0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Ben sevgiliyken görmüştüm. Buluşacaktık biri pişt pişt falan yaptı arkamdan. baktım pis pis gülüyo binanın içinde el hareketi tarzı bişey yaptı. Bende üniversite için yeni gitmiştim o şehire bi eşimi tanıyorum nasıl korktum. Koşarak eşimin yanına gittim. O da askeri personel işten çıkıyodu. Dedi noldu zıngır zıngır titriyosun. Söyledim. Oglanı gördü hala aynı yerdeydi bu mu dedi bende döver diye korkudan hayır dedim. Bu sefer bağırarak bu mu dedi. Bende evet dedim. Oğlanı öyle bi dövdü ki eli kolu kan içinde kaldı. Eliyle boğazını sıktı eli birleşti bildiğin öldürecek diye korktum. Oğlan afganlıymış bu arada pislik. Ama artık o olaydan sonra eşime bu tarz şeyler söylemeye korkar oldum. Elini kana bular diye. Silah da taşıyor çünkü. Sizin de başınızdan böyle birşey geçti mi?

28 Cevaplar

0 oy
(17,720 puan) tarafından
Eşim abisini dövmüştü ben okana hamileyken bizim evde 
(568 puan) tarafından
Hamileyken görmek daha kötü olmuştur
(17,720 puan) tarafından
Evet hemde nasıl
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Gördum esımın tersi pis bı bağırsın adam kacıyo yeminle:)) 
0 oy
tarafından
Gormedim canim sozleriyle halleder coksukur gormek te istemem ama ya Allah korusun
(568 puan) tarafından
Esim bu konuda çok katı benim ya
0 oy
tarafından
Şimdi farkettim hiç görmedim kavga ederken mülayim birşey benim bebeğim kimseyle kötü olmaz sjdjs
(568 puan) tarafından
Ay görme görme ben o yüzden evlenmeye bi cıt korkmustum jfismeosmei
(182 puan) tarafından
Ay aynı benimki de kibar feyzo :D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kadınlara öyle şeyler yapılan insanı anca dayak adam eder ama eşinin silah taşıması çok kötü bişey. Az bi kavgada kendini kontrol edemez karşısındakine ateş açıverir hem sizin hayatınızı mahveder hem canını aldığı kişinin yakınlarını.
(568 puan) tarafından
Işi gereği taşıyor bende cok korkuyorum
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimki gencken çok kavgaciydi 2 sene önce de bizim apartmanin onune beton dokuyorlar komsuyla ramazan mübarek gün tabi ben horul horul uyuyorum oğlum bi ara anne polis geldi aşağı falan dedi aman dedim uyumaya devam ettim meğer adamın biri gelir bunların yaptigi yoldan geçmeye kalkar bunlar da kızar laf dalaşına bi girerler devamı kavga zaten adamın baya ağzı burnu kanmis ben uyuyodum görmedim tabi sonra gittiler özür falan dilediler yine 
0 oy
tarafından

Eşim güya adama delikanlılık taşladı , 

Adam kalktığı yerde eşimi dövdü :D

(848 puan) tarafından
ayy okurken utandım eşini düşünemiyorum:D :D
tarafından
Kip kırmızı oldu :))))) hshshsh
(848 puan) tarafından
hahahaha ay vallahi çok güldüm eşine de üzüldüm yazık adama egosu yerle bir :D
tarafından
Vallah kendi kasindi :)))) ama aldı ağzının payını birde yeni 20 günlük evliydik puajajaj :))
(848 puan) tarafından
ay ahahahha Kız ne rahatsın insan üzülür hahaha
0 oy
tarafından
Parasını vermdi diye adamın bacağını kesmsti 1 saat içinde kanayan bacagi ile getrdi 100 bin lirmzi adam digerinnde arabasını yakmsti adam parasni vermdi diye adam araba yandı izledi 100 binde onda alacağı vardi adam getrdi verdi parasini bitande avukat vardı onuda dovmustu maasni vermdi diye haklı olursa acimz döver yoksa sakindr 
tarafından
Evde yer silen cam silen bulaşık yikayn adamı öğle görünce şok olmustum
(568 puan) tarafından
Benim eşimde aynı. Aman dışarıya aslan eve kedi olsunlar boşver
tarafından
Aynen öyle boş yere kimseye dalasmz Zatn hakini savunmsi hoşuma gidiyor pisirk insan cekemm
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Ben görmedim ama eşin iyi yapmış o afgan bidaha cesaret edemez inş
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Abooooowwwww görmek istemem o konuda elinin ayarı yoktur benimkinin de ALLAH öyle kavgaları yaşamayı görmeyi nasip eylemesin zor 
0 oy
tarafından

He birlikte kavga etmiştik :D

0 oy
tarafından
Ayy gördüm çok komik di;))
0 oy
(848 puan) tarafından

evet bizzat gördüm  olayın kamera kaydını da izledim. 2 kişi eşimi dövmeye çalıştılar ama Eşim su dolu cam sürahiyı kafalarında patlattı restoranda. Sonra biri bayıldı ambulansla götürüldü diğeri kaçtı:D Hala mahkemesi sürüyor ama karşı taraf gelmediği için sanırım diğer duruşmada beraat verilecek ceza almadı haklıydı diye:D

0 oy
(93 puan) tarafından
Evet. Nisanliydik iki üç bina yandan kavga ediyordu  korku dolu anlar yasamistim
0 oy
(93 puan) tarafından
Evet. Nisanliydik iki üç bina yandan kavga ediyordu  korku dolu anlar yaşamıştım
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Hiç şahit olmadım 

Hiç öyle bi tip de değil acaba nasıl kavga eder bak merak ettim 
0 oy
tarafından

Hiç görmedim kız :) ben döverim o dövmez :)

0 oy
(1,921 puan) tarafından

Çok kez  l:ermm:            

0 oy
tarafından
Hiç görmedim insallahta görmem 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Sürekli hem de 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 788 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 574 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,001 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...