0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bütcem kisitla kizlar oglum 21 aylik suan etkinlik adina hic bisey yapmadik sadece oyuncaklari var arabalari falan ama ben hem konuşmasina hemde gelişimi icin etkinlik tarzi biseyler alip başlamak istyorum

Neler alabilirim birazdan cikcam evden uygun fiyatli ama ögretici

6 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kitaplar alabilirsin etkinlik kitapları. Favorilere ekleyip en uygun fiyata düştüğü zaman alabilirsiniz onun dışında etkinlikler pinterestte var
tarafından
Carsiya gitcem kuzu
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
****** resimli kitaplar alabilirsin boyama kitaplari alabilirsin şu cizme tahtalari varya miknatisli olan onlardan alabilirsin 
0 oy
tarafından
parmak kuklalarıyla masallar anlatabilirsin. eğitim verebilirsin öğretmek istediklerine yönelik insan vücudu, belki birkaç sayı vs. kitaplar alabilirsin. evdeki eşyalarla herşeyden 2 tane önünüze alıp birini gösterip örneğin tabak deyip gösterip diğer tabağı bulması gibi şeyler yapabilirsiniz. Bunlar genelde evde olan şeyler kitap dışında. 
tarafından
Aa coo saol canm
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Mucit karınca serisini alabilirsin yaşına uygun olarak. Ben aldım faydasını adını söylemeyi konuşturan kitap serisinin ilk kitabı ile öğrendi.cırt cırtlı etkinlik kitabı da çok iyi. Adım adım kitapları da çok iyi diyorlar o başka yayına ait ama her aya göre etkinlik varmış ben almadım ama.
0 oy
tarafından
Makasla kesme falan yapabilirsin çok seviyorlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bişey almana gerek yok para verip evde tuvalet kağıdı ruloları ı kapla sarı kırmızı maviye falan üstüne aynı renkte olan topları koyun,   Çöp şişleri oyun hamuruna takarak içine makarna geçirebilirsin, bir kaba su koyup içine top atıp kepçe ile topları çıkarıp boş kaba koy dur, ohoo daha bir sürü şey yapılıyo evde ben para vermiyorum valla evde yapıyorum oğluma benimki de 21 aylık 3 yaşına dogru eğitici kitap falan almaya başlıcam 
tarafından
Onlar bile yok elimde:)
(25,224 puan) tarafından
Değişik :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 311 göst.
9 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Seherkzll (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...