0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Kızlar oğlum da 5gundur bitmeyen kusma var birbucuk yaşında günde 3kez hastaneye gidiyoruz serum takılıyor az iyi oluyor sonra tekrar aynı sürekli ağlıyor bı dakika bile susturmaiyorz ishal ve ateşte vardı şükür onlar geçti serum takıldı çok üzülüyorum başına gelen var mı salginmi var hiç bişey yemiyor kusuyor rengi kaçıyor dua edin kızlar birimizin duası kabul olur elbet çok korkuyorum güçsüz düşüp yoğun bakıma atarlar diye hâli cidden kötü ağlamaktan helak oldum elden bişey gelmiyor kaç doktor gezdik normaldir diyip serum veriyor başka bişey yok sadece kan aliyorlar bukadar uzun sürmesi normal mi ilk dfea bukadar uzun sürdü önceden bı sefer kusardi gecerdi

3 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Midesini üşütmüş olabilir mi 

Yada yediği birsey dokunmuş olabilir mi 

Nane kaynat içir bakalim normal bir sorunsa rahatlatir 

Çok geçmiş olsun 

(485 puan) tarafından
Su dahi iciremiyorum canım ya sürekli kusuyor , üsüttü galiba cidden ama kaç gün surerki
(2,375 puan) tarafından
Iylesip tekrar üşütebilir çok normal
2 tatlı kasik naneyi kaynayan 1 bardak suya at ocagi kapat 5 dk beklet rengi çıksın hem soğur
Sonra hafif ılık olsun az bisey bal yada seker kat içir bakalim inşallah üşütmüşse gecer Allah'ın izniyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah sifa versin inşallah. Surekli su içir cnm insallaj hemen iyilesir. Keske çocuklar hic hasta olmasa :(
(485 puan) tarafından
Keşke canim ya şuan su dahi içmiyor vücudu bitkin düşüyor
tarafından
Cok üzüldüm ya. Benim oglum gecen yaz surekli oyle oldu. Ustelik bende hamileydim. Neler cekti oglum hem kusma.hem ishal. Ne kadar kotu oldugunu bilirim
0 oy
(795 puan) tarafından
canim rota asisi falan oldu mu bi de kan sonucunda ne dedi doktorlar salgin da olabilir midesini de usutmus olabilir ayaklarini sicak tut 
(485 puan) tarafından
Ayakları felan siack canım kan tahlili aldılar kaç kez iyi çıktı sonuç rota aşısı olmadı ama birbucuk yaşında yani artık zehirli isahl olmaz diye düşündüm kakası yeşil renkte değildi sarı renk ve suluydu şuan kakada yapmiyor bişey yemediği için
(795 puan) tarafından
valla canim yine de tekrar bi götür olmadi ates halsizlik tamam da surekli kusmak bilemedim ki  mide suyu gelir bi zaman sonra vucudu cok su kaybeder allah korusun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
0 oy
3 cevap 38 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aybukee (1,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (95 puan) tarafından soruldu

379,045 soru

11,345,527 cevap

34,810 kullanıcı

...