0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Ben ilk oğlumda da bu oğlumda da aynı şekilde aşşırı bir şekilde bimin cifini aşeriyorum. (her marka olmaz skdldjf) Ne kadar güzel kokuyor. Bir de köpürtmeyi aşeriyorum. Onu beze döküp sulandırıp böyle köpürt köpürt temizlik yapıyorum oh misss. Ağlayasım geldi şu an aşırı canım çekti. Biraz daha bahsedersem kalkıp temizliğe girişicem:)

Ama aşerme olayını çok seviyorum ya ne güzel böyle delirircesine istiyorsun haha:D

Sizin de oldu mu böyle tuhaf aşermeleriniz? 

18 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Tuvalet kızarmış balık kokuyordu yazın ortasıydı eşimde migrostan aldı kızarttım tuvalet kapısının önünde oturdum yedim geçti
(15,828 puan) tarafından
Allah seni napmiyaaaa ☺️☺️☺️
(73 puan) tarafından
Hahaa iyi yapmışsın da neden tuvaletin önünde yedin :)))
(2,803 puan) tarafından
İcerisi kızarmış balık kokusu geliyordu aşırı aş erme aklımdan cıkmıyordu o şekil nefsimi körelttim :)
-Reklam-
0 oy
(4,269 puan) tarafından
Ben seker pancari asermistim, bizim oralarda haslanip yenir ama baskalarina garip geliyodu :) esim cok sasirmisti ama bulamadik yani mevsimi degildi
(4,269 puan) tarafından
Adanaliyim :) siz nerelisiniz
(15,828 puan) tarafından
Corumluyum ben kizz ☺️☺️☺️
(3,859 puan) tarafından
Bende yozgatliyim bizim oralarda da var
(73 puan) tarafından
Hadi ya.. Üzüldüm.. Yiyemeyince çok kötü oluyor.
(4,269 puan) tarafından
Bilenler varmis :)
Cok istememisti aslinda oyle bi asermistim ama asil Erzincan tulum peyniri aserdim, cok denedim istedigim lezzettekini bulmak icin, en son tatile gittigimiz oteldekini cok begenmistim hergun bi tabak yedim :)
0 oy
tarafından
Eltim şarap asermisti hahahaja çok muhafazakâr biri olarak hatta gülmüstuk cennete içersin diye
(73 puan) tarafından
Hahahh o ne kız kokusunu falan da bilmem ben nasıl aşermiş shdgjk
tarafından
İşte televizyon da falan görmüş heralde gsfbacnn yoksa işi olmaz
0 oy
tarafından
Ahtapot  aşermiştim ama yemedim hala içimde kaldi
(73 puan) tarafından
Yaa üzüldüm. Bulamayınca yiyemeyince çok kötü oluyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimki aserme değil demir eksikliğinden olmuştu ama canim deli gibi un isterdi ama sadece sinangil..eşim yediği için kızıyodu çünkü doktor kesinlikle yeme dedi doktorun dediğini duyduğu için yememe izin vermezdi kek falan yapicam diyip un aldırırdim o ise gittikten sonra oturur kaşık kaşık yerdim şuan önüme dünyaları verseler yemem ama o an insanın canı o kadar çok istiyo ki hatta yemediğim zaman oturur ağlardım eşim elimden alırdı ağlardım ver bunu da yiyim daha yemiyicem derdim 1 haftada 2 3 paket 2 kilo un yerdim yani yaklaşık 4 veya 6 kilo un yerdim yasak olan şeyler daha tatlı geliyo doktor sorduğunda yemiyorum derdim ama yemeye devam ederdim bi o bide kahve telvesi kahveyi yapar içerdim kahveyi de bolca koyardım telvesi cok olsun diye hergun mutlaka bi kere yapardım bigun gece yapicaktim kahve bitmişti,yeminle sabaha kadar gözüme uyku girmedi sanki o telvenin tadı ağzımda gibi hissettim oturdum yine ağladım 
(73 puan) tarafından
Evet evet kesinlikle bendeki de demir eksikliğinden. 1 hap alıyordum 2ye çıkardı doktor. Sonra asla yemem diyorsun ama o günleri nasıl özlüyor insan. Ben ikinci kez aynı şeyleri yaşıyorum ve o aşerme duygusu ne güzel bişey ya deli gibi köpürtüyorum her yeri.
Yalnız unu nasıl kaşık kaşık yiyordun kız yerken ağzında hamurlaşmıyor muydu sjdbfjd
(73 puan) tarafından
Gerçekten insanın ağlayası geliyor nasıl bir istekse. . Erkekler bize bakıp ne düşünüyor acaba :))
(9,626 puan) tarafından
Valla benimki üstüme gülüyodu kabartma tozu vanilya ye de içinde kek hamuru olsun diyodu asdfga
Çorba kasesine koyup çay kaşığıyla yiyodum hemen  bitmesin diye yani tabiki hamurlasiyodu ☺☺ ama onun tadi o an bana bulunmaz bise gibi geliyodu bi gün yemesem cok kötü olurdum bana da ilac verdi ama kullanamadım boğazımda takılı takiliyodu afedersin ögürüyodum hatta onu bile yalan söyledim kullanıyorum diye cok düzenbazmışım şuan onu farkettim qsdfhwhsg
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben afedersiniz tukurugumu bile yutamiyordum. ve ağzımdaki o cok sekerimsi tat Rabbim kimseye yasatmasin. kolonyayi agzima sürüyordum 
(4,390 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun valla. iyiki bize yardım eden seven Rabbimiz var yoksa nice olurdu halimiz
(73 puan) tarafından
O neden ki mideni mi bulandırıyordu
(4,390 puan) tarafından
midemin bulantisi ayri vaka ona ilac kullaniyodum zaten . tarif edilemez seyler yaşadım kabus gibiydi neyse bosverelim;D
(73 puan) tarafından
Ah canım çok zor geçirmişsin anlaşılan. Bulantı zaten mahvediyor insanı. Neyse geçmiş gitmiş elhamdülillah
(4,390 puan) tarafından
çok şükür.  teşekkür ederim
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Asla soğan sarımsak yemem ağzıma bile sürmem ama nasıl olduysa canım sumaklı soğan çekti doğradım bütün bir soğanı yedim bol bol sumak attım bide içine onun tadı hâlâ damağımda ama normalde hayatta yemem
(73 puan) tarafından
Ay evet ya o an dünyanın en güzel şeyi gibi geliyor. Ben de lavantalı sabunla ellerimi köpürtüp duruyorum. Deli gibi kokluyorum köpürtürken. Biri görse ne der shshkl :))  2 haftada bir sabun bitiyor
0 oy
(913 puan) tarafından

