0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
Detaylı anlatıp kimseyi sıkmayacam ama üzgün ve kırgınım eşime karşı..hamileyim, kendisi geçici görevde..dün bir anlaşamamazlık oldu hiç bir demek istediğimi doğru anlamadı, onun için yıllardır maddi ve manevi desteğimi gösterdiğim halde maddiyatçı oldum, kötü gün insanı değilsin oldu ve en son yazıklar olsun dedi ve kapattı..inanın kendimi haklı göstermek için değil ama ben o sözleri sarfedecek birşey yapmadım..ekonomik olarak bu ayki kaygılarımı paylaştım..ve hâlâ daha sen başlattın ortada birşey yokken diyip benden adım bekledi..bu kız hamile, hassas düşünmüş olabilir demedi..çok acımasız geldi, öyle bir soğudu ki içim..hani gelmesin kalsın orda diyesim geliyor..öyle paylaşmak istedim sadece..insanlar eşin bile olsa acımasız yani..

3 Cevaplar

0 oy
(7,607 puan) tarafından
Kizzz bosverrr erkekler düz mantık calisiyo kafaları bizimde hamilelikten hormonlar tavan boşver anlar hatasını merak etme canını sıkma bebişin hiseder bak
(7,607 puan) tarafından
Bnde oyleyim cnm herşeye alınır oldum iki tirip at anlar o hatasını merak etme :)
(849 puan) tarafından
Yanımda değil, içimden gelmediği için konuşmak sessiz kalıyorum ve aylarca sessiz kalabilirim gibi geliyor şu an..bilmem anlar mı :(
(7,607 puan) tarafından
Ah cnm ah yanında da değilmiş birazda ondan alinmissin sen yanlizlik hamilelik piskolojisi iyice mahvetmis seni
(849 puan) tarafından
Anlamadı ama :(çok sağol paylaştığın için hislerimi♥️
(7,607 puan) tarafından
Ne demek cnm♥️
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Erkek beyni yanlış yaptığını hemen algılayamıyor yarın seni arar özür diler merak etme gülüm sıkma canını bebeğine selam ;) üzme bebişi bırak para meselelerini zaten kocalar bildiğini okuyo napıyosa yapsın sen bu dönemde bol dinlen sağlıklı olda gerisi boş
(849 puan) tarafından
Beklentim de kalmadı bugün hala dünkü o sözlerinin arkasında olunca..ben de çalışıyorum ve bu ay 20.000e yakın ödememiz vardı, kaygılanmam normaldi diye düşünüyorum..keşke kocalar bilse gerçekten..yine kendine göre aldı etti orda yedi içti birşey demedim o uzakta ben bir şekilde hallederim dedim, daha fazla sıkışmayalım diye kendimi sıktım canımın istediği almak istediğim şeyleri alamadım..kendi kendime yaptım yani, bunları paylaşınca da hiç birini doğru anlamadı ve o sözleri sarfetti..dediğin gibi önemli olan ben ve bebiş..zaten babamızın umrunda olmadığımızı gördük yani..
0 oy
(13,814 puan) tarafından
Gprev stresi bulunduğu yer stresj vardır 

Ben şunu bilirim eslerle tel.boyle konular konuşulmaz a dersin b anlayabilir kendinj anlatamazsın 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 610 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Janya 6 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 216 göst.
0 oy
38 cevap 1,561 göst.
6 Mart 2020 Diğer kategorisinde hediye0355 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,761 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,528 cevap

35,956 kullanıcı

...