0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Sorum yukarıda hayat çok yorucu neden böyle.. Keşke sihirli bir gücüm olsa değişse herşey 

9 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Mutlu olmak zor değil sadece sebep yok. Bir sebep olsa mutlu olmak kolay bence. Ama sevineceğim güleceğim bir olay yaşamıyorum mübarek hep mi sıkıntı sorun ya yüzümüz gülmedi gülmeyecek
(909 puan) tarafından
Kendi sıkıntılarımı geçtim annem ve babamın ayrılık süreci beni çok yıprattı. Okadar yorgunum ki
(9 puan) tarafından
Yeni mı ayrılıyorlar yoksa geçmiş yıllarda mı ayrıldılar..Bendede aynı dert varda ondan sordum
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Çok düşündüğün sürece mutlu olamazsın :ermm:

Ben öyleyim herşeyi düşünüyorum ve sürekli de sınır olacak birşey oluyor  sonra da bir gün mutlu 3 gün mutsuz 

(909 puan) tarafından
Şuan beni tek mutlu edecek şey annemin bütün sıkıntılarının bitmesi onu mutlu görmek ağlarken değil.
(1,621 puan) tarafından
Ne sıkıntısı varsa Allah içini ferahlatsin inşallah canım çok üzüldüm bende anneme hiç dayanamam inşallah en kısa zaman da görürsün annenin mutlulugunu
(909 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Annem güçlü kadın fakat toplumsal baskı kadınlar üzerinde olunca çıkmaza giriyor. Ve yaş 60 bu yaşta boşanma olunca zor. Emeklerine üzülüyor sadece. Umarım annem bundan sonra mutlu olur.
(1,621 puan) tarafından
Ay canım ya benim ki de ayrıldı 45 falandi o zaman ne çok şeye katlanıyorlar en sonunda patlıyorlar bir yerde Allah yardımcısı olsun en kısa sürede kurtulsun insallah
(909 puan) tarafından
Amin canım bizde anne kurtuldun işte boşver üzülme destekte. Babamın yaptıkları haz etmiyor hak etmedim diyor. 4 evlat olarak arkasındayız her anlamda
0 oy
tarafından
Mutlu olmak senin elinde herseyi kafaya takarsan mutlu olamazsın 
(909 puan) tarafından
Malesef ki takıyorum
0 oy
(155 puan) tarafından
Mutlu olmakta mutsuz olmakta herşey Bizim elimizde, kafamızda canlandırdığimiz hayaller yada kompleksler bizi mutsuzluğa itiyor. Evet bazen istediğimiz gibi ilerlemiyor hayat ama yinede bu hayatın içinde Kendi kendimizi mutlu edecek çok şey var. Herşeyden önce beklentisiz yaşamak kimseden hiçbir şey beklememek. 
(909 puan) tarafından
Babam ile boşanma aşamasındalar daha doğrusu boşanma kararı üst mahkeme kararı bekleniyor. Yaş 60 olunca annemin zoruna gitti beklemediği anda arkadan iş çevirip annemden ayrılmak istediğini söyledi
(155 puan) tarafından
Benim eşim hayatta kabul etmez hatasını sen kendini üzdün kendi kendine yaptın çocuğu bu hâle getirdin der zaten beni üzen de bu hatasını yanlışını hiç bir zaman kabul etmeyip beni suçlayan biridir o o yüzden ben hep kendi kendimi teselli ederim Kendi kendimi motive ederim başka türlü kesin kafayı yerim sonrada kimse hiçbir şey yapmamış gibi Deli der.
(155 puan) tarafından
Rabb'im önce annene sonra sana güç versin. Rabbim kolaylık versin inşallah
(909 puan) tarafından
Hatasını anlamak aslında bir erdemliktir ama bazıları malesef işine gelmediği için olmuyor. Allah gönlüne ferahlık versin.
(909 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah sanada versin canım
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Takılma cnm mutlu olmaya bak bu zamanların birdaha gelmeyecek. Gençliğin, sağlığın. Sağlığın varsa her anın tadını çıkarmaya calis
0 oy
tarafından
Mutlu olmak insanın kendi elinde 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Mutlu olmak zor değil çevrendeki insanları seçmek zor ..
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Mutlu olup olmamak insanın kendi elinde 

İlgili sorular

+3 oy
4 cevap 112 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 310 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 425 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 490 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...