0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kizlar merhaba ben 35 haftalık dogum yaptim kızım 1 hafta kuvezde kaldı sonra sarılık oldu suan 42 günlük hafifledi ama hala sarılığı geçmedi tam rengini çocuğum alamadı bı türlü başına gelen varmı acaba ne zmn geçer normalmi dirki bu kdr uzun sürmesi sürekli emiyo ztn kilo alımıda gayet güzel 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amca geçiyor kuzum ♥️
(301 puan) tarafından
İnşallah :) oğlumda hiç görmedim sariligi bu uzun geldi
tarafından
Şekerli su verebilirsin günde 2 çay kaşığı
Vede hacaamati arasitr
(301 puan) tarafından
Şekerli su oğluma vermiştim belkide o yuzden onun sarılığı olmadı deniycem
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Cnm 1 tane hurmay ı1 çay bardağı kaynamış  ılımış suya ısla ağzını ört 3 4 saat sonra yada 1 gün sonra 1 er çay kaşığı ver günde 2 3 kere
(301 puan) tarafından
Deniycem teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Bizde sarilikta mesela dudagina jiletle cizik atarlar hocalar gecer hemen ama bebeklerde olmaz 
(301 puan) tarafından
Duymadım hiç
tarafından
Vandavar
0 oy
(72 puan) tarafından
Gece bebegin bulunduğu odanın ışığı açık olsun canım,  ebe öyle söylemişti bana zaten tek çaresi bol bol emmesi onu da yapıyormuş zamanla geçer insaAllah 
(301 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Hemen acilmiyor teninin rengi gecer zamanla 
(301 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Normal canım 36haftalikta benim sipa doğdu ve  çok uzun sürdü iki ay resmen çocuk sarı da değil turuncuydu resmen fırınlanmış gibi şimdi iki buçuk aylık tamamiyle geçti sarılığı ama benim yavrum hiç emiyo gibi görünüyordu ama emmiyormuş cene kaslari zayif olduğu için ondan sarılık olmuş ben de uyuyo uyanmiyo diye biberonla sağıp verdim hep ama seninki emiyorsa çok iyi sarılık değeri ne kadar? 
(301 puan) tarafından
Emmesinde sknti yok emiyo şükür  değerini bilmiyorum ama azdır o kdr kalmadı cunki sadece hala gözle gorule bilir bı sariliginin olması canımı sıkıyor baya oldu cunki geçer inşallah benimkide zamanla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 28 göst.
23 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra01busra (995 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultan80 (17 puan) tarafından soruldu

379,654 soru

11,364,933 cevap

34,841 kullanıcı

...