0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,794 puan) tarafından
Kizlar bu durumu yaşayan var mı bı sıkıntı yaşadınız mı? Doktorum şeker tepetaklak olabilir o yüzden son ana kadar bekleyelim dedi. İş işten gecmez umarım. İnsülin kullanmaya devam dedi. Şeker yuksekken bu iğneyi olan var mi

4 Cevaplar

0 oy
(515 puan) tarafından
Eltimde olmuştu canim
(1,794 puan) tarafından
Şeker varmiydu bı sıkıntı yasadimi
(515 puan) tarafından
Suyu azdı sürekli iğne falan kullandı çok şükür ilk kızı 5 yaşına girecek birde oğlu var 1 yaşında onda da yaptırdı sagsaglim doğum yaptı korkma sende insalah sagsaglim dogurursun ❤️
(1,794 puan) tarafından
Amin canım. Kızımda  yapıldı iğne ama o zaman şekerim böyle yüksek değildi
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Benim gebelik şekerim vardı doğum öncesi on gün önceden yatış verdi insülin de kullaniyodum hastane dışındakiler yasaktı ekmek yasaktı doğuma üç gün kala iğneyi vurdu sorun yaşamadık ama benimkini kontrol altına almıştı sen güven doktoruna
(1,794 puan) tarafından
İnsülin kullanmama rağmen acliklar ya sınırda ya sınırın üstünde o yüzden korkuyorum doktor da biraz daha beklicem dedi bebekte sorun olmadı değil mi.
(775 puan) tarafından
Ben sıkı bir diyet yapmıştım hiç kaçamak yapmadım ona rağmen biraz yüksek çıkmaya başladı 36 haftayı hastanede doldurdum iğne vurup iki gün sonrada sezeryanla aldı çok şükür sağlıkla doğdu ve kuvezde kalmadı inşallah seninde sağ selamet gelecek hiç stres yapma
(1,794 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Şekerim yoktu biliyoduk . İğneyi oldum şeker çıktı .zar zor taşındım son ay 38 de doğum oldu sezeryan çok şükür elhamdülillah iyi gecti.igneden dolayı şeker olmuş bende
(1,794 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun demek ki yan etkileri buyuk
tarafından
Evet canım şekerim oynak gibi oldu .bı düşüyordu bı parca bişey yerdim hemen tavan yapardi çok zor bişey mis iğneden mis ben bilmiyodum bir yıl oldu geçti diyer çocuklarımda olmadı böyle şeyler iğne yapmış meyersem ama bebek için iyi herelde benim sancım çıkıyordu nst de açılma yoktu iğne vurdular
(1,794 puan) tarafından
Bende bugün biraz ağrı yasadim nstye aldılar birşey yok dediler ama 23. haftadan beri şeker için diyetteyim şimdi insülin ede basladim. Risk devam ediyor erken doğum için suyum fazla diye ama yan etkileri için bekleyelim dedi
tarafından
33 haftaya kadar herşey  normal di 3 doğum yaşım 38 di .sonra suyum fazla çıktı .sancım çıktı falan filan derken 38 hata 4 günlük sezeryan alındım su çok diye sıkma canını banada kabusa çevirdiler son ayımı çok sağlıklı bir kızım olduu rahat ol hiç bişey olmaz Allah'ın izniylee
(1,794 puan) tarafından
İnşallah ya iki haftada bir kontrole gidiyorum aylardır çok yoruldum. Tam herşeyi yemeye başladım diyete girdim o kadar zor geçiyor ki
0 oy
(988 puan) tarafından
Ben oldum 32 haftalıkken ogrendım tabı sancı falanda vardı bende hastane kader ortağım olmuştu:))  37 haftalık doğum yaptım kuveze gırmedı 
(1,794 puan) tarafından
Şeker varmiydu canim
(988 puan) tarafından
Vardı cnm
(1,794 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hayırlı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,481 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,208 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...