+1 oy
413 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Esim 3 gundur atesler icinde yaniyodu.bugun test verdi pozitif cikti ama 3 gun onceye gore bugun iyi atlatma aşamasina mi gelmis acabaa...

Korkuyorum ben kanser hastayim bana bulasir diye ama 3 gundur beraber yatip kalkiyoduk...

Oglum 11 aylik onunda atesi var oda galiba covid neler yapabilirim rahat ve cabuk atlatmasi icin lutfen yardimci olun..

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin canım  
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Cnm evvahal doğaldan udi hindi yağı al hem içip hemde bedeninize sürün
(716 puan) tarafından
Canim ne işe yarıyor o yag benimde gorumcem 2 aylik hamike cok kotu geciriyor koviti
(800 puan) tarafından
Her derde deva canım
3 diş sarımsak 1 limon ve bi limon kadar zeytin yağı kür yap 1 2 saat beklet
Ayeklerına iyice masaj yapsın bolca
Üstüne 2 kat çorap geçirsin
Düzenli yapsın
(800 puan) tarafından
Karbonat ile gargara yapsın günde 2 kere filan
(75 puan) tarafından
Ne işe yarıyor canım
0 oy
(515 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama geçme ihtimali yüksek sanada bol bol su iç en az 4 litre bitki çayları iç
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM bol sarmisakli yoğurt turşu taze sıkılmış meyve suları
0 oy
(119,351 puan) tarafından
allah sifa vetsin
0 oy
tarafından
Sirkeli su, turşu suyu için. Bitki çayı tüketin bol su. C vitamini alin çok gecmiş olsun bizde yeni atlattık 
0 oy
tarafından
Çok sıvı alın su bitki çayı. Ben covid olunca günde 4 litre su içtim. Bide maskeyi asla çıkarmayın yan yana yattın diye sana bulaşması şart değil ama her an bulaşabilir sakın ihmal etme herkes iyileşince tüm evi iyice temizleyin o zaman çıkar maskeni 
0 oy
tarafından
Eltingil gittimi evlerine bu arada
tarafından
Evt cnm coktan gittiler
0 oy
(48,702 puan) tarafından
Hepinize geçmiş olsun Allah sifa versin canim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allah esirgesin şifa versin inşallah 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip eylesin size çok geçmiş olsun
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kemik suyu sebze meyve bol vitamin canım suyuna varsa organik sirke yoksa limon damlar inşallah hafif atlatırsınız biz geçirdiğimizde kızım 9 aylıktı sadece 3 gece hafif ateşi olmuştu 
0 oy
(245 puan) tarafından
Kekik demle çay gibi o şekil de tüketin. C vitamini ayran su. Bir de sıcak suyun içine 1 çay kaşığı sumak yapıp o şekilde tüketin. Ama sizin hastalığınız üzerin de kekik sumak bir etkisi olur mu bilmiyorum siz araştırarak tüketin isterseniz. 
0 oy
tarafından
Merhabalar. 

Öncelikle umarım aşınız vardır. Açınız varsa endişe etmenize gerek yok. Covidde D vitamini çok önemli. Eşiniz coledan isimli d vitamininden hergün 6 damla alsın. Önlem için siz de alsanız çok iyi olur. Ancak kullandığınız kanser ilaçları ile d vitamininin kontraendike olma durumu var mı bilmiyorum bu yüzden önce onkoloji doktorunuza danışın. 

Taze sıkılmış portakal suyu hergün mutlaka en az 1 bardak. Şekeri kesiyorsunuz. Bal içine taze zencefil,limon, karabiber karıştırıp günde 4-5 tatlı kaşığı aralıklarla yiyorsunuz. Bunun haricinde sigara içiliyorsa mutlaka bırakılsın. Bol sarımsaklı tavuk çorbası ve turşu ya da turşu suyu için. Bir de çok çok su için. Günde 3 litre içebilirsiniz. Çok geçmiş olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kuzum bugün aklımdan geçtin nasıl oldun acaba diye. Demek ki bunu duyacakmışım 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah size şifa versin yar ve yardımcınız olsun inşallah .eşinin içme suyuna sirkeli su koy canım içerken o mikrobun ciğerlere inmesine fırsat vermez bol bol sıvı tüketsin c vitamini şeyler yesin çok yatağa girmesin kalkıp dolaşsın ne kadar yatağa girse o kadar halsiz düşer
0 oy
tarafından
Canım bende soru sormak için geldim buraya eşim pozitif cktı neler yapabilirim diye inşallah bizede geçmemiştir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 356 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Napcanadimi (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
7 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu

380,318 soru

11,386,868 cevap

34,887 kullanıcı

...