0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
19 günlük bebeğim var sezeryanla dünyaya geldi memeyi emmede sorunlarımiz var ama bebeğimi az ucundan emzirip( tutamiyor ucundan tutuyor) mama verip doyurup altini temizleyip uyutuyorum göğsümde ama durmuyor 3dk yatiyor ağliyor tekrar aynı gazınida cikariyorum neden böyle anlamıyorum kafayi yemek uzereyim

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Agri yapan mide gazi degildir bagirsak gazidir ve muhtemelen gaz sancisi vardir ❤️

Bagirsak gazi da sirta vurarak cikmaz .gaz masajlari yaptirman lazim ❤️
(78 puan) tarafından
Ya bilmiyordum canım teşekkür ederim bakayım netten de yapayım ❤
tarafından
Rica ederim kusum guzelce gaz masaji yaptir bebek yagi ya da badem yagiyla zeytinyagi da olur .Rahatlamazsa ilik suyla banyo yaptirirsn oyle yaparsin masaji .O zaman hem gaz sancisi rahatlar hem de guzel uyur ❤️☺️
(78 puan) tarafından
Deniycem balim tavsiyelerini hepsi çok güzel❤❤
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından

Canım gazı vardır kendini sıkıyor mu? Benim de bebeğim 10 günlük, en güzeli bebeğin altını değiştirirken tuttuğun pozisyonda tutman yani bacaklarını karnına yanlarına yasla çek o şekilde rahatlar rezene çayı iç sana da süt yapar ve gazınu alır sezeryan oldum ben de probiyotik takviye vermesi lazım doktorunun bebiş için. Sen meme için zorla mama iyi değil. Tam kavrayamıyordur önce sütünü sık ağzına ver

Sütün azsa rezene ve pompa kullan 
(78 puan) tarafından
Evet bazen kendife öyle duruyor bitanem memeye zorluyorum balim agrim olsada yapamasada ama doymuyor sütüm çok az mama vermek istemiyorum bende zorda kalıyorum pompa var kuzum bugün pek yapamadım çok agladi cunki 2 gündür 2dk duruyor uyuyor aynu sağlıkla büyüt evladını sende geçmiş olsun canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
muhtemelen gaz birikmiştir.Gaz damlasına başlayın bence.Mama da veriyorsan toktur.
(78 puan) tarafından
Bitane aldim ama pek fayda etmedi galiba tesekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Aşkm gazı vardır hala maalesef biz 5 ay çektik gaz damlası kullan 
(78 puan) tarafından
Hayatim cabuk gecer insallah sizinde
tarafından
Aşkm biz büyüdük 1 yaşını geçtik :)
(78 puan) tarafından
Oy maşallah ❤
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bağırsak gazı olabilir karnı ağrıyor olabilir kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri almıştım mikrodalgada bir dakika ısıtıyorum ağrısı ve gazı kalmıyor rahatlıyor uykuya rahat dalıyordu şimdi 7 aylığız hala zaman zaman kullanıyoruz hayat kurtarıcı
(78 puan) tarafından
Teşekkür ederim alacağım
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim internette ve ebebekte bulabilirsiniz
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Benimki de 18 günlük, sezaryenliyim. Süt sıkıntımız seninle aynı kuzum. Beni emiyor ama emmiyor gibi diyebilirim az az. Mama veriyorum. Gazdan ziyade aç olabilir mi? Hani mama vermeye çekiniyorsan diye soruyorum. İster istemez mide gazı oluyor o çıkıyor da. Bağırsaklardaki canlarını acıtıyor kıvranıyor akşamüstü benim oğlumda genel olarak. Gaz damlası başlayacağım bende. 
(78 puan) tarafından
Gevmiş olsun sağlıkla büyüt balım sen de haklisin cekiniyorum memede yetmiyor haliyle verince likır lıkır iciyor gecirirler hemen insallah balim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 72 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Malefizx (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
23 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yosi (1,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rukiyeshn (23 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...