0 oy
134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8 puan) tarafından
1 yaşında kızım var ve ben 13 haftalık hamileyim ikiz bebek arabalarindan almalı mıyım veya başka bi çözümü olan anneler fikir verirseniz sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
En mantıklısı ikiz araba olur canım. Çünkü ikiside çok küçük
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kızın yurudukten sonra bindirme yanında elinden tutup yürüsün. Yürüyen bebeklere yapılan en büyük kötülük bebek arabasında taşınması. Benim kızım ve oğlum arası 13 ay. Kızım 9 aylikken yürüdü ben bindirmedim arabaya falan Bi daha 
(1,309 puan) tarafından
Sağa sola saldırmaktan yürümüyo ki elimide tutmuyo sen nasıl alıştırdın
(8 puan) tarafından
Kızım yürüyor zaten ama bir yere gittiğimiz zaman o da yorulacak veya uykusu gelecektir o zamn ne yaparım dige düşündüm
tarafından
Ben yanliz ev oturması dışında çıkmıyorum. Zaten dışarı gezmesi 2 bebeyle burnumdan gelir yanımda biri oluyor mutlaka . Hala tam alismis değil ilgisini çeken şeylere dokunmak istiyor. Ben mesela avm de elini de bıraktım,  kendi haline bıraktım çocuğu zaten yapma kızım diyince dokunmuyordu.  Çocuğa özgür alan vermek lazım diye düşünüyorum. 1 yaş dönemine göre şu an çok çok iyiyiz.  Ozguveni tam 20 aylık mesela markette abur cubur ve meyve  reyonuna girince istediğini söyler, istemediğine dokunmaz . Sabretmek zor ama sabredip alan tanımak lazım
tarafından
Benim kızım 10 saat de dışarıda kalsa uyumaz canım öyle Bi sıkıntım planı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence ikiz alma 1 yaşındaki çocugun yürümeye Başlayınca binmek istemicek emin ol binse de belli süre sonra inmek isticek sıkılıcak. Öbür bebeğin dogana kadar o 1 bucuk yaşında olur iyice söker yürümeyi zaten sonra ikiz bebek arabası elinde kalır oğlum 21 aylık uzak mesafe dışında bebek arabası almıyorum 1 bucuk yaşından beri uzaga giderken de içinde uyur diye alıyorum mecbur 
0 oy
(800 puan) tarafından
2. El alacağım bende cnm kızım 27 aylık ame uzun mesafe yürümüyor

Oğlum 5 aylık

2. Al alabilirsin sende

Yan yana olanlardan al 
0 oy
tarafından
İkiz araba en iyisi 
0 oy
tarafından

image

Arkadaşımın ikiz bebek arabası var. Onunda çocukları yakın yaşlı. O yandan ikili değilde üstten ikili aldı çok memnun. Joie markalı 

(8 puan) tarafından
Evet bunu gördüm bende böyle bisey düşündüm hem katlanjnca küçük oluyor baya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ağır bisi alma kiz hafif olsun
0 oy
(119,309 puan) tarafından
2li al bence    

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 359 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu