0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (619 puan) tarafından
Kızlar ya sevgililer gününe eşime cüzdan almıştm. Masa hazırladım normal yemek bide esim pasta cok sever diye pasta yaptım. Hediyeyi beklemiyormuş sen parayi nerden buldun kirli çıkı dedi. Anneme dedim o yollamıştı parasını. Ben bisey alamayacam demiştim niye kendine harcamiyorsun dedi. Dedim senin ihtiyacın vardı nolcak indirimli aldim dedim. Ama o bakışı beni bitirdi ya icim parcalandi. Keske dün ya da ertesi gun verseydim. Adam dedi ay sonunu zor getirecez diye elektirik ve dogalgaz cok geldi kizin bezi bitti biz hastalandik derken cok masraf oldu. Dedim ben niye düşünemedim. Hem yorgunluk hem can sıkıntısı sanırım 10 olmadan uyudu. Off oyle bi dertlesmek istedim hakkınızı helal edin uzun oldu

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Birileri utanirmi bilmem herseyi goze sokarak yapmak ne ayip iste bu yuzden ayip 
tarafından
İşte hayat dediğimiz şey tam olarak bu kimi doğdu kimi öldü bugün kimi gerçekten mutlu kimi sahte mutluluğunun ardına gizlendi kimiside ne hayallerle kurdugu evliliğini bitirdi
tarafından
Okadar dogru dedinki vallahi suan hepsine aglayasim var
(619 puan) tarafından
O zman eskiden konu komşu ne der olayi beni takip edenler neye dönüştü. Hep bi kendimizi kanitlama çabasına sokuluyoruz. Buna düşene eyvahlar olsun. Gorebilene de ne mutlu
tarafından
Ben cogu degil azi gorurum cokta herzaman bokluk vardir illaki
tarafından
Rabbim önce iman sonra sağlık huzur mutluluk versin hepimize
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olsun canım ayda 1 gün kendinize ayırıp mutlu edin 1 günden bişey olmaz 
(619 puan) tarafından
Dedim ya bugune indirimli aldim. Sen benim en tatli hediyemsin falan ama üzüldü ya. Dedim bisey alma başımda golgen yeter diye
0 oy
tarafından
Yani bu ekonomik krizde hayat telaşında sevgililer gününü düşünmek çok yanlış zaten dinde Yeri olmayan bir gün 
(619 puan) tarafından
Aynen valla gelen zamlar belimizi büktü gerçekten. Yine çok şükür kimseye muhtac etmesin Rabbim
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(611 puan) tarafından
Ne güzel yapmissin üzme kendini eşin maddiyattan  dolayı demiş sende yatarken sarıl iyi varsın de 
(619 puan) tarafından
Elinde olunca yapar gün falan önemli degil. Sen neler yapiyosun ben bisey yapamiyordum falan dedim. Söyledim neler neler. Ben gurbetteyim dedim hastalandigim da anne şefkatiyle bakıyorsun bebeğimizle ilgileniyorsun bu parayla alinabilirmi dedim ama o ilk bakis beni bitirdi
(611 puan) tarafından
Ahh su paranın gözü kör olsun. Alamadı diye gururu incilmis. Rabbim evinizin mutlulugunu huzurunu hiç bozmasin. Önemli olan destek olmasi sevmesi değer vermesi şuan uygun değil diye üzülmüş ama sana verdiği değer yeter
(619 puan) tarafından
Evet ya kendini kötü hissetti insan kocasini bilmez mi. Amin Cumlesinin evleri huzurla dolsun
(611 puan) tarafından
Üzulme sende sabaha moreli düzelir
(619 puan) tarafından
Insallah canım ya
0 oy
tarafından
Hediye işi bu devirde lüks olmaya başladı sanırsam eksikleri tamamlamak bence daha mantıklıydı ama seninde aklına gelmemiş yapacak nisey yok canım Gülerek kullansın cuzdaninina çokça paralar girsn:):)
(619 puan) tarafından
Ya baya eskimisti bi alamadik falan diyordu arada . Ihtiyaci olan bisey olsun istedim. Insallah canim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sonradan görmeler umarım bu postunu okurlar. Allah yardımcınız olsun  canım.
(619 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Göze sokarak yaşayanlar ürik asit yaristiranlar okusun bunu Rabb'im huzurunuzu daim etsin emin ol en önemlisi o 
(619 puan) tarafından
Urik asit güldüm valla saol canım benim
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Bi evde huzur varsa hediye odur bence erkekler bisi alamasalar yetemiyorum duygusuna kapiliyorlar maalesef Allah onlardan razı olsun çok şükür rabbim herkesin evine huzur versin hediyeler birer bahane her kadın ister özel olduğunu hissetmek ama yoksa zorlamanın anlamı ne burda ne postlar görüyoruz evinde huzurlari yok şimdi hediyeleri görüp ne kadar üzülüyorlar kim bilir sen de fuzuli bisi almamışsın kuzum ihtiyacı vardı diyorsun üzülme 
(619 puan) tarafından
Saol canım dogru söylüyorsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 369 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 403 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu