0 oy
221 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Ne güzel 2 emzirme sutyenini 60 TL ye aldım diye seviniyordum bir uyandım sms gelmiş :D siparisiniz iptal oldu herkesin ki iptal olmuş çok sinir oldum ama ya :D:'(

8 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Amann kötü olmusss ben almamistim ama o günkü 20 liralık indirimden aldığı bugün teslim olcak bakalım
tarafından
Evet 20 TL indirimden bende aldım ama daha hazırlanıyor görünüyor yürüme arkadaşı çıngıraklı top ve elde sallanan top almıştım inşallah çıkar onlar gerçi iptal olacak olsa onlarda şimdiye olurdu ☹️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden iptal edilmiş ? Ben deneyince geçersiz demiş di zaten
tarafından
Evet saatlikmisti zaten bir fenomen bayani takip ediyordum oda yazmis ben bilerek paylasmadim kodu iptal olacaği belliydi falan yazmis sıradan WH3 vs gibi kod olduğu için bilemedim
0 oy
(15,629 puan) tarafından
Neden verdiler neden iptal.ettiler 
tarafından
Bende bilmiyorum iste heves ettirdiler yarim kaldi hahahah
(1,831 puan) tarafından
Denebunudan kutu helen bi kadın youtube dan paylaşıyor ona hediye edilmiş denebunudan bu kof bu indirim avcılarıda kod vwr diye paylasmıs sadece 1 kişilikmiş o kod o yüzden herkesinki iptal olmus
0 oy
tarafından
Ben 20 tllik indirimden cüzdan almıştım buhün gelecekmiş  normalde 14 şubat tarihi yazıyordu teslimatı..40 tl de çok indirim cnm belki ondan olabilir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aaa kötü olmuş 
0 oy
tarafından
Aboooooo bizim ilk önceki kargoya verilmiş bakalım gelecek ☺ ama dün yapamadim kabul etmedi hep hata verdi iyiki de olmamış ben daha çok sinir olurdum ☺☺☺
0 oy
tarafından
Ben 20 TL indirmle almıştım pazartesi gelir kargo şubeye kadar gelmiş 
tarafından
Bana geldi bugün
0 oy
(119,198 puan) tarafından
kismette yokmus
tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
7 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisa1993 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
0 cevap 43 göst.

378,739 soru

11,336,815 cevap

34,798 kullanıcı

...