına terlik koyacağım yok ben alıcam diye tutturdu neyse getidi anam ayağıma olmuyor yalın ayak kaldım neyse eşim halletti eve geldik güya çocuk bakacak nerde evde misafir bir misafir kızlarını almış ev göçüyor vicdansızlar evi toplayın bari eşime sordum içeri düzgün dedi anam içeri bir gittim başımdan aşağı kaynar su döküldü sezeryanlı halimle evi topladım kaynanam gideyim dedi git dedim ben gayet iyiyim sen şimdi anlattın ya kendi halim geldi aklıma sinirlerim hopladı Allah sana sabır versin kuzum
(50 puan) tarafından
aynısi yaşamışız yani ameliyatliyiz insan rahatlık istio kalabalik nee
(920 puan) tarafından
Ben atlattım darısı başına canım
0 oy
(808 puan) tarafından
Aman zahmetleri olmasında iyilikte yardımda beklemiyoruz bı dusseler yakamizdan huzur bulacaz 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yardım etmeyecekse niye gelmiş ki gidesi varsa gitsin niye oğluna soruyo
0 oy
(294 puan) tarafından
Kuzum boşver en azından bebbegin kucagında benim ki 13 gün yaşadı 3 gün önce topraga koydum evladına sıgın yut görmemezlikten duymamazlıktan gel kalıcı baki degil ya boşver elbet gidecek de rabbim kaynananla sınasın varsın sabret evlatla sınanmak daha zor
0 oy
(683 puan) tarafından
Allaha havale et bian önce defolup gitsinler bu ne ya hiç mi insanlık görmemiş bunlar yaaa 
0 oy
tarafından
Kaynananın bence hiç bir amaci yok yani yanlışlıkla dünyaya düşmüş:)))) de kocanın amacı ne sana işkence mi olsun nedir?
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Gerçekten anlamıyorum bazılarında hiç vicdan yok yaaa
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Düşüncesizlik..     
0 oy
tarafından
Ne mal karı ya lahana gaz yapar yeni dogum yapana insan sicak bi corba yapar akrabalarini toplamak nedir ya basindan def et tek basina daha iyi bakarsin emin ol
0 oy
(4,651 puan) tarafından
 Bi faydaları yok bari iş çıkartmasınlar bi hafta bile çok 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Sende iş yapma bırak öyle kalsın otur karşısında yat o utansin
(50 puan) tarafından
ilkinde öyle yaptim ama evini icine edio gitti sonrasınbana zor oldu
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Sende saflık . İlkte çektirmiş ikinciye niye cagiriyrksun. Bnm ilkte ağzıma etti aynı bu yaptıklarını yaptı. Sütüm kesildi onun yüzünden. Bı de hastalandı mahsus durmadan kocam onu hastane hastane gezdirdi. Hiç biseyi yokmuş. Bu doğumuna gelecekti eşim direk dedi annesi gelsin önce. Sen sonra gel.. hele hastalık numarası yapacaksan kıza yardım etmeyeceksen hiç gelme.
(50 puan) tarafından
gelme dedim ama öyle bikadın ki şeytan resmen
0 oy
tarafından
Vicdansız kaynanan varmış Allah sabır versin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 545 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Byzaer (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabiamerve1307 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 292 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,508 cevap

34,899 kullanıcı

...