0 oy
512 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Sezeryan sonrası duş ne zaman aldınız 

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ay annen çok terbiyesiz k bakma çok çok terbiyesiz benim eşimde Kürt bende kurt değilim ailemde biraz karşı çıktı ama dedim babama senin bu ailenin hepsindeki erkekler benim eşime kurban olsun kesip attığı tırnak etmez ahlak terbiye sevgi saygı konusunda dedim çok kizmistim
(148 puan) tarafından
İnan benim eşimde o kadar saygılı efendi ki babam eşime ağıza alınmayacak laflar etti öldürmekle tehdit etti ama eşim diyor ki evime gelse yine kapım açıktır
tarafından
Boşver konuşma onlarla
-Reklam-
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Konuşmam ben ele.anneyle o ne sözler öyle bir anne evladı.mutlu olsun ister ee sende mutlusun ne dert etmiş kendine egolu egolu konuşuyor 
(148 puan) tarafından
Doğmamış çocuğuma beddualar ediyor eşime Kürt dölü diyor herşeye sustum ama evladima beddua etmesine dayanamadım patladım bugün. Annemde ağladı benim psikolojim bozuldu son günlerdeyim
0 oy
tarafından
Ailenden uzak dur o zaman yapacak başka bişey yok 
(148 puan) tarafından
Zaten uzağız farklı şehirlerdeyiz ama taaa oradan buraya beddua ediyor
0 oy
tarafından
Kolayı var sil gitsin böyle anneyle hala konuşuyor musun
(148 puan) tarafından
9 aylık hamilelik sürecinde onlar yüzünden ağlamaktan kanama yaptım düşük tehlikesi yaşadım 5 gün hastanede yatış yaptılar kanamam var diye Annedir atılmaz diyorum ama bugün doğmamış çocuğuma beddua etti
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Güzellikle vermiyorlar sonra böyle konuşuyorlar. İzin verme canım eşini ezmesine de izin verme. 
(148 puan) tarafından
Eşim çok iyi bir insan o kadar saygılı ki Rabbim ondan bin kere razı olsun inşallah izin vermem asla.
0 oy
tarafından
Tövbe ya rabbi yaa siz nikâh yapmadan mi birlikte olduğunuzu düşünüyor
(148 puan) tarafından
Kafalarına göre hikaye yazmışlar siz kactiniz o çocuğun hayrını görme zina o deyip duruyor annemdir diyorum hep saygımdan sustum bugün cevabını verdim yıktı ortalığı çığırıyor ağlıyor beddualar ediyor
0 oy
(311 puan) tarafından
Ne denir ki... Ailen çok cahil insanlarmiş ...
(148 puan) tarafından
Arayıp arayıp bu şekilde şeyler diyorlar hep
0 oy
(319 puan) tarafından
Esinle sen iyiysen boşver herkesi 
(148 puan) tarafından
Rabbime şükürler olsun eşim çok iyi bir insan Rabbim ondan razı olsun
0 oy
tarafından
bence ailenden uzak dur. çok cahil insanlarmış.
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Öncelikle sağlıkla kucağına almanı diliyorum. Annene hidayet versin Allah. Akıl yaşta değil işte. Keşke aileni arkanda bırakıp gitmeseydin ama mecbur bırakmışlar anlayabiliyorum. Bizim günahlarımızın vebalini çocuklarımız çekmez. Her koyun kendi bacağından asılır diye boşuna dememişler. Yani annen öyle dedi diye öyle olmaz. İçini ferah tut
(148 puan) tarafından
Çok sağol gerçekten psikolojim bozulmuştu bu sözlerden
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kürtlerde bu ülkede vergisini veren iyisiyle kötüsüyle bu ülkenin vatandaşıdır kurtuluş savaşında bizde cephede savaştık söyle o annen olacak şahsiyete o kürt dölü olmasaydı bugün belki oda olmazdı !! 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
senin annen cehaletin , irkciligin vucut bulmus hali Allah onu islah etsin. oyle bir ortamda yetismis ki kac kusak nefret vardir onun icinde degismez. iyi seni kendileri gibi yapmamislar. muhattap olup beduasini alma. Ana baba rizasi onemli ama bunun ki dupeduz cahiliye kafasi.
(148 puan) tarafından
Çok sağol haklısın
0 oy
tarafından
Doğulu olunca noluyor ? Öyle zihniyete sahip insanları bı günlüğüne Kürt bı ailenin yanına gondericeksin. O zaman öyle ırkçılık yaptığı için kendinden nasıl utanacak. Kesinlikle cizgini koyman lazım. Doğmamış sabiye beddua edilmesi hiç sağlıklı bi hareket değil.
(148 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim
tarafından
Ne olursa olsun yine annen baban beddualarıni alma ama kendini kocanı bebeni ezdirme. Çizgilerini belli et.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sen eşinle mutluysan .Annen baban çenelerini kapatıp oturmalılar .Ne olursa olsun o laflar kavgada düşmana bile söylenmez .İletişim kurma kapa kapını eşinle mutlu mesut yaşa kuzum.Bence haksız beddua tutmaz kafanı yorma .Hamileliğinin tadını çıkar
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Annenin yaptığı hiç hoş değil aynısını eşinin ailesi sana söylese ne yapardın düşün ve o şekilde davran ayrım yapma Rabbim inşallah aileni o doğulunun Kürt'ün eline vicdanına bırakmasın eşine yaptıkları yenilir yutulur şeyler değil ama insan kendi kanından olacak torununa nasıl beddua eder aklım almıyo ben olsam görüşmezdim yada mesafe koyardım bu davranışları yüzünden eşin sana kötü davranabilir yuvan bozulabilir
(148 puan) tarafından
Çok haklısın teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aleyküm selam canım. Öncelikle hiç bir şeyi düşünme bebeğin için duymazdan gel annenin dediklerini. Cahillik işte ama oda farkında değil demek ki. Doğulu batılı diye ayiracaklarina nasıl insan diye baksalarmis keşke. 

