0 oy
590 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 aydir geliyor gidiyor mont alayim ogluma diyor ama yok almiyor gecen carsya gittik diyoki şu nasil guzel diyorum şimdi param yok olsun alirim diyor aradan haftalar gecti dün yine desi aliyim ona bi mont bende gerek yok biz aliriz dedim dalga geciyor resmen bi insan alacaksa parasini ayarlar alir yoksa niye dillendiriyosun surekli 

Nişanliyken banada yapardi aynisini sana şunu alcam derdi almazdi

26 Cevaplar

+2 oy
(3,457 puan) tarafından
Bidaha alicam dediği zaman bu gidişle oğlumun çocuğuna alırsın sen de
tarafından
Grek yok dedim bidaha demez o
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen çocuğuna kendin al bunu da hiç dillendirme boşver 
tarafından
Ya eltimin kizina aliyor benim oglumada alcagni söylüyor ama almiyor
tarafından
Ben olsam hiç tenezzül bile etmem söylemeye ben aldım anne teşekkürler derim
tarafından
Ya bugune kadar hic tenezzul wtmedim ama eltimin kizina alip duruyor
+1 oy
tarafından
En nefret ettigim insan biso yapacagini soyper ama yapmaz insanin niyeti varsa soylemez bile direk alir bence de sende hep alacam diyorsun almiyorsun bence alacagin yok en iyiso biz alalim de
tarafından
Diycem valla aliyosan al anne artik diye
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kış bitti artık gerek yok de 
tarafından
Oda zaten kiş bitsin indirime girsin diye bekliyir
(48,700 puan) tarafından
Ee buyuk aldir o zaman seneye giyer ☺️
0 oy
(421 puan) tarafından
Benim kaynanam da çoğu şeyde öyle yapar daha martta doğumum da bana karşı öyle yapar alalım der begendirir sec der babanin maaş yatsın der aradan 3 ay geçer almaz sadece dilde vardır icraatda tik yok
tarafından
Degilmi bide dalga gecer gibi sectirirler insana
(421 puan) tarafından
Oo ben bak 34+3 haftalık hamileyim 20.hafta da bana internetten 2 3 üst beğen baban 1 haftaya maaşı alacak dedi beğendim dursun onlar ben diyince sipariş ver dedi sen düşün 15 hafta geçti ses yok sonra kasım da doğum günüm vardı eşime 2 3 gün önceden zincir alıcam altın boynuna hediye olarak demiş sonra doğum gününe geldi bir yaş pasta kuru pasta almışlar eşimin babaannesi gelmişti kendi annemgil bir de kendi annem bile durumu yettiğince sevdiğim renk te sweat almış üstüme babaannem 50 tl verdi bir de iğne oyası yazma 1 kg çay vs getirmiş sonrasında eşime baban parayı almadı 1 2 güne alıcam o zaman ver demiş 3 ay geçti oda yalan oldu kısacası böyle alması almaması değil olay en sevmedigim insan tipi alıcam yapicam diyip sectirip ya da dile getirip yapmayan sözünde durmayan diliyle iş yapan insanlari sevmem lafla peynir gemisi yürümez dedikleri bu işte benim annem hiç öyle değildir bak yapicam desin yapar alıcam desin alır
tarafından
Aynen aynen bak canim almasin istemem ama  alirim deyip almamasi insani enayi yerine koyuyor
0 oy
tarafından

Aha kış ayi bitti bitecek almasa da olur artik :ermm:

tarafından
Bitsin indirime girsin diye bekliyor
tarafından
Tatlım bu sene alınan seneye olmaz ki yani indirimde alsa büyük alsa bile  ne olacak seneye denk gelip gelmeyecegi belli olmaz
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Ayni benjm kayınvalide. Kızıma şunu alacağım bunu alacağım der. Bide gelir sever sever gider kızımı. Sonra param yok der. Başka herşeye bulur. Sonra bide bana der. Bunu küçük geliyor . Bu oyuncaklardan sıkılmış başka yokmu  alalım die bize duyurur. Bende alıştım he deyip geçiyorum  
tarafından
Aman valla ben elime üc beş gectikce gidip ogluma oyuncak alirim ama artik boyama kalemi alcam biraz
(1,315 puan) tarafından
Aynn öyle canim. Ona ne minnet edeceğim. Yetisemezsem evdeki mitfak eşyalarını veriyorm bazen oynuyirz. Daha çok seviyor
0 oy
(403 puan) tarafından
Aynı bnm kaynanam bekledigimden değilde dalga geçiyormuş gibi gerçekten haklisin
0 oy
(48,700 puan) tarafından
Kış bitti zaten alacak olan insan Eylül ekimde alırdı bazisi cok sever agiz yapmayi aliyomus gibi göstermeyi
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Benim kaynım da iki senedir alacak :D

0 oy
(11,307 puan) tarafından
Kış bitince alir kız dur daha  :)
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Ee canım sen de kendin al. Niye onu bekliyorsun ki
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Kış bitmeden alcan mı anne de :)malm yazn mont giyilmyo de almıck san söyle ben bari alayım de kız :)

0 oy
(2,945 puan) tarafından
 Bu benim kaynanam. Sonra kendin qlinca da ben alacaktım niye aldın diye laf eder 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Madem huyunu biliyorsun direk öyle dediğinde biz alırız. Bn beğendim bı tane Alicam de
0 oy
(870 puan) tarafından

Kış bitecek neredeyse alacaksa alsın

0 oy
(13,041 puan) tarafından
Anne  3 aydır alacağım diyorsun yaz geliyor çocuk ne zaman giyecek de 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Kış çıktı zaten de ne montu 
0 oy
tarafından
Ben olsam kendim  alırdim hiç öyle yapıyorsa beklentiye gitmezdim sonra deyincede sağol anne bizi düşünüyorsunuz bu saatten sonra alsan ne almasan ne kıs bitti biz çocuğa çoktan aldık montu sen dedim ama kış bitiyor diye aldık derdim 
tarafından
Biz seneye alcaz
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım parası yoktur. Gönlünden hanlar hamamlar almak ister kötü düşünme. Sen eğer ona güvenip almadıysan al ve de ki Anne bu sene var montu biraz büyük al seneye giyer inşallah. Ne sen zor durumda kal ne de kayınvaliden 
tarafından
Yok cnm ben ona ılllaki al dememki kendisi diyor alcam diye
(3,162 puan) tarafından
Anladım seni canım yani o Bir daha alacam dediğinde öyle de demek istedim.bu senelik montu var seneye için alabilirsin de. O da zaman kazanır hem :)

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 795 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.