0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gerekli bir şey mi sizce alayım mı?

6 Cevaplar

0 oy
(119,289 puan) tarafından
ben hic kullanmadim kardimda sarkma olmadi dumduzdu hatta biri demisti rahim sarkmasi yapiyo dr um onermedi diye
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Bence kullanılmalı korse karnının saklaması için bnm ablam doğum yaptigi zamanda bilmiyormuş korse takmak gerektiği birazda kilosu var karnı sarkar şimdi sezeryan yerinden aşşagiya,ben kullandım hala da takiyorum 6 bucuk ay oldu doğum yapalı çok şükür sarkma yok yavaş yavaş diyette yapiyorum kilo veriyorum sporla filan karnımı sıkılaştiriyor 

imagebunu kullanıyorum canm normal bedenimden bir beden küçük aldim,ilk giydiğimde takamicak gibiydim okadarki dar oldu dedim yırtılsada patlasada giyecem simdi normal oluyor birazda zayıfladım üzerindeki cırt cirtli yeriyle istediğin kadar sıka biliyorsun

(731 puan) tarafından
Bence kişiden kişiye değişiyor vucutla alakalı olabilir 5 gün önce sezeryan doğum yaptım doğum yaptığım gün hala hamile gibi duruyor dum doktorum bolcs yürü gaz yap dedi bolca yürüdüm neredeyse hiç yatıp oturmadım gaz yaptım evde de aynı şekilde devam ettim şuan göbeğim dümdüz balon patlamış gibi oldum fosaldım ama korse kullanan da çok öneren demekki oda işe yarıyor
(2,052 puan) tarafından
Aynen olabilir canm ben hamileyken çok kilo aldım doğumdan bir iki hafta sadece şişliğim indi kilom kaldi onlarida korseyle yemeklerime dikkat ederek bol hareket ederek verdim ve daha vermeye çalışıyorum
(731 puan) tarafından
Ben hamile kaldığım da 43 kilo idim 57 kilo ile doğum yaptım belki de çok kilo olayı olmadığı için çabuk fosaldım zaten doğum yapat yapmaz 7 kilom gitmiş şok olmuştum
(2,052 puan) tarafından
Ben 72 yle hamile kaldım 89 la doğuma gittim eve geldikten 2 3 gün sonra tartildim 84 dum 6 buçuk ay oldu doğum yapalı diyetteyim şuan 67 kiloyum
0 oy
(731 puan) tarafından
5 gün önce sezeryan doğum yaptım ne korse nede başka bişey kullanmadım ve göbeğim 5 günde dümdüz oldu 
0 oy
(800 puan) tarafından
Kesinlikle gerekli bence 

Ama latex al  canım 
0 oy
tarafından
Benim doktorum önermedi karın kaslarını tembeleştiriyor toparlanmayı yavaşlatıyor tabsiye etmem dedi. Kullanmadım şükür sarkma vs de yok. 
0 oy
tarafından
kullanmadım sarkma falan olmadı ama bünye meselesi tabi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
17 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Z.M.E.A (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 87 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu

379,665 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...