0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar babam 59 yaşında çok inatçı oldum olası doktora gitmez 

Bacaklarım ağrıyo diyor hatta oturduğu yerden bile önce emekleme pozisyonuna gelip o şekilde kalkıyor gitmiyor  ,Sürekli acıkıp yemek yemek istiyor muhtemelen şekeri var şekerini ölçmeye gitmiyor,şimdide sol gözü şişmiş kanlanmış gene gitmiyor ne dediysek ikna edemedik nasıl ikna edebiliriz ya ne desek ikna olur akıl veren nolur 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah korusun şeker çok tehlikeli bayıltın öyle götürün. Ben olsam her yolu denerdim.bir anda birşey falan olur maazallah. Geç kalınır çok pişman olur. 
tarafından
O zamn bir süre üstüne gitmemek en iyisi inada bindiriyor eskiler cünkü
(2,565 puan) tarafından
Canım bacakları 2 senedir ağrıyor ikna edemiyoruz
(889 puan) tarafından
Benm babamda bir kaç senedir aniden zayıfladı ara ara kusma baş dönmesi yaşadı.doktora gitti şeker çıktı ve ayakta çok duramiyordu bacak kaslarındaki sinirler ölmüş deidi.simdi de. Tedavi olmak için durmadan nerde iyi doktor bulsa ona gitmeye çalışıyor.süluk tedavisi hacamat bunları yaptırdı bakalım inşallah şifa olur ciddiyetw varsın umarım kötü biseyler çıkmaz
(2,565 puan) tarafından
Kız babam da birden zayıfladı xxl giyen adam birden bire M bedene düştü bi görsen ama eşşek inadı var ne dediysek Nuh diyo peygamber demiyor
(889 puan) tarafından
İşte aniden zayıflamak iyi şeylere işaret değil canm benm.babami da gören ne hale gelmiş diyor :(
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Eve doktor çağırsanız, o zaman mecbur kalır muayene olmaya. Allahü teala şifa versin inşaallah 
(2,565 puan) tarafından
Aminnn canım çok aksi o zaman da muayene olmaz
0 oy
tarafından
Ambulansı ara onlar gelince bayıldı flan de
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Inatçı kişiyle ugrasmak cok zordur 

Baba sana bişey olursa biz çok üzülürüz sen sağ ken elimizden geldikce senin sağlığın icin seninle ilgilenmek istiyoruz kendini dusunmeye bilirsin ama biz seni cok seviyor ve düşünüyoruz derdim biraz demagoji bir çoğu gercek

Allah sifasini versin tüm hastaların da babanin da
(2,565 puan) tarafından
Hemde nasıl canım ya  neler dedik dil döktük  ama Nuh diyo peygamber demiyo bide o şekilde deneyelim bakalım
(7,654 puan) tarafından
Duygusal girin canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 241 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 549 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 177 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,780 kullanıcı