0 oy
493 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Canım kizim benim bugun biraz babanla tartistik ve bana ceza olarak hareketlerin azaldi kizdın biliyorum ama her ailede oluyor napalimmm. Annen sapklarini ordu senin seni bekliyorum sana birsey olmasın canim guzel yavrum tek gercegim benim beni mutlu edenimm

image

5 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Rabiim hersey den önce seni ve evladını korusun   hep mutlu olun insllh üzülme   ki bebekte üzülmesin he annesi 
(771 puan) tarafından
Bak şimdi dolapta tatlı bişeyler varsa ye  güzelcene yat uyu hiç bişey düşünme kafanı topla sabah ola hayrola ;)
tarafından
Tamam canim oyle yapayim birzda muzik dinleym
(771 puan) tarafından
Ama haraketli müzikler keyfini yerine getircek müzikler olsun ama ;)
tarafından
Ahah tatmam canm teskkur ederim destegin icin
(771 puan) tarafından
Rica ederim sen mutlu olursan bebegin de mutlu olur rabim yar ve yardımcın olsun    hayata herkez den önce düşünmen gereken bi bebegin var  herseyin önünde o oldgunu biliyorum iki çocuk annesi orak söylüyorum önce çocuklar mutlu olsun ki sende mutlu olasın ;)
-Reklam-
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Her ailede oluyo canim naparsin canini sikma bebegini düsün hersey cooom guzel olacakk:D

Anladin sen onuuuu Allah bozmasin

tarafından
Aminn canımm insallah ne deyim :)
0 oy
tarafından
kiz ne guzel ormussun masallah sana emegine saglik gule gule giysin prenses

esinide takma arada yurek yiyorlar :)
tarafından
Teskkur ederim canim :)  
 Bogazinda kalsin o yurek ne diyim .d
tarafından
:)) haha (122 karakter:)
0 oy
(548 puan) tarafından
Oy annesi ne güzel örmüşun güle güle giydir canım.Sıkma canını her keste oluyo üzülme bebenide üzme sen konuş sev okşa karnini sen mutlu ol oda olcak
tarafından
Teskkur ederim canim benim
(548 puan) tarafından
Allah'ım içine ferahlik versin takma canım
tarafından
Aminnn canim
0 oy
tarafından
Her evde olur oyle seyler sıkma canini bugunlerin tadini çıkar şapkalar harika olmus 
tarafından
Tesekkur ederimm canm bnm sagol

İlgili bir soru bulunamadı

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...