0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (86 puan) tarafından
4.5 aylık 4.ay aşıları yapıldı Bi de 3 gündür sağlık ocağının verdiği Kan damlasını kullanıyoruz Bebeğim kaka yapmadı zorlanmaya başladı ve inanılmaz huzursuz Bu gece sürekli ağlıyor uyumuyor emerken sancı çekiyor kakası Bir Garip ilk ilacı verdikten sonra kanlı kaka yaptı ertesi gün sağlık ocağında doktorumuza sordum normal takip et dedi Şimdi ise kıvamlı kahverengi kaka yapıyor ve inanılmaz az yaptı Sadece anne sütüyle besleniyor ne yapmam lazım

7 Cevaplar

0 oy
(5,914 puan) tarafından
Sağlık ocagi damlayı verirken bebeginizin degerlerine baktımı canım
(86 puan) tarafından
Hayir direk basladi
(5,914 puan) tarafından
Çocuk dr na wapsapdan yazdim 4 aylikken dedi hayır 5 aylikken degerlerine bakicaz gerekirse vericez dedi fazlası zarar dedi sende baktir cocuk dr na canım
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından

O damla hemen hemen her bebekte yapıyor malesef ben gittim en iyisini aldım o da yaptı hiç kullanmıyorum sorun kalmadı :D pekmez veriyorum 

(86 puan) tarafından
Bende kullanmıyorum ya bıraktım düzeliyor yavaş yavaş
0 oy
tarafından

Bilemedim kuzu tekrar bi göster doktora bebeğini

(86 puan) tarafından
Göstereceğim cumartesi sünnet olsun da bi
0 oy
(979 puan) tarafından
O ilaçlar kabiz ediyor ben kullanmiyorum ve çok kustu o yuzden. . D vit  damlasini bile arada sırada verimi cnku oda kabiz yapio dktra srdum evet yapar demisti
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Benim kızım anne sütü alıyordu kan ilacını hiç kullanmadım kan değerlerine de baktırırım hiç kansızlık yaşamadı Allah'a şükür... Yani bebeğin çok zorlanıyorsa kullanma 
0 oy
(988 puan) tarafından
Aynı seylerı bırebır yasadım kaka tatlılığı yapıldı ve enfeksiyon cıktı kullanmıyorum ferrum kullanıyorum 
(86 puan) tarafından
Bende de kakada enfeksiyon vardi o iyileşti  amip çıktı tam düzeldi 4.ay aşıları ile beraber kan damlasi mahvetti Bende ferruma geçeyim diyorum
0 oy
(920 puan) tarafından
Bende kabız yapıyor diye eczaneden ferrum kan damlası aldım gayet rahat içiyor kabızda olmuyor 
(86 puan) tarafından
Bende onu deneyeyim diyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...