0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
4 aylık bebeğim önceden evde bebek arabasıyla yanıma çekerdim yemegimi yapar islerimi halleder kahve icerdim O da beni izler sakin sakin dururdu ne zaman 4 aylık oldu şimdi imkanı yook kucaktan inmiyor oyuncaklarıyla kavga ediyo bide kucagina almadigin an yani sırtı yere degdigi an kıyameti kopariyo sanki vücuduna ateş yapışmış gibi bagiriyor. Bitişik yaşamaya başladik neden böyle ve bundan sonra böyle mi devam edecek hep? 

10 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
1 yasinda kızım benimkide öyle illallah ettim Gerçekten de hep kucağımda beni gördüğü gibi üstüme çıkıyor:/
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
4 ayda hep oluyo cnm atak ayı resmen biz de meme reddi olmuştu neler neler ah bide ayaklaninca gör :) 
(198 puan) tarafından
Sonra geciyo mu kucak istegi. Valla ayiptir soylemesi wcye gidemiyorm
(6,859 puan) tarafından
Bnde öleyim Cnm inan WC gidiom kapı açık gum dizlerimde :) şuan hasta Cnm yapıştı kucak kucak artık belim ağrıyor tasiyamiyorm :) 2 yaş 2 ayı bekliom herkes öle dio
0 oy
(506 puan) tarafından
cnm benim hep oyle. 4 aylik olacagiz bir hafta sonra. biz bu zamana kadar hep oyleydik. uyuyor yatagina yatirdigim an gozler acilip almazsam agliyor. senin kokunu istiyordur belki  bebege gore degisebilir.
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Komşum da oglunu emzirir koyardı uyurdu sakin sakin dururdu 4 ay da başladı sürekli ağlıyor 
0 oy
tarafından
Bebeğin normalde akilliysa 4. Ay atagi geçiriyordur. Benim bebek 11 aylık olacak hep anlattığın gibi heleno dönemlerde bırak işimi bitirip kahve içmeyi oturup birlikte ağlardık. O zamanlar kolikti şimdi de ilgi delisi
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım benimki de 4 aya girecek 1 hafta sonra. Bu aralar benimki de aynı anlattığın gibi olmaya başladı. Çok huzurlu bir bebekti. Bu aralar olur olmadık her şeye mızmızlanıyor. Kucak istiyor. Aynı dediğin gibi 
0 oy
tarafından
Ne yapcakti canım Allah askina çocuk bundan sonraki hayatını put gibi oturup seni izleyerek geçirmeyecekki..kızım bir yaşında hala öyleyim ben .yine bunlar iyi günler yürümeye emeklemeye başlasın hiç fırsatın olmayacak kendini hazırla bnce..bunlar her bebekte olan şeyler normal yani
0 oy
(867 puan) tarafından
Atak donemleri annesi
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Atak haftası büyük ihtimal
0 oy
tarafından
1 buçuk yaşında bizde öyleyiz 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 665 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,508 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 531 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu

381,402 soru

11,418,380 cevap

34,975 kullanıcı

...