0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
PMerhabalar biz eşimin ailesiyle yaşıyoruz kaynanla arama mesafe koymak istiyorum isteklerimi anlaması için nasıl davranmalıyım

9 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Kaynanan kötü birimi? 
(7 puan) tarafından
Kötü biri değil fakat bi eşimle bir konuda tartışırken araya girdi ve bana bayağa bağırarak konuştu ondan beni konuşmuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
İsteklerin derken? Anlayan insan mesafe koymadan anlar zatenki.Daha açık yaz canım
(7 puan) tarafından
Yani ben birlikte yaşamak istemediği söyledim ve kalıcak başka evi de var ona rağmen gitmiyorlar
(1,786 puan) tarafından
Sizin yaşadığınız eve mi geldi oturdular sizle? Eğer öyleyse haklısında.Sen önce kabul edip gittiysen haksız duruma düşebilirsin canım
0 oy
tarafından
Neden ilk başta kabul ettin ki o zmn
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben 1 aylik gelindim. kaynanamla aramda bir sorun olmadigi halde ogluyla kavga edip kizi icin. esimle yani. dediki es atilir bulunur ama anna baci bulunmaz. tam ben agzimi acacekken esim gereken cevabi verdi. o gun bugundur de asla yaklasmiyorum yaklastrmiyorum kendime. ki bugune kadarda bana yaptigi somut pek bsy olmamistir. bana konusup karisma gibi huyuda yok.
(1,786 puan) tarafından
Haketmiş doğru hamle yapacak bişey yok
(11,217 puan) tarafından
aynn kendini acik etti. bana neler neler yapar lafimin ustune laf bile diyemez o kadar ki keskin insanim ama yinede yaranamio 6 yildir.
(1,786 puan) tarafından
Pişman olmakta bir erdemdir belki oda hatasınj anlamıştır anladıysa affederdim ben canım
(11,217 puan) tarafından
ben pisman oldugunu düşünmüyorum.bana iki yuzluluk geliyor
(1,786 puan) tarafından
İşte o zaman sahte ve mide bulandırıcı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Fazla yüz vermeyerek cok diyolago girmeyerek canim 
0 oy
(676 puan) tarafından
Gelde bana sor yaa ayni sıkıntıyı yaşıyorum 
0 oy
(119,569 puan) tarafından
neden birliksin mesafenin en iyi yani evi ayirman
0 oy
tarafından
O iş mesafe ile olmz esine anltcksn bn ayrilmk istiyorum artık rahat edemiyorm evim olsn kapim ayrı olsn özel hayatim olsn diyceksn altan girp usten cikacaksn ki en büyük teml hakin baktn esin yok diyor kaynna na kayin babana nazik dille biz ayrlimk istiyoruz diye anlt baktn oda olmdi kavga et birgun iki gun üç gün en son ayirirlar önce tatlı dile iste sen 
0 oy
(954 puan) tarafından
Bende de aynı dert keşke her kes kendi yuvasiyla kendi evinde rahat edebilse her kes kendi yerini bilse

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 372 göst.
0 oy
6 cevap 364 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Zeynoumut (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 300 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 674 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

381,603 soru

11,423,897 cevap

34,981 kullanıcı

...