0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından

Hanımlar aklım allak bullak :( ekonomik kriz malum asgari ucrtle calısıyo esim hic bisi alamıyoruz yapamıyorz hamilyim birde. Kul sıkısmadıkca hızır yetismezmis dun esim patronyla kavga etms eli ayagı titriyodu o sıra yurt dısı isi denk geldi onume aylık 20bin tl. Ve goturen kisi tanıdk cıktı pasaprt ayarla mesleki belgeni ayarla dedi gidelim dedi ben kalıcam o gidicek bulgaristana. Ama ben napıcam hamileym brde bu forsatta kacmaz esim de bende tavuk gibi dusuncelerdeyiz bebegmzn glecegi icn gitmesi lazm ama ben dogururken gelemick belkide. Cok karmakarısıgz üzgünüz napıcaz bilmiyorz yazmak istedim. Burda 4250 alıyo kira dpgalgaz elektrk hat safhada. Gecim cok zor :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bırak gitsin işte ne güzel benimde eşim yontu doğururken emin ol olmamaları daha iyi oluyor bazen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben orda bir yerde iş bulsam direk göndericem eşimi. Çocuklarımızın geleceği hiç hayra gitmiyor bu devirde. En iyisi bir şeyden feragat edip diğer taraftan kazanmak ama iş yok bulamıyorum. Nereden buldun sen
0 oy
tarafından
Valla gıtsın bebegın doğduğunda ona mama bez alıcak paran olmadıktan sknra neye yarar eşinle otursan 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Gönder bence 
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim biraz birikim yapar gider gelir. Geçimden kafayi yemekse gurbete gitsin en azindan herseyi gonlunce yaparsin. Zor olur elbette ama su zamanda baska secenek mi var 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
28 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayse nuray (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...