0 oy
2,746 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından

image

Cocuk doktorumuz yazdı ama herkes alerji için kullanmış bende bugün akşam verdim ilk kez gaz yapmış olabilirmi hiç durmuyo 2 saattir gazı var bize hırıltı için verdi sorun olurmu kullansam 5 buçuk aylık oğlum için boğaz enfeksiyonu geçirdi 1 hafta sonra kontrole gittik bunu yazdı 

6 Cevaplar

0 oy
(12,488 puan) tarafından
Kızımın balgamı vardı vermişti bize de 
(41 puan) tarafından
Kullandınız mı ne kadar kullandınız bide yan etkisi oldu mu
(12,488 puan) tarafından
Yan etkisi olmadı kızım 1.5 yaşında idi o zaman 10 gün kullandım eczacı öyle demişti
(41 puan) tarafından
Ya bizimki küçük 5 bucuk aylık
(12,488 puan) tarafından
Daha küçük aylarda ki bebek de kullanıyor canım bunu sen ver bebeğine doktor boşa vermemiştir
(41 puan) tarafından
Öyle mi ya veriyim o zaman
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm cuma günü bizede verdi 3 ilaç daha var balgam var ciğerlere inmiş hiriltisi var. Bu alerji evet ama bronşit içinde kullanılıyor ve yatarken ver uyku yapıyormuş rahat nefes almasını sağlıyor Cnm 3 gündür veriom bende
(41 puan) tarafından
Ya etiket yok malesef elle yazmışlar
(41 puan) tarafından
Bakarsanız çok iyi olur teşekkür ederim
(6,859 puan) tarafından
Kız baktm bunda süre yok diğerlerinde var demekki sıkıntı yapmıyor
(41 puan) tarafından
Hmm yarın eczaneye soruyum genede
(6,859 puan) tarafından
Hiriltisi geçince kes der kesin Cnm sor tabi
0 oy
tarafından
Bazı çocuklarda alerjen oksürük oluyor ona iyi geliyor canım 
(41 puan) tarafından
Öksürük yok ama boğaz enfeksiyonu geçirdi o sıra öksürük vardı hırıltı kaldı sanırım onun için verdi
tarafından
Aynen canım sen içir yinede faydası olur
(41 puan) tarafından
Öyle yapcam teşekkür ederim
0 oy
(1,019 puan) tarafından
5 ay için bilemem de 2 buçuk yaşındaki kızıma kullanıyorum bende şimdi bizede öksürük kesmesi için verdi canm bı sıkıntı olmadı çok şükür
(41 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bizede iyi gelir
(1,019 puan) tarafından
İnşallah canm rabbim şifa versin bebisede
(41 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(924 puan) tarafından
Kullandı benim kızım ama uyku yapıyor 
(41 puan) tarafından
Hmmm bu akşam ilk kez verdim kaç gün kullanacağımı bilmiyorum eczaneye sorucam yarin
0 oy
(312 puan) tarafından
Ben onu kızım 3 aylikkken kullanmıştım doktor yazmıştı acildeki 5 gün kullan 6. Gün bırak demişti canım doktorun demiştir sıkıntılı bir ilaç çünkü belli bir gün kadar kullanıyorsun hastalığa ve ayına vs göre veriyorlar onu ben günde bir kere vermiştim bir çay kaşığı 
(41 puan) tarafından
Ayenn ama vermedim sadece iki kez verdim çok gaz yapıyo onu verince çok huysuzlandi
(312 puan) tarafından
Annesi sensin kuzum o ilaç biraz sıkıntılı yani ben de tedirgin kullandım Rabbim şifa versin insllah bebise hiriltisina genelde buhar verirler eğer evinde Buhar makinesi varsa de serum fizyolojik damladan 2 ml çek ver buhar burnu da sürekli açık tut canım göğüsunu de sık sık kontrol et soğuksa göğüsu devam eder hiriltisi
(41 puan) tarafından
Yok aslinda soğuk değil sürekli bakıyorum burnunu da serum fizyolojik yapıyoruz ama eskisi gibi etkisi yok sanki öyle geliyor bana inşallah geçer
(312 puan) tarafından
İnsllah canım dedigim gibi buhar makinesi varsa 1 hafta boyunca serum fizyolojik damladan 2 ml çek buhar olarak ver günde bir kere hiriltisina iyi geliyor bende kızlar hasta olunca aile hekimi demişti sonra çocuk doktoru da dedi çok hiriltisi varsa 2 kere de verebilirsin diye
(41 puan) tarafından
Buhar makinem yok Malesef

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 164 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Didm (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...