0 oy
703 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,152 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Gorumcemler yemege geldi bugun sabah post acnistim.menuyle ilgili esim ve kizlarim onlari evine birakmaya gittiler esim eve gekdi bi baktim süpraaaayyzzzz❤❤❤

Midyee bayilirim izmirliyim konyada oturuyorum burda malum yok ama esim arkasina getirtmis hemde izmirdeeenn tok karnina 50 tane yemisligim varAllah affetsinsin cok seviyorum yaa

image

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamile kalmadan hemen önce çoook canım istiyordu. Bugün alayım yarın alayım derken gebe olduğumu öğrendim kaldı :( yalnız biz bu aralar pek yemezdik midyeyi :D
(4,152 puan) tarafından
:-)) sorma bende hamileyken zor dayandim ya sonra dogdu devam :-))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayılırımmmmmmmm
(4,152 puan) tarafından
Sormaa bendeeee agzinn tadini bilenlerdensin ☺❤❤
0 oy
(515 puan) tarafından

Bende çok severim afiyet olsun tatlım sana<3

(4,152 puan) tarafından
Ya sagol kuzumm❤❤☺
0 oy
(10,585 puan) tarafından
Bunun neresi yeniyor cnm 
(4,152 puan) tarafından
Ici yeniyor canim icinde pilav var
0 oy
(867 puan) tarafından
Simdi bisey dicem ama linc yiyecegim hic yere. Neyyse kalsin:))
(4,152 puan) tarafından
Soyle kiz icinde kalmasin :-)
0 oy
tarafından
Ay hiç yemedim yemeyi de asla düşünmediğim yiyeceklerden biridir 
(4,152 puan) tarafından
Hadi yaa. Valla bayilirim benn. Senn goruntu icin mi yemedin
tarafından
Valla bilmiyorum ama hiiiic ısınamadım midyeye, bide kokoreç yemedim yemeyi de düşünmüyorum:)
(4,152 puan) tarafından
Abooo komorecte mi ahh nasil canm istedi adini  duyunca ☺☺☺
0 oy
tarafından
Hiç sevmedim yaa hamileyken bir ara eşimle gittik bir yere illaki yiyelim dedi bende ilk defa tadına bakayım dedim bakmaz olaydım ☺ ama eşim çok seviyor 
(4,152 puan) tarafından
Hadi yaa nerde yedin canm heryerinki guzl olmuyo .

Esin agzinn tadi i biliyimus :-))
tarafından
Kastamonudayiz kuzum deniz kenarında bir lokantada bulduk yedi vallahi çok sever bir Karadenizli olarak ☺☺☺
(4,152 puan) tarafından
Hii kaciriyosun bole bir tadi :-)))

Herkesin damak tadi.bir olmuyi.ben öluyorummm :-)
tarafından
Ohhh afiyet şifa olsun canım ☺ ben almiyim
(4,152 puan) tarafından
:-)( sagol kuşuuum❤❤☺
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Iki ay önce eşim getirdi eve sırf merak ettiğimi bildiği için. On defa inceledim nasıl yicem bunu diye 2 taneyi zoor bela yedim. Daha da yemem yaa
(4,152 puan) tarafından
☺☺Hadi yaa nie begenmedin ki heryerde yenmiyo ya bn burda yedim igrencti ilk kez yiyiyo olsaydim bnde  yemezdim o kadar kotuydu
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bende çok severim hatta bekarken tezgahın başına geçip yarısını yemisligimde vardır ama evlendim eşim aldı seviyorum diye oda tadı bı tuhaftı yiyemedim sonra hamliyeken canım çok istedi aldırdım midem bulandı tiksindim o gün bugündür yiyemiyorum en azından hamileyken yiyemiyorum diye pilavından alıyım küçücük dedim ama yutamadim bile sonrada hala yiyemiyorum maalesef 
(4,152 puan) tarafından
Aa kotu olmus heryerde yenmiyo canim yaa. Bnde konyada gordum cok sevindim hemen aldim berbattii tadi. Izmirden geldigi icin yedim.evlenmeden oncede babam tepsiyle alir gelirdi sagolsun❤☺
(1,539 puan) tarafından
Öyle valla Ankara'dayim ben heryerde yenmiyor maalesef
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bilirim izmir midresini kardeşim bir hafta önce geldi gelmeden ona dedim midye getir unutmuş küçük bey otogarda  bi 10 tane almış pahalı olmuş abla şu kadar şeyi 30 a aldım dedi ne kadar doğru bilmiyorum ama o 10 taneyi koklaya koklaya yedim çik özlemişim yerken dibine kadar tanesine kadar yedim bir pirinç tanesi bile bırakmadım o derece severim
(4,152 puan) tarafından
Kiyamamm gene getirmis ablasina kıyamamış ☺

Kiz sen beni anlatmissin aynisini yaptim dün ☺☺
(1,465 puan) tarafından
Unutmuş napalım o da hiç yoktan bir kaç tane götüreyim olaki birileri gelirse bu taarafa yaptırırız diye düşünmüş aynen kuzum çünkü çok seviyorum koca bir poşet tek başıma oturup bitire bilirim o derece hatta utanmasam kabuklarına kadar yalayacaktım kimileri günah diyo kimileri deģil diyo midye için ama bn seviyorum vazgećilmezim diye bilirim
(4,152 puan) tarafından
Ayy evet yaa bazi hocalar caiz drgil dio bazilari sorun yok dio ama bende bagimlilik gibi birsey heleki gördüğüm  zamn asla dayanamiyorum.

Oyle birsey varsa Rabbim affetsin ins
(1,465 puan) tarafından
Amin inşallah cnm zaten sürekli yediğim bişey değil izmirde olsaydı belki ayda bir yerdim inan ordayken bile evin o kadar yemeye fırsatım olmuyordu yani sürekli yemeye ama şimdi tam uzak düştüm 3 seneden sonra iki defa yedim
(4,152 puan) tarafından
:-)) d9gru soyluyosun

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 330 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 275 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 372 göst.
27 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...