0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Sürekli milletim hakkında konuşuyor bazen dışarı  çıkınca  benim hakkımda konuşuyor falan düşüncesi oluyor kızlar stres yapiyorum nasıl davranmaliym böylelerine ya

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizim apartmanda da dolu muhattap olmuyorum bir kere geldiler evime ilk tasindigim da sonra kestim ayaklarını eşim nöbetten geliyor yorgun oluyor diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Uzak duracaksın cnm 

0 oy
tarafından
Hic kimseyle muhabbete girmedigim icin dusunmuyorum bile merhaba merhaba bu devirde guvenemem kimseye hepbir toplaniyorlar sonra iki uc kisi toplanip digerlerinin dedikodusunu yapiyo aman aman 
0 oy
tarafından

Hiiiiiic takmam oyleleriylede görüşmem ne takiyorsun sende ne konuşursa konussun seni bilen biliyordur onu da aynı sekilde;)

(61 puan) tarafından
Haklısın canm vallahi   takiyrm bende kafaya baya  eşim kızıyor  öneme falan dio
0 oy
(119,289 puan) tarafından
aay bu annemin huyu
0 oy
(571 puan) tarafından
Valla cnm sen uzak dursanda gelip sana yapışır böyleleri ne yapacak boşverip allaha havale edecen
(61 puan) tarafından
Gelip canım çat kapı sürekli  milleti bahsedip duruo bende çok şükür dikkat ederim kendime ama işte Allah a haveke ediyorum hakkımda konusuyorsa
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Merhaba merhaba bitti hiç ilgilenme canim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hic kimseye gore yasamiyorum kimin ne dedigide hic umrumda dgl :) kari koca inandigimiz neyse onu yapariz anamiz babamiz bile ne dusunse bizi etkilemez.
0 oy
(1,297 puan) tarafından
O düşünce samimiyet kurulunca oluyor. Bn asla kimseyle muhabbet etmiyorum selam verirlerse alırım güler yüzlü olurum. O kadar . Kimseye gitmem. Kimse bana gelmez apartmanda. Gereksiz samimiyet olunca mutlaka bişey bulup dedikodu ediyorlar. Bu skeilde ne laf bana geliyor ne bn onlara laf ediyorum. Bı ekre dilim yandı bı daha asla o samimiyeti kurmuyorum
0 oy
tarafından
Ben kimseyle görüşmüyorum apatmanda günaydın günaydn iyi akşamlar iyi akşamlr
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Yerınde olsam gelıp gitmem mecbur kalmadıkca aynı ortamda bulunmam.Öylelerıne naparsan yap olmaz.
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Bu heryerde var sanırım, dedikoducular biter mi bitmez
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bildigini oku kimseyi takma kim ne konusursa konussn 
0 oy
tarafından
Eski otururduğumuz yere gözümün içine baka baka dedikodu yapıyorlardı çok takıyordum daha sonra taşındım başka başka dertlerim oldu kimseyi takıcak durumum olmadı stres yapma kendine bırak konuşan konuşsun 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizim sitede 80 daire var bir iki kişi haricini tanımam zaten tanisamda kim ne diye düşünmem asla umrumda olmaz yani 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu resmen benim alt komşu :D 
0 oy
(3,830 puan) tarafından

Valla 4 senedir evliyim kendi evim evlendiğimden beri aynı evdeyim ama apartmanda kim var bilmem yolda görsem tanımam :) ya işyerinde oluyorum ya da eşimle sürekli dışarda oluyoruz sadece girişte oturan komşuları görürüm iyi birilerine benziyorlar sürekli konuşmaya çalışıyorlar ama işten geliyorum o saatte pek kafam almıyor sohbete 

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hiç konuşma bile başkasının arkasından konuşan senin de arkandan konuşur 
0 oy
tarafından
Ben bir kişi benim yanımda başkasının dedikodusunu yaparsa direk o insanla arama mesafe koyuyorum. Başkasımın yapan gider başkasıylada benim dedikodumu yapar. Eğer ısrarla devam eder mesafe koymamdan anlamazsa günahına beni ortak etme ben böyle şeylerden hoşlanmıyorum diyorum açık açık

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,217 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 199 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,951 cevap

34,841 kullanıcı

...