0 oy
252 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (687 puan) tarafından

image

image

image

sizce hangisi kizlar hem zıpzıp olsun hemde müzikli kullananiz var mı hangisini tavsiye edersiniz kendi kullandığınız modeli de atabilirsiniz.. 

15 Cevaplar

+1 oy
(800 puan) tarafından
Kızz aman ha 

Bunlardan alayım deme sakınn fiyatlara bakk .. çok sallamışlar 

E bebek te şubat indirimi var 

2. Resimdekinden al o çok hafif  ve sürmesi kolay bebek içun daha iyi 

Bende de ondan var 

E bebekte 150 idi

16 şubatta%28 indirim olabilir
(687 puan) tarafından
E bebek trendyoldan mi giriyonuz hiç alışveriş yapmadım ordan
(800 puan) tarafından
E bebeğin uygulumasını indir ordan al canım
150 nere 250 nere fiyüta bak
(687 puan) tarafından
Tm cnm sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her iki çocuğum da 2. Olandan kullandılar diğerlerini hiç kullanmadık bilemicem oyuzden:)
(687 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(687 puan) tarafından
Sondaki zıpzıp li olan yürümesi nasıl acaba takılı kalıyor mu 
(446 puan) tarafından
O zip ziplar yurumuyo galiba olduğu yerde zipliyor sadece yanlış bilgi vermiyim ama bildiğim bu şekilde
(687 puan) tarafından
O zmn işime yaramaz desene iyiki söyledin onu alacaktim
(446 puan) tarafından
2. Resimdekini al bence bende daha yeni aldim klasik bisey bıdık bıdık gidiyo ☺
0 oy
(687 puan) tarafından
Kimse yokmu:)
0 oy
tarafından
Prego nun yuruteci çok güzel hem yaylı hem dayanıklı hem boyu uzatıkca yükseltebilirsin hem beşik oluyor kenarlari kaldırdığında hoppala böyle kullanışlı olmaz tavana asilanlar güzel 
(687 puan) tarafından
O hangisi nerde war
(687 puan) tarafından
Resim atabilir mısın cnm
tarafından
E bebekte canım bir pahalı olanı var birde yarı fiyat olanı eğer bebeğin çok gelişkin bebek değilse yarı fiyatlı daha iyi olur hem muziklide hem mama sandalyesi gibi kullanırsın prego yürüteç dedin mi çıkıyor internette de satıyorlar e bebek mağazalarında da var başka sitelerde de var dur fotogrsfini atayım
(687 puan) tarafından
Tm cnm bakıyorum sagol
tarafından
https://imgyukle.com/i/Ek8y0e
350 TL di şimdi ne kadar bakmadım arası aciliyor yukarı kaldirinca salıncak oluyor ben alacaktım gittim inceledim mağaza görevlisi üstüne çıktı yere vurdu çok sağlam bize hem pahalı geldi hem bebek yapılı benim 1 ay kullanacağım diye o kadar para vermedim gittik hoppala aldık 1 ay kullandı şimdi onada sığmıyor .. öneririm güzel ürün çok fonksiyonlu hem yürüteç hem mama sandalyesi hem beşik hem müzikli daha ne olsun birde sağlam
0 oy
(119,262 puan) tarafından
klasik ortadaki foto
(687 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bu kadr pahalı almaya gerk varmı cidden ben e bebekten 150 ye almştım 
0 oy
(16 puan) tarafından
Canm artk yürüteç onermiyor doktorlar ben oğluma itmelilerden aldm 9 aylik onla başladı 11 aylık yurudü
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Zıp zıpı napacan çocuğu kanguru yapacan ayaklaninca bol bol hoplayıp ziplayacak zaten en mantıklı ikincisi olan :)
(687 puan) tarafından
Aynn doğru diyorsun :)
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bende 2 numaradan var memnundum diğerlerini bilmiyorum ne kadar doktorlar onermesede hediye geldi kullandık mecbur
0 oy
tarafından
Vallah canım uygun fiyatlı birşey alsan daha iyi olur zaten uzun süre kullanmıyor bebekler 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Prego markasının var öyle onlara bakabilirsin ebebekten almıştık oturma kısmı çok çok önemli ona göre al
0 oy
(1,850 puan) tarafından
3 çocuğumda da 2. Yi kullandim ama fiyatları burda pahalı başka yere bak
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Oğlumun ki ikincisi gibi ama çok pahalı olmuş ya ben 100 lu bişeye aldım 
0 oy
(3,141 puan) tarafından

Ben 2.yi kullanıyorum mavisini ama e bebekten aldım 160 TL ye 3 ay önce falan. Şimdi fiyatlar nasıl bilmiyorum. Memnunum hafif güzel götürüyor bebeğim. Yurutece koyma yürümez diyorlardi ama benim oğlum 5 aylıkken destekli 6 aylıkken desteksiz oturmaya başladı 6 buçukta sürünmeye başladı şu an 7 buçuk aylık emekliyor oturma pozisyonundan emekleme pozisyonuna geçebiliyor yerde yuvarlanıyor. Bı yerden tutup kalkıyor bence baya faydası oldu ben 4 buçuk aydan beri koydum içine. Sadece şu an beşiğin yanlarından tutup kalkıp dikiliyor o biraz bizi korkutuyor. (Maşalla diyin kızlar :) )

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 294 göst.
0 oy
10 cevap 380 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
6 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu

379,390 soru

11,356,418 cevap

34,832 kullanıcı

...