0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (276 puan) tarafından
Hastaneden randevu bulamıyorum en erken 4 mart diyor zaten o zamana kadar doğururum şu an 38 haftalığım sağlık ocağına gitsem kontrol için acaba bakarlar mı ultrasyon cihazı var mı sağlık ocağında 

9 Cevaplar

0 oy
(2,296 puan) tarafından
Canım bildiğim kadarıyla bu hafta larda sıra olmasada aciyolar doğum yakın olduğu için
(2,296 puan) tarafından
Hastaneyi ara bi konuş bence
(276 puan) tarafından
Randevusuz bakarlar mı gerçekten boşa mı stres yaptım
(2,296 puan) tarafından
Ewt canım ablamda son haftalarda öle randevsuz gidiyodu bakıyorlardı bi ara istersen hastaneyi ama her şehirde aynımı bilemem
(276 puan) tarafından
En iyisi arıyim öğreniyim çok sağolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kalp atışı dinelmek için cihaz tek var 
(276 puan) tarafından
Zaten tekmeleri hiediyorum benim korkum kakasını falan yerseyada ters bişey olur diye Allah korusun.
tarafından
Öyle bişey olmaz genelde haftası geçtiğinde kaka yapma durumu oluyo
(276 puan) tarafından
Nasıl 40.haftadan sonra mı yiyorlar bilmiyordum. Hiç bişey bilmiyorum ya Allaha emanet yaşıyorum valşahi
tarafından
Evet canım 41 4 2. Haftalarda merak etme ilk gelwblik normal ama hayla var doğum haftaalrindasin zatn merak etme gelir ne zamn gelse o zamn gelir ama evham yapma
(276 puan) tarafından
İlk olunca tecrübede olmayınca malasef böyle oluyor
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Hayır canım ultrason olmuyo. Hiç bir şekilde randevu yok hastanelerde
(276 puan) tarafından
Eee sizler nasıl kontrole gidiyorsunuz
(3,874 puan) tarafından
Ben ilk kızımda özele gittim ikinciye de yeni hamileyim bakalım nasıl olur bilmiyorum yarın ilk kontrolüm var. İlk hamileliğimi öğrendiğim zaman aldım şuan 7 haftalık hamileyim 3 hafta sonraya verdi yani. Sonraki de doğuma olur herhalde :D
(276 puan) tarafından
Bu gidişle öyle olur :)
0 oy
(842 puan) tarafından
Hamilelere öncelik tanınmıyor muydu ya. Ben ne zaman sağlık ocağına gitsem o kadar kalabalığın icin de sonda da olsam öne atılıyorum listede. Sizde neden öyle olmuyor. Ki doğumunuz yaklaşmış 
(276 puan) tarafından
Sağlık ocağına hiç gitmedim onu soruyorum bende kontrol için gidilir mi sağlık ocağına
tarafından
Hicmi gitmedin canım hamileliğinin başından beri
tarafından
Normalde gidilmesi gerek sağlık ocağında tetenoz aşılarını olman lazım kan tahlilleri yapuyo ordada takip edoliyon
(276 puan) tarafından
Aşı için tek gittim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım 38 haftalıksin sağlık ocağı sana ne yapabilir orda hiç bişey yokki randevu bulamiyosan acilden giriş yap 
(276 puan) tarafından
Acil lik bir durumum yok korkuyorum sadece bazen kötü yazılar okuyorum bebeğim kakasını yedi işte zehirkendik gibi bu yüzden kontrol olmak istiyorum
(3,599 puan) tarafından
TM canim acile git randevu bulamıyorum de onlar öncelik veriri sana
(276 puan) tarafından
İnşallah verirler çok sağolun :)
(3,599 puan) tarafından
Geçmiş olsun❣️
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Ya sağlık sisteminin içine ettiler. Aynı sorunu ben de yaşadım. Özele gittim artık. 
(15,934 puan) tarafından
Sağlık ocağında ultrason yoktur bence.
(276 puan) tarafından
Durumum olsa bu sıkıntıyı çekmez özele giderdim bunedir ya 9 aydır randevu almak için 1 ay öncesinden aradım hep
0 oy
tarafından
Canim bekle tekrar kota açacaklar 15 güne en geç veriyorlar ben mhrs de baktım randevu yoktu 182 yi aradım dedi yarın 4 gibi ara kotalar açılacak 15 günlük.
(276 puan) tarafından
Öylemi yarın arıyim inşallah vardır randevu
0 oy
(43 puan) tarafından
Dogumunuza az kalmis her sekilde size oncelik verirler. Doguma yakin doktorum beni haftada bi cagiriyordu nst icin ve sira bulamiyordum kayit yerinden sira veriyorlardi hamile olanlara. Yani haftan ileri deilse bile veriyorlar bizim burdakinde hamile olman yeterli oluyor. 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kuzum sağlık ocağı sadece kalp atışını duyar ultrason yok sabah erken hastaneye git zaten son zamanların almak zorundalar. Hastası en az olan doktor kimse ona verirler. Bende devlette dahiliyeye ve endokrine gidiyorum randevu yok sabah 9 a doğru orda oluyorum hamile olduğumu belirtince sıra veriliyor
(276 puan) tarafından
Sabah erken gitmek şart tabi degil mi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 137 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzaslan (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 187 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zarifedoner (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 195 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Birsel.. (37 puan) tarafından soruldu

385,911 soru

11,537,445 cevap

35,209 kullanıcı