0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar basım çatlıyor parol içtim ateşimde var.. duş aldım peteklerim ilikti sıcak değildi ondan mı acaba diyorum.. bir de çok açım artık sinirden agliycam yiyemiyorum hicbisey. Ne yesem kusuyorum. Herşey kokuyor herşey eşim dahi.. tuvalet banyo mutfak yatak odası yeni yıkanmış çamaşır bile giyemiyorum neredeyse :(( açlıktan uyuyamıyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dışarıda yesen yada bri yapsa ah ben 20. Haftaya kadar cektim
(10 puan) tarafından
Allah razı olsun bir arkadaşım var çağırır beni gidip yiyorum ara sıra cidden çok işe yarıyor iki gün önce orada yemiştim başka da yok :( şehir dışındayım.. kimseyi de tanımıyorum ah şu uzaklik
(10 puan) tarafından
Desenize önümde daha geçmesi için haftalar var..
tarafından
Restoran da gitsen olmazmi alipp açık havada yesen
(10 puan) tarafından
Malesef kaldığım yerde pek çıkamıyorum :( eşim askeri personel zaten çok küçük ancak arkadaşıma godersem iste.. en iyisi memlekete gitmek duramıyorum çünkü böyle :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Krater falan ye tuzlu olan bulantini alir
(10 puan) tarafından
Leblebi denedim yedim onu yiyebiliyorum ama geri kusuyorum aynı döngu.. en azından bişey yedim diyorum bebeğe gitsin bari
0 oy
tarafından
Gecer bu günler sabret bir bebek getireceksin dünyaya onu düşün kendini motive et 
(10 puan) tarafından
Çok şükür hamd olsun zaten onu da düşünüyorum ben beslenemiyorum Allah esirgesin bişey olmasın :(
tarafından
Allah'ın izni ile birşey olmaz o senden besleniyor su an ama düşün aklina ne gelirse sipariş et ye yada birilerine söyle pişirsinler sana
(10 puan) tarafından
Eşim yapıyor bazen.. Allah razı olsun o kadar küçük bir koydeyim ki maalesef sayılı yer var çiğköfte ve bir tane kebapçı bir arkadaşım pişiriyor onu yiyorum :( inşallah bebiş iyi olsun da başka bişey istemem
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Tuzlu birşeyler yiyebilirsin naneli şeker iyi gelebilir bana polo iyi gelmişti o dönemlerde ah bi de çalışıyordum hayat kurtarıcı olmuştu
(10 puan) tarafından
Bildiğimiz Yuvarlak polo şeker mi ? Hemen yarın aldirayim ya.. aslında sakızim var baş ucumda ama ne fayda :(
(7,446 puan) tarafından
Evet evet bir sürü şey denemiştim yaramamıştı o işe yaramıştı bu dışı yeşil olan içi halka beyaz polo var ya o işe yaramıştı hatta stok yapmıştı eşim eve düşün her yerden polo çıkıyordu zaten biraz zaman geçsin üç ay bitince mide bulantında geçicek
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Baş agrin varsa tansiyonunu olctur cnm ihmal etme ondanda olur olctur mutlaka
(10 puan) tarafından
Allah esirgesin hepimizi yarın ben bı doktora gideyim en iyisi inşallah kötü bişey yokturdur
(7,402 puan) tarafından
Ense ağrın varmı
(7,402 puan) tarafından
Tuzlu şeyler yeme yüksekse dahada yükselir cnm
(10 puan) tarafından
Tansiyonum dusukmus serum yedim mecbur eve geldim çorba yaptım icemedim yine. Ense ağrım yok daha fazla başımın üstünde ağrı var
(7,402 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm tansiyon düşüklüğü bı yandan iyi yüksek olmaindan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 99 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
+1 oy
8 cevap 104 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,556 puan) tarafından soruldu