0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

bu insanlar ne yiyip icicek bu kadar da olmaz valla

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Erkeklere hıyar demeyin artık hıyarda altın gibi değere bindi :D

tarafından
Bencede :))))
(2,358 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu yaaa:))))))))))
-Reklam-
+4 oy
(119,362 puan) tarafından
açlikla sinaniyo herkez ama pazarda markette bol bol alan afkan ve suriye kokenlilet var
(12,856 puan) tarafından
Onlara havadan her ay bedava maaş yatıyor çünkü hemşom
cok sinir bozucu teyzem muzun tadini unuttum diyo afkanlar 4,5 kilo birden aliyo pazarda diyo
(12,856 puan) tarafından
Tabi canım bizim pazar da bizden çok yabancı uyruklular var çantaları da hep dolu dolu bizim halkımız da elinde iki poşetle eve dönüyor
oyle valla
tarafından
Bende afganlardan suriyelilerden nefrett ediyorum ama muzun tadini da unutucak bisey yok sariyerde oturuyorum ki diger semtlere gore daha pahali biyer ona ragmen yerli muz 10 tl maks. Diger sebze meyve konusunda sonuna kadar katiliyorum. Bide istinyepark avm var gorsen asiriiii asiriii pahali biyer ici arap kayniyo eller kollar dolu. Biz cefa cekiyoruz arabistanlisi suriyelisi afgani keyif suruyo
+1 oy
tarafından
Yok ya bu getir kuponla falan ucuza gelıyor dıye böyle düşürüyor fıyatları lımonu 7ye aldım dün A101'den,
tarafından
Yok canım Samsun'da genelde fiyatlar böyle  getir yine sisirmis fiyatlarını ama fazla fark yok
tarafından
Gebegz aynen canım getir diğerlerine göre 5 10 TL daha pahalı
+1 oy
tarafından
Havuç 2 lira limanda 3 tle pazarda onun dışındakiler Zatn pazara gelmiyor zamni değil gerek te yok 
+1 oy
(13,048 puan) tarafından
Fazla abartmasinlar 5 limon 5 liraya aldık gecennpazardan havuç da bu kadat değildi fiyatı 

Diğerlerini zaten kış diue almıyorum.
0 oy
tarafından
Ben dün aldım 250lira verdim 3tane biseye
tarafından
Yazık valla diyecek bsiiy bulamıyorum bu kadar olur
tarafından
Ayynn vala cnm eşya çok pahalı ya kız kosla almistm 15lira şimdi olms 60lira
tarafından
Ohaa aradaki fark ne çok
tarafından
Ayynn
0 oy
tarafından
Artık tane işi alıyoruz meyve sebzeyi. Önceden babam portakalı mandalinayi 5 kg bile aldığı olurdu. 1 hafta boyunca yerdik. Ama şimdi eşimle marketten kızım için armutlu 2 tane portakalı 2 tane alıyoruz. Pırasa 15 TL diye almadım. Evde düzgün sebze yok sadece salata malzemesi için havuç marul kara lahana aldim. Sürekli buzluktan yada kuru gıda pişiriyorum yada annem eristeyla mantı vermişti onlari
tarafından
Aynen bende senin gibiyim valla kayınvalidem sağolsun doldurdu buzlugu geçen geldiğinde onları kullanıyoruz bakliyat falan geri kalan kahvaltılık salata malzemesi
0 oy
tarafından
Siirtte marketten salatalığı 17 domates 12 kıvırcık 7 ıspanak 7 limon 3 kilo 10 öyle aldım canım getirde çok pahalı 
0 oy
tarafından
Getir fiyatları şişiriyor canım normal de bu kadar da değil
tarafından
Samsun'da bu şekilde canım kendi gözümle gördüm hatta buraya fotoda atmsitim  getirdenbiraz daha pahalı tabi ama yaklaşık olarak fiyatlar bu malesef
tarafından
Bende samsundayim canım yüksek ama bu kadar değil genelinde Saathane tarafındaki manavlar bu şekilde pahali
tarafından
Samsun'un neresindensin canım :)
tarafından
Atakum canım atakimdaki marketler mi pahalı anlamdım :)
tarafından
Evet canım Atakum bir tık daha pahalı
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Herşey ucmus bacım bebeğim hastanede yatıyo bende yanındayım tabii haliyle fiyatlardan haberinde yok  benimde canım domatesle pazı dolması cekti annemi aradım pazardan alsın diye 7,5 TL pazıymıs üstünde fazlada yok 6 7 demet lazım dolma yapmak için domateste kilosu 20 küsürmüş  istiyon mu dedi yok istemiyom dedim cunkü kendi cebinden verecekti ben verince almicaktı biliyorum 
tarafından
Doğrudur valla bende eşime sebze-meyve al demiştim bana fiyatların fotosunu attı dedim hicbirsey alma sebze meyve olarak çok pahalı gereksiz pahalı herşey Allah yardımcımız olsun
(1,101 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Getir de b.kunu çıkarmış tövbe yarabbim ya

tarafından
Genel olarak Samsun'da böyle canım marketlerde falan
0 oy
(276 puan) tarafından
Kendimi açlık oyunlarında gibi hissediyorum artık her şey o kadar pahalı ki karnımızı nasıl doyurcwz diye düşünmekten resmen zayıfladık Allah yardımcımız olsun kızlar dua edin sürekli 
0 oy
tarafından

image

Migros kullanıyorum artık sebze de kendim gidip alıyorum okul çıkışında..yarından itibaren de düşecekmiş o yüzden bugün alışveriş yapmadım..getir kaldırdım ben..trendyol market ve migros kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 587 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 672 göst.
0 oy
18 cevap 404 göst.

380,384 soru