0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Allah askerliğini damatligini görmeyi nasip etsin inşallah:) İcim parçalandı ama kizlar öyle çok ağladı ki :(Ağlamamak için zor tuttum kendimi az önce çişini yaparken biraz acıdı galiba yüzünü burusturdu inşallah en kısa sürede iyileşir 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne kadar lik cnm   hayırlı olsun

(1,946 puan) tarafından
18 aylık Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Ayyy hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda geçer acısı ağrısı bizde bayramdan sonra düşünüyoruz inşallah nasıp olur 
tarafından
Bayramdan sonra bizimde var
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun canim :) Insallah Allah sizede nasip eder
(14,043 puan) tarafından
Ayyy Büşra aşırı heyecan yapıyorum yaa bide benim ki büyük 2 yaşında olacak :D ama senin erkenden yaptırman harika bende yenidoğan vaktinde istiyordum ama pandemi vardı korkuyorduk hastaneye gitmeye
tarafından
Ben iki aylık ken istedim eşim istemedi  şimdi  büyük insanlar gibi komple uyuyacak
0 oy
(616 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın acısını göstermesin inşallah hayırlı olsun ❤️❤️❤️
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun :) Allah bütün evlatlarimiz kötü şeylerden korusun
(616 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(920 puan) tarafından
Gözlerin aydın canım olmuş ya artık iki güne geçer Allah'ın izniyle
(1,946 puan) tarafından
Allah razı olsun canim:) inşallah valla
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim damatliginida göstersin inşallah ❤️ Benim oğlum 4 aylıkken oldu şükür iyi geçti bizimm
(1,946 puan) tarafından
Amin inşallah:) Bende küçükken istiyordumda nasip olmamisti şimdiye kısmetmiş:) Ağrı kesici felan vermismiydin
(15,840 puan) tarafından
Evet canım iki ağrı kesici şurup dönüşümlü olarak icirmistim bide doktorumuz bı jel vermişti her bez değişiminde ondan sıktım 1 hafta kadarda bardak  koydum
(1,946 puan) tarafından
Bize 2 ağrı kesici surup verdi dönüşümlü vericem bende pazarteside kremi sürmeye başlıcam salı günüde ucuna taktıkları şeyi cikarticqklar inşallah
(15,840 puan) tarafından
Geçer geçer klips çıkınca çok ağlamıştı benim oğlan sonrası daha kolay canim korkma çabucak iyilesiyor
0 oy
tarafından
Allah damatlığınıda göstersin 
(1,946 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun :)
0 oy
(13,142 puan) tarafından
Rabbim askerliğini de göstersin 
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Biz hastaneye girdik. Ağlamaya başladım ben de :D hemencecik iyileşir inşallah canım. Bikaç gün zor geçecek sizin için.  
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim oglum sünnet olduğunda 3 aylıktı bende ameliyathaneye gönderirken çocuk çığlıkları duyunca aglamaya başlamıştım ama benim oglum hemşire'nin kucaginda her seyden bihaber sessiz sessiz gitti.Beklerken de stres yapıp agladim eşim sus aglama diye kızdı.Birde getirdiklerinde doktorlara kızmıştım oglumu kanlı kanlı getirdiler dikişli falan yani içim çok açımıştı hatirlayinca yine kötü oldum.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.