0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İnanın tek istediğim en azından güzel bir söz.. Annem de kaynanam da çok güzel kutladılar. Anneme eşi kolye almış yemeğe çıkarmış ( Babamdan ayrılar 2.evlilği) Kaynanamgil haftasonu tatile gittiler bugünde kayınbabam çiçek pasta almış. E benim odun kocam bir söz bile söylemedi. Ben ona internetten hediye alışmış m beden aldığım halde büyük geldi inanın sadece ona kızdı ben şimdi değiştirmekle mi uğraşcam diye. Aileden çevreden görünce insan özeniyor. Bana tek bir şey söylemedi instagrama ikimizin resmini atmış şarkı falan koymuş. E ben buradayım yanındayım bana bir şey desene. Sevgiliyken kapımdan ayrılmayan adam şimdi oturma odasında TV izliyor ben telefona bakıyorum 

13 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Sosyal medyanın sadece gösteriş için olduğunu bir kez daha anladım :(

tarafından
+++++++++
(3,832 puan) tarafından
Kesinlikle hak veriyorum
tarafından
Valla artık gördüklerime inanmıyorum yaa sırf varya o yaptı bende yapayım diye yapıyorlar :(
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kavga etmedim trip attım akşama kadar sürekli laf soktum en son söyledi hediyemi gösterdi bugün gelir diye dusunuyomus ama gelmemiş daha sürpriz yapicakmis sürprizin içine ettim :))
(48,761 puan) tarafından
Aa bu annem ☺️☺️ kucukken sordu aradi diye abim sinirle.aldigi.hediyeyi acip atip vermisti o gun bugundur hediye almaz anneme ☺️
(1,785 puan) tarafından
Valla adamın kafasının etini yedim akşama kadar sürat astm bide rüyamda üzerime kuma getirdiğini gördüm onunda siniri vardı oda dayanamadı söyledi :D
(3,599 puan) tarafından
Nur dilek=ben
Gidip gelip laf soktum adam sonunda dayanamadı yaw yetişmedi yarına gelir dedi ben tabi biraz utandım ama yinede önemli olan bugün getirmendi diyip üste çıkmaya çalıştım ☺️☺️
(1,785 puan) tarafından
Ahaha bende utandım azcik dilimi tutsaydim keşke:Dd
(3,599 puan) tarafından
Aman biz eşimle herşeyi şakayla konuştuğumuz için pek sıkıntı olmuyor çok şükür☺️☺️
0 oy
tarafından
Sadece gosteris yaptığı . Babasını annesini de mi görüp örnek almamis
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Takma kafana zorlama 
0 oy
(316 puan) tarafından
Sosyal medyada şov yaparlar cnm herkes yapar kismenim oyle mükemmel kocası karısı yok mükemmel bir hayatı çok akıllı süper zeka bebeğide yok he bunlar varsa başka şeyleri yok. Yani millete bakarsan ohoo benim kocam kutlamadi bile ben kutladım napim bunumu dert edim kendime. Bende isterdim başka şeyler ama imkanlar dahilinde neyse o olur yalandna yapacağına olduğu gibi olsun
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bu kadar önemsemeyin  bu sevgililer günü işini yahu, bende sosyal medyadan paylaştım ama eşim eve geldi oturduk yemek yedik meyve yedik bi kere bile  bişey demedim ondanda beklemedim :) sevginin günü olmaz
0 oy
(119,533 puan) tarafından
ne diyim bilemedim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Misafir ağırladık :))) 
0 oy
(183 puan) tarafından
Biz ayrıyız yılbaşında da ayrıydık eşim mekanda çalıyor isterdim yanımda olsun ama kavgalı girmedik çiçek almış getirmiş gorumcem yanımda takma canım bosver
0 oy
(870 puan) tarafından

En azından baş başasınız benim kaynanam geldi oturmaya 

0 oy
(5,910 puan) tarafından
Valla eşim sabah çiçekle uyandırdı beni sağolsun.. Günümüz bebek için hastanede geçti ama bari sabah güzel uyan dedi. Post paylaşmak akşam eve dönünce aklımıza geldi yemek yemeyi bile unutmuştuk sen düşün. Ama çiçek alıp gelmesi bile benim için kocaman bi hediyeye bedel. Beklemiyordum bizim oğlanın alerji işleri yüzünden kafamız allak bullak çünkü.. 
0 oy
(87 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hep boyledirler zaten
0 oy
tarafından
 Ywni benim esim bi kolye aldi 10 liralik hic kutlamadi sacma yani kutlamsk bunun icinmi uzuluyon ben hic biseyde almadim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 198 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
0 oy
5 cevap 123 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 990 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prens.annesi (59 puan) tarafından soruldu