0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Satış mi yaptım reklam ve siyasi içerikten postum gizlendi ama çekemeyen çok hiç bir şeyi başaramayan kadınlar anca burda başarmaya çalışana uyarı veriyor helal olsun yazık çok yazık kadın kadının düşmanı diye boşa dememisler birbirimize yardımcı olmak onlarında faydalanması çok mu battı anlamadım burda akşama kadar kupon paylaşıyorlar o zaman onlar da reklam onlar da kapansın Allah'a havale ettim koca parası yemekten başka işe yaramayan kadınlar anca eline alıp telefonu burda ona buna uyarı veriyor 
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Aha geldi uyarı kendini biliyormuş demekki 
-Reklam-
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Bunu da kapatırlar canım tartismaya açık post diye 
tarafından
Hiç umrumda değil gerçekten birbirimize fikir ve bildiğimiz şeylerin başkasının da faydalanması için yazmayacaksak neden var burası
0 oy
tarafından
Adminler kapatıo cnm postu yasak olduğu için 
tarafından
Neden ne satışı yaptım burda hayır birbirimize önerilerde bulunup faydalı olmaya calismayacaksak niye var bu kadın platformu
tarafından
Walla bilmiom cnm satış ya da reklam yapmadıysan haklısın
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ne oldu kız neden bu kadar sinirlendin
tarafından
Kız az önce post açtım adım para ile ilgili anında 5 uyarı hayırdır ya o zaman kuponda paylasilmasin
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Evet bildirim gelmişti baktım uyarıldı gizlendi yazıyordu buda tartışmaya açık post binada gelir şimdi uyarılar
tarafından
Umrumda değil bu ne ya ot muyuz o yasak bu yasak hayırdır birbirimizin bildiği şeyleri faydalanmak için fikir vermeyeceksek neden var burası
0 oy
tarafından
...............
0 oy
tarafından
Shsjjsjsjsjsj son cumlene koptum :D 

Kiz ne atmıştın ki kapatillar 
tarafından
Ay sinirlerim boşaldı adım para ile ilgili post açmıştım hayır ne var yani baskalarida faydalansa satış mi yaptım hayır sadece uygulama önerisi o zaman kuponlar da verilmesin ne bileyim Trendyol koleksyon da paylasilmasin nedir yani anlamadım
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Olur böyle vakalar,admin hanım yakalar 

Kuzum :(

tarafından
Hayır anında 5 uyarı nedir cekemedikleri anlamadım ot gibi mi duralım hep kaynana elti görümce mi konuşalım o zaman kuponlar da yazilmasin Trendyol da paylasilmasin bildiğim bir uygulamayı başkası da faydalansın diye paylaşmak nesi siyasi icerik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 236 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 591 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 373 göst.