0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar başına böyle bişey gelen varmı korkuyorum. Adet bitti ama 12 gundür kanama var koyu kahve rengi. Netten baktım kanser fln diyo korktum baya. Dr a gittim dün ultrasondan bakti kist myom fln yok dedi hormon testi istedi sonuçlari bekliyorum. Hastaneden aramıslar bugun duymadim teli geri dönüş yaptm ama ulaşamadım. Vvar mı başina gelen böyle :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Spiralin varmı canm
tarafından
Hayır yok canim
(319 puan) tarafından
sprialle alakasi varmi ki  bende iki senedir var, ve 2 senedir de bitmiyor akıntı derdim sürekli kafayı yi cem artik
tarafından
Spiral kaymışsa ara kanama yapar ondan sordm
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Kendini korkutma dur bakalım kötü birsey yoktur bence sen içini ferah tut kanser değildir o Allahin izniyle birsey yoktur canim 
tarafından
İnşallah canım insan korkuyo işte küçük bebeğm var :(
(205 puan) tarafından
Emin ol kanser değildir o kendini korkutma hemen içini ferah tut
0 oy
tarafından
Hemoroid olabilirmi acaba zorladknmihiç büyük tuvaletini
tarafından
Yok hiç zorlanmam genelde. hızlı çalişiyo metabolizma
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Benimde öyle olmustu sonra hamile oldugumu ogrendim ama sen ultrasonla bakti diyosun olsa görürdü
tarafından
Aynen öyle olsa belli olurdu
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Hemen niye kötü şeyler okuyup etkileniyorsun olabilir hormonel olur başka birşey olur  stres mevsimsel hersey olabilir sürekli olmuyor ya vücut ta robot değil sonuçta herşeyden etkilenebiliyoruz :)
tarafından
:) ay güldürdün beni moralim çok bozuktu. İnşallah dediğin gibidir bebek olunca insan daha da korkuyo ölümden
(2,693 puan) tarafından
Ölüm hak Rabbim hayırla nasip etsin ama evham da insanı hasta eder tabi doktor gitmissiniz akışına birakin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir prens annesi 01 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
2 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Htc328 (2 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,422,001 cevap

34,980 kullanıcı

...