0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından

Sabahın köründe etiket değiştirmek için işe gittim. Market çalışanıyım. Valla toplu alışverişlerde hissedilir sadece bu indirim. Etiketleri söve söve değiştirdim :D en çokta eti puf 5 kuruş düşmüş onu değiştirirken sövdüm. :D Çok bi fark yok fiyatlarda. Eğer tek seferde 400 500 liralık alışveriş yapıyorsanız farkeder ama onun dışında çok bi fark yapmaz malesef

(Sihirli eller sabah post aç demiştin bak açtım) :)

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
2022 yılı dünya içinde ülkemiz içinde kolay bir yıl olmayacak. Su an dünya ekonomileri evriliyor. Gelişmiş ülkeler 1980 yılından beri en yüksek enflasyon oranlarini veriyorlar. İngiltere de protestolar yapılıyor. Pahalı enerji tüketimi için. Dünyada petrol ve enerji elektrik fiyatları yükseliyor. Sadece ülkemizde olan bı durum değil. Bizim için bı üründe 10 TL indirim çok gelmeye bilir ama devlet için büyük anlamda vergi kaybı. Dar pencerelerden bakmamak gerek.
(435 puan) tarafından
Gel de anlat bunu halka :)
tarafından
Sığ bakmamak gerek. Biraz olayları dünyayı gozlemlemeliyiz. Öyle bir algı yapılıyor ki sanki heryerde bolluk var bı bizde sıkıntı var. Pandeminin oluşturduğu bı kriz vardı tüm dünyada üzerine bizim ülkemizde fırsatçılık da ekleniyor. Dünyada su an da petrol tedarik sorunu var ve bu da fiyatlara yansiyor doğal olarak.  Kimse pahalilik yok demiyor evet var ama bunu iyi okumak gerek.
(1,097 puan) tarafından
En büyük indirim sıvı yağda oda 8.5 lira falan. Hatta 8.35 sanırım 1 liraya varan bi indirim yok ki
-Reklam-
+2 oy
(4,002 puan) tarafından
Yav millet salakmi anlamadim yada ***** yerinemi koyuyorlar bunu bas bas bagirarak acikladilar ki onceden zam yapildi ürünlere yani once bindirip sonra tekrar indirdi gibi gosterdiler bunu aklı yeten herkes anlar
(1,097 puan) tarafından
Eski fiyatlarına dönemedi hiç bi ürün. İşin bide bu yanı var. Çarşamba günü yne zam yapmazlarsa hiçbir şey bilmiyorum
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Mesela benim market avm 2 bin tutuyor ne karar  Bi fark eder meselaa 
(1,097 puan) tarafından
Aldığınız ürünlerin fiyatına göre değişir. Ufak ürğnlere çok bişey olmadı en çok yağ indi işte oda 8 buçuk falan indi
0 oy
tarafından
Yaglar kac tl oldu
(1,097 puan) tarafından
Anca toplu alışverişlerde hissedilir yoksa hiç bi anlamı yok. Bi gecede 40 küsür liradan 70 liraya çıkan tereyağı bugün 65 civarına düşmüş. :) Bize eziyet sabahın köründe gittik mağazaya :D
tarafından
Cikarip indiriyolar desene allah kolaylik versin
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Çok teşekkürler
tarafından
Yag zaten 109 tl degilmiydi
(1,097 puan) tarafından
119 olmuştu 111e düştü
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Eti pufa güldüm ☺️☺️☺️ isiniz zor sizin gercekten oyun oynar gibi surekli etiketlerle oynuyosunuz degistiriyosunuz
0 oy
tarafından
Bende öğleden sonra gidecem alışverişe listemi hazırladım bin tutar kesin kız o zaman  iyi düşer demi bacım ☺
(1,964 puan) tarafından
Git canım bir bakmışsın üzerine para bile alabilirler :) Değişik bir dönemdeyiz
tarafından
Vallahi hiç şaşırmam canım ☺☺☺
(1,097 puan) tarafından
Bi ürünün fiyatı yükselmiş nasıl olmuş anlamadık ama biz artık gülüyoruz yani saçmalık :D
(1,964 puan) tarafından
Olan size oluyor canım devamlı uğraş dur yarın tekrar zam gelir bir daha değiştirirsiniz:)
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle valla en geç cumaya zam bekliyoruz biz
0 oy
(2,266 puan) tarafından
100 tl alışverip yaptığımızda 7 tl indirim olacak çok büyük bişey gibi anlata anlata bitiremediler
