+4 oy
1,433 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Genel olarak iyi gecinirdik ama bu akşam yaptığı şey beni insanlıktan çıkardı ve kendime hakim olamayıp evden kovma durumu nda kaldım ki aslaaaaa yapacagim birşey değildi . Kızlar kayınvalidem bebeğimi aldı bu akşam sevmek için 2:aylık oldu bir kız bebek gazı var ben gazını çıkarıyim dedi tamam anne dedim bende kahve yapıyım mutfağa gittik eşimde sigara içiyor . Kızım bir anda ciyakk ciyakk  bağırmaya başladı ulann noluyoor dedim bir girdim ki içeri ne göreyim kayınvalidem kızımın altıni açmış serçe parmaginida zeytinyağına bastırmış kızımın poposundan Sokmaya çalışıyor ucunu neymiş kakasını rahat yapsinmis bir gördüm ki o manzarayı nevrim döndü kafamdan kaynalar sular döküldü eşimde geldi o esnada oda şok ben hemen bebeğimi kucakladim sen napiyorsun dememe kalmadan eşim bir bağırmaya başladı ama adamın kafasından ter çıktı sinirden ben öyle sinirimden oturup ağladım anne lütfen evine git bunun yolu bu değil kulak cubuguyla Cok hafif dokunduruyordum ben zeytinyağını zorlanmasin diye 2 aylık yaaa 2 aylık bebeğimin poposunu parmaklamaya çalıştı resmen ya vajinasına gelseydi Allah korusun ciddi anlamda oturduk eşimle sinirden ağladık bundan sonra nasıl davranicam hiç bilmiyorum ama uzun bir süre gorusmeyi düşünmüyorum 

68 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah belasını versin o cahilin
tarafından
Tez vakitte amin
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından
Allahim ben bile burda kötü oldum onu hangi kafayla yapmis o kadin allahim daha neler duyacağız 
tarafından
Mal değneği olduğu için kendisi çok bilen cahiller varya bu o işte
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben ağlayacaktım resmen nasıl bir cahillik bu nasıl bir vicdansızlık o kakayı çıkarırken daha az canı yanmıştır yavrumun parmak sokmak nedir 
tarafından
Cidden sinirden oturduk ağladık
0 oy
(848 puan) tarafından
makatta çatlak olabilir yahut bebeğin canını acıtıp kaka yapmamasına sebep olabilir Allah akıl fikir versin Koca kadın parmağını nasıl 2 aylık bebeğe ittirmeye çalışıyor resmen suç bu yaptığı. Çocuk katılma krizi dahi geçirebilirdi allah muhafaza ben bile korktum okuyunca
tarafından
Çok ağladı bir anda ya o kadar ağlamasını hiç duymamistim bı aldım kucağıma ki gözleri yaşarmış ağzını burnunu dökücektim ama baktım eşim cinnet geçirdi ben frenledim kendimi
0 oy
(306 puan) tarafından

Aman Allahım :'(

Bende emzik tutmuyo diye reçel verirken yakaladimki kıyameti kopardım daha 20 günlük bebeğe seni düşünemiyorum artik
tarafından
Gerizekalı işte ne olucak başka benimkide mandalina vermeye çalıştı mandalina asitli bir meyve ya vallahi sinirleniyorum düşündükçe
0 oy
tarafından
Kovarken bile ne kadar kibar kovmus kiyamam ya ben de oyle bisey gorsem nevrim dönerdi ve belki senin kadar kibar olmayabilirdim de. Bu ne cahilliktir ya Rabbim soyleyecek bisey bulamiyorum ya. Parmak sokmak nedir el kadar yavruya ki bi de sana mi kaldi ya sormadan etmeden kafasina gore nasil yapiyo babaanneyse babaanne haddini bilsin. Canim sen de kulak cubuguyla surekli poposunu uyarip bagirsaklarinin calismasini engelleme 10 gune kadar yolu var surekli egzersiz yaptir bisiklet hareketi yaptir ama kulak cubuguna her zaman basvurma baktin 1 haftadir yapmiyo bebek de cok huzursuz agliyo o zaman yaparsin
tarafından
Aslında ben ona gün görmemiş küfürler ederdimde neticede eşimin annesi sustum bide eşim çok aşırı sinirlendi o öyle cildirinca ben sakin kalmak zorunda oldum yoksa dshsds büyürdü mesele . Her zaman yapmıyorum canım ki zaten asla poposuna sokmuyorum sadece çevresine dairesel hareketlerle masaj yapıyorum ki rahatlasın diye . Ayyy Allah'ım bunuds gördüm ya yani
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim daha neler görecez o ne ya poposuna parmak mı atıyor bebeğin el kadar daha Kaynanalar böyle dengesiz işte ben olsam daha beterini yapardım benim kaynanam da bebeğimi boğacak şekilde kundak yapardı herkes fark etti zarar vermek istediğini çünkü defalarca beddua etti çocuğuma şuan konuşmuyorum kendisiyle konuşmayı da düşünmüyorum dikkat et canım bidaha yanlız bırakma eşin de en iyisini yapmış benim eşimde böyle tepki vermişti annesine ben evladıma dokunmaya kıyamazken kimse bu şekilde davranamaz
tarafından
Gerizekalı alayı melek olsalar kanatları çarpar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 474 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 381 göst.
0 oy
1 cevap 184 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy