0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar Görümcem 36 haftalık hamile Ben de 30 Aramızda 6 hafta var O da çok rahatsızlık çekti Ben de hamileliğimiz de ağır geçti iyidir aslında severim de kendisini ama eşim hamileliğim ile ilgili tek bir şey söylediğimde abarttığımı büyüttüğümü düşünüyor sanki bitek senmi hamilesin yaa diyor :( bu konuda pek yanımda olmuyor kendimi hamilelikte çok yalnız hissediyorum eş desteği göremiyorum çok fazla ama aynı şeyi ablası söylediği zaman Sanki dünyada tek hamile ablasıymş gibi davranıyor ona gösterdiği ilgiyi anlayışı endişeyi korkuyu bana göstermiyor.  Biliyorum Belki linç yiycem ama Cok zoruma gidiyor. Ben ablasını unutsun bıraksın konuşmasın demiyorum ki sadece beni de görsün istiyorum kafama çok takıyorum çok üzülüyorum:(

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
öyle yaparken tek hamile ablan değil çok abartıyor de o anlar 
tarafından
Öyle desem beni mahveder kesin:/
Ablasına hakaret etmişim gibi davranın resmen
(784 puan) tarafından
Tuttum bunu :)))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tek hamile ablasimiymis 
tarafından
Onun için evet :(
tarafından
Bokk yesin
(15,823 puan) tarafından
Allah seni napmiyaaaa ☺️☺️ Sesli güldüm
tarafından
Ya vallaha sinirleniyom ama ben gı
(15,823 puan) tarafından
Öylede napcan bacimmm keşke evlenmese böylelerini bide en hassas dönemde ilgi görememek zor olsaa
+1 oy
tarafından
Ablasi can sen patlıcan mi taşıyon içinde 
tarafından
Onun yaptığı davranışlardan dolayı çok üzülüyorum ona belirtiyorum üzüldüğümü Sen kendin üzülüyorsun diyor Ben bir şey yapmıyorum diyor :(
0 oy
(988 puan) tarafından
Konus cnm soyle ayrıca lınclıycek bısy yok ona gösterdiği ılgıyı sanada göstermeli 
tarafından
Söylüyorum kulak ardı ediyor dediklerimi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ablasini unutmasi imkansız böyle kabul edecen
(191 puan) tarafından
Unutsun demiyor zaten aynı ilgiyi bana da göstersin diyor
(1,569 puan) tarafından
Oyyy ben yanlış  okumusm :)
0 oy
tarafından
Hayret ediyorum ya gerçekten insan karısına nasıl ilgi göstermez benim eşim hala dikişlerimi kontrol ediyor bişey varmı iltihaplanma varmı yokmu diye eşin ya hayat arkadaşın çocuğun anası yani 
tarafından
Aylık hastane kontrolleri ne gittiğimizde bile sanki zorla Götürüyormuşum gibi geliyor ona. Benim tek çocuğum değil ki onun da çocuğu ama ablasının konusu geçti mi Ondan Üstün ondan Yüce kimse yok Onun için
0 oy
tarafından
Kusura bakma da bı insan kendi canını dusnmyip basksinin yaptığı çocuğu nedn dusunr ki herkzn hamiligi bir değil kaldıki raht bir hamilik gecirsn yine naz yapabilirsin yani ablmla bnm armda 1 hafta var onun 2 yasnda oğlu var alıp kucgnda taşıyor hoplatıyor halı yıkıyor perde takıyor bn se WC bile yikamiyorm aylrdr hasta olmsn bile naz yapmak ister insan ki eşim kiyamz yani o kadar egilip kalkmama çocuk yoruluyor diyo
tarafından
Tam tersi ben de hep iş yaparım 2 ay boyunca onun ailesini ağladım kendi evimde demedi ki benim eşim hamile yoruluyor biraz otursun dinlensin ya da bir teşekkür bile etmedi Benim de riskliydi zaten gebeliğim ilk gebelik bide
tarafından
Vallaha anlys önemli 2 yıl sonra ilkez ailsi dün evmze geldi yemktn sonra nazik dille Ayşe rahtsz oluyor yatak serip toplrkn dedi kardeşi gile götürdü yatmlri için mikrop kapmym diye wcye girmme izn vermdi gelince yikdi çok çabuk enfeksiyon kapıyorum 2 defa hastnde yatim bunun için  esinz dusunmse siz düşünün boşver pişman olur elbet
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Ablasıyla da kendi kocası ilgilensin,  birazda sana ilgi göstersin çocuğunun annesisin sonuçta 
tarafından
Işte bunun farkında değil Ben söyledikten sonra anlamı da kalmıyor:(((
0 oy
(11,217 puan) tarafından
bi an senin yerine koydum kendimi. Acaba o esi gazabimdan kim kurtaracakti boyle bir muameleyi yapsaydi.
0 oy
(1,439 puan) tarafından
senin karnında ki onun cocugu daha cok titiz olmalı canim sende de tek hamile ablan mi diye benim de boyle falan de canim 
0 oy
(793 puan) tarafından
Bölelerinin ümiģinı sıkasım geliyor nie evleniyosun ozamn ya 
0 oy
(811 puan) tarafından
Canm ablasıda hamıleymış ordan vurmaya calıs bak bende böyle böyleyim ablana hassassın bıraz banada hassas davran hormonlarım cok arttı brlkı ben abartıyorum ama lutfen sen bıraz daha  bana destek olrmusun herzaman hamıle olmuyoruz sonucta geçici süreç güzel hatırlamama yardımcı ol bebegımızde etkılenmesın benden de alttan alarak konus baklm belkı böyle anlar 
0 oy
(571 puan) tarafından
Bu ne dusuncesizlik ya yazık valla onun çocuğunu taşiyon sonuçta tamam ablasına bişey demesin ama sana daha çok ilgi göstersin ben öyle düşünüyorum 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Niye lincleyelim canım ben hep derim bir adam evlendiyse ilk sırada her zaman karısı ve çocukları gelmelidir. Herkes karısına ve çocuklarına değer verse bu dünyada kimse üzgün olmaz. İlgi alaka beklemek senin çok hakkin hele sana öyle diyip ablasına aciyorsa oyle adam zaten normalde de pek bir halta yaramıyordur canım.Uzulme desekte üzüleceksin sen ailenle mutlu olmaya bak bir halta yaramayan kocanda inşallah akıllanir öyle adama başka çocukta verme.
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Duygsuz bazı herifler ya

0 oy
tarafından
Bunu onunla konusarak duzeltebilirsin ancak
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Ya hadi ablanı eşinden çok düşünürsün onu bile bir yerde anlarım ( hak veriyorum demiyorum yanlış anlaşılmasın bunun haklı tarafı yok ) ama birinin karnındaki yeğenin birinin karnındaki senin çocuğun canın ciğerin ikisi kıyas bile edilmez insan çocuğunu taşıyan birine nasıl özenmez yazık valla 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ablası esın ve sen beraber otururken ablası anlatırsa ayy abla hıc anlatma sakın eşim hamılelıgı cok abarttıgımı soyluyo sanada aynısını der moralın bozulur de. 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Evlendikten sonra hala ablamda ablam annem de annem diyen erkeklerin hepsini sallandirmak istiyorm
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Senin karnındaki onun canı bunun farkında değil galiba haklısın insan hamileyken el üstünde tutulmak istiyor.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 445 göst.
0 oy
7 cevap 296 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Aselmina04 (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 430 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde angelmelodi (5 puan) tarafından soruldu