0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Görümcenin oğlumun yüzünü görmesini istemiyorum ve bende konuşmuyorum niye konuşmadigimi yazsam çok haklısın dersiniz babama kadar hakaret etti nişanlı iken biz geziyoruz diye babama sen nasıl bir babasin ki kardeşimi kizinla gezmeye yolluyosun dedi daha neler neler neyse düğüne gidersem oğlumun yüzünü görecek gitmesem olmaz çok kararsız kaldım ne yapsam sizce zaten kaynanamla da konuşmuyorum

13 Cevaplar

+1 oy
(1,297 puan) tarafından
Hepsiyle kussun niye düğüne gitmek istiyorsun ki. İlla gidicem diyorsan çocuğu birine bırak bı kaç saat öyle git
(194 puan) tarafından
Eşimin hatri için gidicem yoksa onların yüzünü bile görmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Gitmesen neden olmaz peki ben olsam gitmem 
(194 puan) tarafından
Herşeyden önce eşimin hatri var canim
(1,243 puan) tarafından
Öle de kinaya giderim düğüne gitmem
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bende görmesini istemediklerim olduğu halde gittim düğüne. Emin ol alıp kucağına sevememek daha da kudurtuyor karşı tarafı test ettim onaylıyorum. İyi ki gitmişim de uzaktan görüp kucağına alamamak içine oturdu diyorum şimdi 
(194 puan) tarafından
Eşim alır götürür onların yanlarına:(
(1,837 puan) tarafından
Verme. Evde peşin peşin söyle. Çocuğumu götürmeyeceksin yanlarına de. ben evde uyardım eğer dinlemez de götürürsen düğünde rezillik çıkartırım dedim götüremedi valla
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Annen yakınsa annene bırak bebeğini hem kalabalıkta hasta olmasını engellemiş olursun
(194 puan) tarafından
Eşim amcasının düğünunde olacak diyor :(
(1,068 puan) tarafından
O zaman  götür kimsenin kucağınada verme yalnız bırakma bebeğini
tarafından
Amcasının düğününde olacak derken o bebek ne bilsin ki düğünü ha var ha yok ne farkeder. Bencede coronayi bahane et
0 oy
(619 puan) tarafından
Eşimin yanında olurdum canim ama bırakabilecegin yer varsa oglunu bi yere bırak 
(194 puan) tarafından
Anneme bırakırım da eşim istemiyor amcasının düğününde olacak diyor
(619 puan) tarafından
Esinde haklı simdi bilemedim canim ortak yol bulursunuz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Sen gitme eşin gitsin kayninla aranda sorun yoksa eğer daha sonra evlerine gider tebrik edersin.
(194 puan) tarafından
Eşimin çok hatri var bende o yüzden gitmek istiyorum
(1,403 puan) tarafından
O zaman eşinin hatri için git kayınvalidem ve gorumcenle muhattap olmazsin
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bence git eşinin kalbinde kazanan sen olursun bırak oğlunu görecekse görsün sevecekse sevsin yüzü varsa okdr şeyden sonra kendisi sevmez oğlunu bırak götürecekse götürsün eşin de sevdirsin biz ne dersek diyelim ne olursa olsun onlar senin eşinin ailesi inan haksız da olsalar eşinin her zmn aklının ucundadırlar dha fzla üzülmemiş olur
(1,389 puan) tarafından
Gel dinle beni ve git :)
(194 puan) tarafından
Peki görümcem sevmek isterse ya 1.5 senedir hiç göstermedim yüzünü
(1,389 puan) tarafından
Cnm aranızdaki sorunu blmiyrm ama kendince haklı oldğnu sylüyosun. Bak hepimzin başında sorunlar var eşlerimizin aileleri ile hep sorun yaşıyoruz nedn çnkü onlarda evlatlarını abilerini kardşlerini el kızı ile paylaşmayı yediremiyolar. Kim ne yparsa yapsın inan bana eşinin aklının bi yernde hep onlar vardr ve bu düğün için sana belli etmese bile seviniyodur oğlumu görecekler die. Ailesi snçta. Senin ypman grekn konşmasan bile yine knşma ama bırak halası sevsin görsün zarar verecek değil yiğenine sesini çkarma. Bliyorm koly deil ama sen onun gibi kötü olma. Ve nolursa olsn kndi sorunlarına çocuğunu karıştrma. Onu büyüklerinin sevgisinden mahrum brakma (benm fikrim bu karar senn cnm)
(194 puan) tarafından
Fikirlerin için saol canım benim
(1,389 puan) tarafından
Rica edrm cnm takma kafana sen
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çocukla gitme bence 
(194 puan) tarafından
Bende öyle istiyorum ama eşim tutturuyo amcasının düğününde olacak diyor
(2,165 puan) tarafından
E oda haklı biyerde ama canm orta yolu bulun Bir şekilde..
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ben bu işi anlamıyorum. Ben eşime yok diyorsam yoktur hayır diyorsam hayırdır. Sizde biraz otoriter olun. Tamam onlarla küssün diye ortamdan kaçma onlar senden kaçsın ama bebeği de verme ellerine. Sende yaklaşma yanlarına. Kocan naparsa yapsın.. Şahsen benim huyum da bu. O çocukları ben doğurdum ben büyüttüm. Ben ne dersem o olur. Bazı şeylere hayatta tahammülüm yoktur. İki insan kavga edebilir ama araya Baska kişiler özellikle birinci derecede yakınıma hakaret ederse o kişi benim için ölmüştür. Bunu da kocam dediğim kişi beynine kazımalı. 
(194 puan) tarafından
Eşim götürür işte bende vermek istemiyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Git canım kaynın için ama ayrı masada otur sende gitme onların yanına uzak dur onlardan
(194 puan) tarafından
Gidersem zaten ayrı masada otururum ama istediğim oğlumun yüzünü görmemesi
0 oy
tarafından
Git hiç takma oyna kız 
(194 puan) tarafından
Benim istediğim şey oğlumun yüzünü görmemesi
tarafından
Oğlunu götürme cnm
0 oy
(119,338 puan) tarafından
küssen ya dugune gitmiycen yada gideceksen oglunu goturmiycen
(194 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Eşin gorumcenke görüşüyor mu peki
(194 puan) tarafından
Evet görüşüyorlar
(6,671 puan) tarafından
O zmn görebilir cnm yapacak bişey yok ikiniz girusmesenjz yüzü olmazdı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 156 göst.
27 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 662 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,035 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 427 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı