0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
İhtiyaç haritasına mama için başvuru yaptım aradılar aile hekiminden rabor al dediler eşimi gonderdim aile hekimi bağırmış yok hala mama mi iciyor mamanın içinde ne var kimbilir bırakın mamayı vermeyin kesin demiş bir anda kesmek de zor oldu ne yapayım ben şimdi süte alarjisi var biberon girmemiş ağzına uyumuyor

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
O doktoru ilk önce cimere şikayet et .sonra değiştir ve eşini yine yolla
(158 puan) tarafından
Ne bilim bağırmış sabah sabah rüyasında mi gördü dedi ne bilim iyi bı doktordu
tarafından
Canım sen o raporu önce çıkar aylık kaç lira masraf ne güzel rahatlarsin
(158 puan) tarafından
Bende öyle dedim ama doktor raporu vermemiş yoksa pazartesiye gelecekti mama ama şimdi rapor alsam bile bir ay beklemek lazım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım öyle aile hekimini ben şikayet ederdim azarlamak ne ya ve şuan hiç bişey olsa pirinç unu ver 1 gecelik haaa birde değiştir hekimini
tarafından
Teşekkürler kuzum bitti :)
tarafından
Rabbim huzur versin aşkım
tarafından
Allah razı olsun askimmm❤️
(158 puan) tarafından
Şimdi yaptım cici bebe suyla 69 ml içti inşallah uyur
tarafından
Uyudum u kizzz
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Bu çocuk şimdi mi mama içmeye başladı sanki nekadr saçma şeyler söylemiş doktorunuz ve anne sütüyle birebir diyolar normalde bu çocuğa mama vermesen ne verceksn ki anlamadm 
(158 puan) tarafından
Bende tamam 15. Aylık ama bende onu düşündüm
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Aile hekimini değiştir canım başka doktora al bazı kendini bilmez insanlar oluyor malesef ben sırf aile hekimindeki doktor ve hemşireler yüzünden başka bir sağlık ocağına aldırdım kaydını 
(158 puan) tarafından
Ay bilmiyorum bı bakayım bulunduğum yerde iki tane var biri almadı kakabalik diye üç yıl önce
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım aile hekimiyle hiç ugrasma cocuk hastalıklarına randevu al git anlat durumu benim kızımda her mamayı tolere edemiyo yoğun bakımda kac mama degiştirdiler suan kullandığı mamaya yoğun bakımda rapor cıkartmıslar yoğun bakımdan cıktıgındada 10 kutu yazmıs doktor cokmrahat aldık suan tekrar yatmak zorunda kaldık hastaneye servisteki doktoru yeni rapor cıkarttı 20 kutu recete yazıcak alim diye
(158 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm nesi var
(1,101 puan) tarafından
Premature doğdu 3 kez bagırsak ameliyatı gecirdi ama eve cıktıktan sonra ishali arttı tekrardan yatırdık serviste yanındayım
(158 puan) tarafından
Ah kuzum Allah sağlık versin sana da sabır inşallah bir an önce sağlığına kavuşur Allah evlat ile sinamasin konseyi
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Yaww onane bı Allahım ya  ister mama veririm ister emdrrm o bağırma hakkını kim vermiş ona bence şikayet et böylelerine yüz vermeye gelmez 
(158 puan) tarafından
Anlamadım bende sonuç da kötü içeriği olsa.hastanelerdevermezler
0 oy
tarafından
Buna doktor karar veremez çocuk senin istediğin yaşa kadar da içer giderim ben olsam onu maf ederim sonra da şikayet ederm
0 oy
tarafından
doktoru şikayet et cimere e nabız dan aile hekimini değiştir tekrar gitsin eşin canım kaç aylık çocuk ki mama vermeyin diyo 
(158 puan) tarafından
15 aylık ev yemeği yedim dedi sanki dışarıdan yiyoruz
0 oy
tarafından

Ne raporu istediler  rapor olduktan sonra eczaneden ücretsiz alıyorsunuz zaten   hangi mamayı kullaniyor sunuz

(158 puan) tarafından
İhtiyaç haritası bebelac gönderiyor onu bilmiyorum canım o rabor nereden çıkıyor
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Önüne gelen aile hekimi doktor oluyo işte bizde bunlara güvenip kendimizi emanet ediyoruz yazıklar olsun. Bebeğin 2 yaşına kadar anne sütü almıyorsa mama içmeli. Kaydınızı başka yere aldırın 
(158 puan) tarafından
Canım diğer aile hekimliğinde yer Yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 163 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne-00 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda123456789 (45 puan) tarafından soruldu

383,518 soru

11,476,981 cevap

35,089 kullanıcı

...