Benim ailemde beni vermek istemiyordu uzak yer diye. Ama şuan düşünceleri çok çok farklı eşimi tanıdıkça sevdiler ve ilk başta zorluk çıkardıkları için pişman oldular şuan 31 haftalık hamileyim annem sürekli dua eder sürekli sıkıntı eder bizi.

Senin nikahın varsa zina falan da olmuyor annene bakma sen. Üzülme. Gerekirse bir süre görüşme annenle. 

Sen iyi ol o zaman onlar zamanla pişman olacaklardır. Olmazlarsa da bırak kendi hallerine. Sen mutlu olmaya bak bebeğin için herşeyi takma kafana. Eşine de anlatmaya çalış bunları ❤️.. az kalmış doğuma rabbim hayırlı evlat etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin.
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Ben olsam görüşmezdim madem bu kadar şeye rağmen hala senden vazgeçmeyecek kadar seni seven bir eşin var ki sende ailene karşı gelecek kadar sevmişsin ki kaçmışsın hala da akıllanmamışlar uzak tut ailenden onları yazık evlattir o nasıl içlerine sınıyor bu lafları etmek pes 
(148 puan) tarafından
Çok sağolun haklısınız
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Valla zarar geliyosa ananda olsa buna musade etmeyeceksin.   Anneligini bilsin
0 oy
(15,196 puan) tarafından
Annen çok kötü bir insanmış. Sana ve eşine dediklerini geçiyorum. O küçücük yavruya o sözleri demeye nasıl dili varıyor. Allah ıslah etsin. Diyecek bişey yok. Ben olsam muhatap olmazdım mümkün mertebe
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kaçtın diye nikahsız olmuyo o işler boşver ya bizimkilerde aynı ediyolar ediyolar mecbur birakiyolar sonra sen bizi utandirdin Allah yukarda goruyo kim istemez telli duvaklı çıkmak seninkiler gene baştan vermemis bizi nisanladilae sonra bide eziyete başladılar yok görüşme yok telefonla konuşma mesajlaşma 3 sene sonrasına düğün koyuyorlar bilmem ne evi varken kiraya cikcaniz diye tutturdular ben çok uğraştım güzellikle olsun diye kaç sefer evden kovdular gitmedim en sonunda çeyiz alma günü eşimin üstüne savurdular çeyiz neyiz yok al git gidiyorsan diye bizde çıkınca evden bide yazıklar olsun diyolar bana
(148 puan) tarafından
Bana da aynı şeyleri diyorlar bizi utandirdın rezil ettin herkes seni kınadı yüzümüzü yere eğdin senden olanda sana yapsın diyor
(4,430 puan) tarafından
Bsover sen boş beddua döner sahibini bulur bişi olmaz bizim olaylar olunca bı amca vardı servis şoförü muz benim baldıza da kaynana öyle dedi diye ilk isteyene verdi kacmasinlar diye demişti hakkı varsa eyvallah ama hakkı yoksa korkma demisti

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 447 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
8 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 100 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde aysnrtrz (10 puan) tarafından soruldu

379,605 soru

11,363,823 cevap

34,840 kullanıcı