0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 aydir geliyor gidiyor mont alayim ogluma diyor ama yok almiyor gecen carsya gittik diyoki şu nasil guzel diyorum şimdi param yok olsun alirim diyor aradan haftalar gecti dün yine desi aliyim ona bi mont bende gerek yok biz aliriz dedim dalga geciyor resmen bi insan alacaksa parasini ayarlar alir yoksa niye dillendiriyosun surekli 

Nişanliyken banada yapardi aynisini sana şunu alcam derdi almazdi

26 Cevaplar

0 oy
(7,636 puan) tarafından
Bu benim kızkardeşim sağolsun oda yeğenime pijama takımı alıcam dediydi aylar önce,bana kupa almış güya bir ay önce dedi ortada ne pijama ne kupa var ben artık onu bildiğim için hiç takılmam he he der geçerim ama vazgeçmiyor bu huyundan kimseye yapamayacağım birşeyin lafını konusunu etmem nasıl bir kafa bu çözemedim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı bnm kaynna 34 hafta lik hamilyim kizma oda yaptik herşeyi hazr bir bebk arabası puset beşik kaldi gecn geldi kapının esigndn bakti neyi eksk dedi bnde dedm niye diyosam bebk arbsni şimdi almyz dedi ve biz ondn beklemiyoruz 2 yildr evlym bir tlsi gecmdi evime gelirkn ekmk dahi almz çocuk odası yapcz dedik şimdi alamyz dedi oysaki bi beklntmz yok odası için 20 bindn fazla harcdik 1000 liralık bebk arbsda alirz işte bizmkide boş takma kafana al giydr lafinda sok
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benim kaynanam da oğluma bisey almadi eltimin kızına 100 tlilik takim aldi 2 3 tane evdeki gorumcemde bisey almadi yine eltimin kızına pahali sicak tutcak polarli takim aldi simdide ogluma zibin alcam kucuk geliyo zibinlari e bebekten indirimw girsin diye bekliyorum gorumcem her aksam ben sana zibjn alirim yok takim alirim bi kere daha derse gerek yok dicem demeye ne gerek var alcaksan al almıyorsan alma onlar boyle yapinca bende odadan çıkarmıyorum hemwn 5 dk sonra aliyorum haksiz miyim
(1,048 puan) tarafından
Asla kiskanclik degil cok şükür giycek kiyafet var hediye gelenler bile giymedigi takim dolu komsu verdi onlari yikadim giydiriyorim kardesimin oğlu var o veriyo olmasa bile esim en guzellerini alir letgodan alim diyorum ona bile izin vermiyo magzadan gider aliriz diye zibinlarda dun baktim 22 lira bi tanesi ondan almadim ya pazardan yada e bebektwn indirime girince alcam
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Ahaha kaynanami anlatmışsın. Hamile olduğumu duyunca bir takım alicam sana dedi. Haftam ilerledi bin liralik alisveris yapicam cocuga dedi. Sona yaklaşınca beşik dolap alayim dedi. Doğurdum çeyreğini alayim dedi. Sonuç hicbirsey almadi. 

Beklentim yok ama en azindan almicaksan dillendirme de
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ne zaman anne de kalsın öyle. Belki ağız alışkanlığı ypti
0 oy
tarafından
Bak sebebini söyliyim annen varsa kulağına gitsin de belki o alır niyetinde benim kaynana sürekli sana tava yok onu yok bunu alacam diyor bide annemin yanında yani kızının eksiği var al gibisinden çok fena lar 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 798 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,830 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.