Dis macunu aseriyprdum ve de yiyordum :)

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Deniz kokusuuuuu 
0 oy
tarafından
Yemediysen iyi :)
0 oy
(13,337 puan) tarafından
Agisin ağda yağı var ona biraz hallendim ama gözüm yemedi zararı olur diye tadına bakmadım üstelik hangi meyve olduğunu da ayırt edemedim ki onu aldirayim :))
0 oy
(119,514 puan) tarafından
soyle bi bakim bende tik yok
0 oy
(7,456 puan) tarafından
sadece tarana corbası aşerdım
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Bende hala var bulasik makinasi tableti paketi acinca oyle bi kokuyorki ya iicim eriyor resmen o kokuya yenecek bi yani klsa atacam agzima direk :D

0 oy
(34 puan) tarafından
Ya ben suanki hamileliğimde bu yaşıma kadar yemedigim hatta olduğu ortamda yemek yiyemediğim kelle paça çorbasını aşerdim eşimde sağolsun götürdü diğer çocuğum da ise sigaradan nefret ederim çok şükür eşim yada çevremde kimse içmez ama ben hamile iken diyordum onun kokusu gelsin içeme çekeyim istiyordum hatta içmek istiyordum ama zararlı diye yapmamıştım 9 ay boyunca gözümün önünde aklımda sadece sigara içmek vardı o kadar istiyordum
0 oy
tarafından
Deli gibi kuru fasulyeyle baklava yerdim normalde tatlı sevmem heralde o tadı bastırmak icin canim istiyodu bı kaşık fasulye bi ısırık baklava ilginç tarafı hala cok severim bu ikiliyi
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Limon ,vişne , kiraz ve karpuz en çok yediklerimdi  daha çok ekşi şeyler yerdim değilse bile daha fazla ekşi olsun diye limon sıkardım :)
0 oy
tarafından
Bingo mutlu yuvam beyaz yüzey temizleyici var onu içmeyi bile düşünmüştüm içim bile ondan koksun istiyodum. Bigün kusarken kokusu geldi kızım doğdu 11 ay oldu markette kutusunu görsem öğürüyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 234 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,157 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 440 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Semanur2534 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 834 göst.
0 oy
88 cevap 1,111 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu