0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba 32 haftalık hamileyim mide yanması kusma sıkıntım var aşırı şekilde dayanılacak gibi değil ağlıyorum artık ilac içiyorum bi kac bişey de denedim yok yani geçmiyor hastaneye gitsem bisey yaparlar mı acaba asit resmen ağzıma kadar çıkıyor kusuyorum sürekli yemek bile yiyemiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım elma yedinmj 
tarafından
Yedim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karbonatlı şu dnee 
tarafından
Bir su bardağına 1 çay kaşığı atıp karistir erisin iç
Gün içinde suyunu aksatma ama karbonatlı şu ictiginde
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim şuan yapıyorum inşallah iyi gelir
tarafından
Uzanamiyordim ben yanmadan hicbirsey yiyemiyordum oturarak uyuyordum ne zaman onu icsem rahat bir uyku cekiyordum
tarafından
Canım karbonatlı su iyi geldi bi nebze de olsa rahatladım çok şah Allah senden razi olsun inşallah
tarafından
Rhatlattiysa ne mutlu bana ❤️
0 oy
(119,461 puan) tarafından
buz gibi bi sut ic hastanede bisi yapmazlar
tarafından
Sütü de denedim ama hic bisey mi yaramaz ya muz dediler onu da denedim ilac olarak renni denedim geçmiyor ağladım artık acıdan cayır cayır yaktı beni bu mide
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Az önce gebelik kısmında bende sordum aynısını ve bende 33haftaligim açlıktan olecem çok çok midem bulanıyor mahf oldum
tarafından
Bende öyleyim canım valla Allah yardımcımız olsun bebek döndüğü için olur diyolar ben pek bilmiyorum ama çok aşırı şekilde canım yanıyor asit ağzıma çıkıyor kusup duruyorum
(1,465 puan) tarafından
Sabahtan kuş kus öldüm ınankı bende canım inslhh en kısa sürede gecer
tarafından
Valla ben ilk gebeliğim de de yaşadım ama bu kadar değildi ya bunda gece gündüz
(1,465 puan) tarafından
Off ya çok kötü bişey
0 oy
tarafından
Çok kötü isen hastaneye git canım serum verirler rahatlarsin
tarafından
Serum vermezler dediler ilaç yazıp gönderiyomus doktor
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kusma için bişey yapabilirler mi bilmiyorum ben mide yanmasından ağrısından çok gittim hamileyken serum veriyolardi rahatliyodm
tarafından
Ay böyle devam ederse yarın gidecem
0 oy
tarafından
Offf çok kötü olur bilirim , malsef çözümü yok ben doğum yapana kadar çektim ins senin hemen geçer.  Soğuk süt yudum yudum yandığında içebilirsin ya da soğuk salatalık anlık rahatlatır ama mideye inince yine başlar. Beni su bile yakardı ya. Leblebi dene belki işe yarar mide suyunu alır derler bende hicbirsey işe yaramadı ama. Birde Pembe gaviscon a iyi diyorlar ama bana faydası olmamıştı. Geçmiş olsun ins 
tarafından
Valla inanki ikinci ayda başladı benim suan 32 haftalık tam gaz devam ediyor rabbim yardım etsin inşallah gaviscon renni süt salatalık ne varsa denedim yaramadı
tarafından
Bilmez miyim çok zordur. Benim hamileliğim riskliydi aylarca evden çıkmadım, yattım, bulantım da çöktü hergun defalarca kusardim,hastanede bile yattım bulantidan dolayı  ama hiçbiri mide yanması kadar zorlamadi beni.
0 oy
tarafından
ben karbonatlı su içiyordum anca oyle rahatliyodum
tarafından
Ben onu denedim biraz o işe yarar gibi oldu
tarafından
aynen bende de yariyodu

gaviscon dabil exion olmasi lazim o surupda biraz rahatlatabilir
0 oy
(385 puan) tarafından
Canım bende aynı dertten muzdaribim 24 haftalıktım gittim serum taktılar sadece 3 gün yediğimi kusmadım şuan 30+2deyim kusmalarım hiç bitmiyor. Prilam içiyordum doktor keselim artık dedi. Ama hala kusmalarım devam ediyor hiç halim kalmıyor. Kontrole gittiğin zaman doktorunla görüş istersen acilde sadece serum takıyorlar bilgin olsun 
tarafından
Doktoruma söyledim oda renni yazdı canım işe yaramadı herşeyi denedik olmuyor geçmiyor Allah yardımcımız olsun inşallah
(385 puan) tarafından
Aynen banada rennie duo önerdi 3 şişe bitirdim bana mısın demedi. Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 79 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Feride30 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sila_eymen (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
0 oy
2 cevap 27 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia ayyymi (3 puan) tarafından soruldu

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...