+1 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve çevredeki ağzı boslari nasıl susturuyorsunuz

46 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
kendime olan inancim ve guvenimle. cunku kndimi cok iyi taniyorum :) o yuzden viz gelir tirisss gider herkes
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İlk önce onları umursama ÇOkmu damarına bastılar say sende ben öyle yaptım
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Evladıma sarıldım, Rabbime sığındım o beni hiç darda komadı hamd olsun.
0 oy
(205 puan) tarafından
Bazen eşimle tartışırım kaynanamla falan tartışırım sonra sesiz sesiz ağlarım 28 haftalık hamileyim allahin izniyle kızım olcak onu okşar onunla konuşurum biraz saçma gelecek ama öyle yaparım öyle sakinleşirim ailem uzakta kimsem yok yaşadığım yerde bi kızım var işte o da daha 28 haftalık. Laf konusunda gelirsek haklıysam lafımı esirgemem dedikodumu yapan insanlarada laf söylerim 
0 oy
tarafından
Ne oldu aşkm bişeymi oldu
0 oy
(320 puan) tarafından
muhattıbım değilse zaten çevremde olmaz karakterinde sağlamsa insanların szölerine göre yaşamıyor olursunuz
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Evlatlarım için güçlü olmak zorundayım :)
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Oğluma sarılıyorum herşeyi unutuyorum onun varlığı sağlıklı olması yeterli hicbiseyi dert etmiyorum şükrediyorum
0 oy
tarafından
Çocuğunu düşünerek insan güçlü duruyo kuzum bazılarına ağzının payını vererek bazılarına da vermeyip kendine yapiyosun
0 oy
tarafından
Çocuğum yok diye neler söylemediler ki . 4 yıl 3 aydır evliyim . İki kaybim var şimdi çok şükür hamileyim pek kimsenin haberi yok. Ama Allah yardım ediyor o kadar şeye rağmen Allah yanında oluyor . Kısaca bu sorunun cevabı bence Allah yardım ediyor . Millete de cevabını veriyorum artık 
0 oy
tarafından
Allaha inanarak ve sığınarak..
0 oy
tarafından
Eşim ve evladım sayesinde cok şükür Rabbım yokluklarını göstermesin 
0 oy
(15,830 puan) tarafından
Susarak......

Sen sustukça onlar kuduracak....

Ve evladını düşünerek ❤️❤️❤️
tarafından
Dün dedim herkes kendine yansın
Onlar bekar dedim döndüklerinde ne bir yuva ne birşey kimse kiznbile vermez dedim

Ama ben eşimin her zaman arkasındayım ve yanındayım o döndüğünde bir yuvası ve onu çok seven bir oğlu olucak dedim sadece kaybeden onlar olucak dedim
tarafından
Onlar benim yuvamı bozmaya çalışıyorlar hala gitmedimmi kafasindalar ne büyüler yaptılar neler neler
(15,830 puan) tarafından
Rabbim yarına bırakıyorda yanına bırakmıyor ....
Rabbim gorsunn
Sen niye bırakıp gidecekmissin iyi günde kötü günde demedinizmii??
Olayın aslını bilmiyorumm canim bunlar neden bu kadar doluki
tarafından
Seneler seneler önce kayınpederimon babası bunların babasıyla kavga etmiş
Sonra kayınpederimon babası ölünce kayınpederim le kavga etmeye başlamışlar kayinoederim bu çocuğun babasını dövmüş köyde  

İntikamdan doğan intikam...
(15,830 puan) tarafından
Ayyy kan davasının değişik haliii ne kadar kindar insanlarımıza Rabbim hidayet etsin inşallah
0 oy
tarafından
Tiye alıyorum hepsini eşim çocuğum dışında kimse umrumda değil lazım da değiller gerektiği yerde çok güzel ağızlarının payını alıyorlar dış kapının dış mandalında  kalıyorlar
0 oy
tarafından

Arkamda kapı gibi eşim var.. 

Hatalarımı örten. Başarılarımi öven. Her konuda destek veren eşim <3

0 oy
tarafından
Allaha sığınarak sabrederek ve çocukkarimin yüzüne bakarak çevredeki insanlarıda takmiyorum çünkü herkesinde kusuru ayıbı hüznü sıkıntısı var herkes dönsün önce Kendine baksın kafasındayim artık 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Duruyorum derdime bakiyorum kendime diyorum ki üç gün yaşayıp ölcem dert etmeye değer mi sonra yoooo diyorum bi de amaan canımdan değerli mi napim diyorum. Tam olarak bu şekilde 
0 oy
tarafından
Oğluma sarılınca herşey geçiyor 
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Bn sana yasadgmi anlatsam sana yemin ederim sen bile hayret kalırsın .. ki burdakuler bile ha şiddet falan değil. Çok ani kayıplar öyle o şekilde görmele aile travmaları neler neler   .. kimse iicn deil kızım için anne babam için ayakta kalmak zorundym  ...yoruluyor muyum hemde çok.. ama mecburum
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Evladimi kaybettim hemde cok trajik bir sekilde. 2.cocuhum beni ayakta tutuyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 213 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
+3 oy
47 cevap 1,354 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...