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Hay Allah razı olsun senden bende saat 9 u iple çekiyordum markete gitmek için neyse en iyisi uyumaya devamm sanada kolay gelsin canm
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim valla bizde bıktık değiştirmeye. Çok değil ya salı akşamı ya cuma akşamı yine zam etiketi takarız gibi geliyo bize
tarafından
Allah sonumuzu Hayretsin ne diyim
(1,097 puan) tarafından
Amin amin gerçekten
0 oy
tarafından
Peki kdv indirimi gelmeden once zam geldimi bide o krkler 7 olmus ne kadar oldu 
(1,097 puan) tarafından
Zam zaten her çarşamba-cuma geliyodu farklı farklı ürünlere. En son cuma günü sular falan zamlanmıştı. 5 litrelik su 4.5tan 5.90a çıkmıştı
tarafından
Aynen ya artik alistilar baktilar kimse bisey demiyo herhafta zam hergun biseye zam geliyo
(1,097 puan) tarafından
İşin komiği cuma 4.5 tan 5.90a çıkan su kdv indirimi ile 5.5 oldu :)
tarafından
E adamlar anlamis kdv kalkcak yemen yükseltmişler yine ayni fiyat
tarafından
Cok merak ediyom bim kimin ki
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Hangi market 
(1,097 puan) tarafından
Bimdeyim
0 oy
(846 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın olan siz gibi çalışanlara oldu valla. Eşim de gece 2de geldi sabah 6da tekrar gitti yazık günah çok indirim bile yok diyor. Bir iki TL düşmüş diyor
(1,097 puan) tarafından
Bimde mi çalışıyor
(846 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Eşim market sahibi dün gece bütün ürünlerin fiyat listesi geçmiş indirimler bazı ürünlerde çok iyi bence 
(1,097 puan) tarafından
Çok iyi diyeceğim bi indirim göremedim ben ya :(
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Dijital etiket olacak aslında uğraşmak zorunda kalmazsınız ☺️☺️
(1,097 puan) tarafından
Bizde söylüyoruz ama yok yani para vermemek için bizi uğraştırıyolar. Sabahın altısında etiket kesip taktık
(12,938 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım sizin işiniz de zor
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Bide personel indirimi falan olsa keşke.
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Valla ne olacak da zaten ben de pek bisi beklemem her ayin bu zamanlari bi gider aylik alisveris yapariz 600 gidetr onada rahat belki onda bi nebze gerisi boş 
(1,097 puan) tarafından
Zaten yakında yine zam olur. Kdvyi düşürmek yerine mazotu sabit tutsa daha az zam olur
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ya canımsın :D zaten belliydi de umut fakirin ekmeği işte :D 
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle :) bak sabah sabah üşenmedin post açtım :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha aslan çiçek :D
0 oy
tarafından

Üstüne koyup öyle indirim yaparlar diye düşünmüştüm  ;) amannn amannn size yazık günah bacım siz uğraşıyosunuz 

(1,097 puan) tarafından
Sabahın altısında etiket kesip taktık 600 küsür etiket değişti. Ağlıcaaam
0 oy
(119,168 puan) tarafından
tahmin etmistim 
(1,097 puan) tarafından
Cuma günü zam gelmişti kdv indirimiyle o zamndan hala yüksek fiyatlar
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu hafta indirim haftaya bimdirim olur o güya indirim işte. 
(1,097 puan) tarafından
Ne haftaya biz yarın akşam etiket değiştiririz büyğk ihtimalle
(13,202 puan) tarafından
Yüksek ihtimal kuzum normal artık

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 305 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 198 göst.
12 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 296 göst.
9 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 4126 (1,850 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...