0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından kapalı

Anneler iki çocuk annesiyim biri 1bucuk yaşında diğeri 4yasinda annelik gerçekten zor 

Sorum büyük kızımı yatırmak zor her zaman aynı yatmak istemez yatmıcam uyumuycam hep böyle yapıyor istiyorumki isteyerek usulca yatsın bensiz zaten durmaz yatakta yanaşmaz bile bir süre yatıyordu bensiz hemen uyuyordu yatta yatağa koyup bi yalan atıp çıkıyordum odadan hemen dalıyordu ben olmadan büyüdükçe oda yok artık ben olmasam kendi gidip yatağına yatsa iyi olucak sizlerde nasıl oluyor küçüğü zaten kendi başına yatar hasta olduğu zamanlarda ben sallayarak uyuturum küçükle şimdilik sorun olmuyor ilerde oda aynı olur:Dvalla büyük kıza sözde anlatamıyorum yat kızım uyu kızım bazen masal okurum faydası olmuyor tabi yatakta tepinir durur bir süre sonra dalar birde babası bazen geç gelir yatırdığım zaman sonra üzülüyorum da babasını göremeden yattı diye görselde nazlara girer gene yatmak istemez sizlerde nasıl valla merak ettim anlatmak isterseniz beklemedeyim

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Benımkı daha halen benım yanımda yatıyo 4 yas :))
(726 puan) tarafından
Benimkide öyle ama ayırdım ben yakın zaman oldu yere yatak yapıyorum o uykuya geçtiği zaman yatağına koyuyorum fazla sürmedi öyle öyle devam ediyoruz ikimiz sığamıyoruz tepeme yastığıma çıkıyordu çok zor oluyordu sonunda ayırdım :)))
(988 puan) tarafından
Ben memnunum yaa ne guzl sarılıp yatırıyoruz:))
(726 puan) tarafından
Kactane senin cocuk cnm
(988 puan) tarafından
2 canım kucugu 9 aylık
-Reklam-
0 oy
(331 puan) tarafından
10 aylık kızım yatağa bırakırım yanına da kendim yatarım yatakta döne döne kendi uyur sonra beşiğe ne yatırım sabaha kadar uyur maşallah kuzuma annesini üzmez pamuğumm
0 oy
(288 puan) tarafından
4.5 yaşında oglum son 1 yıla kadar yatagina bırakıp çıkıyordum masal okur öper oksar yatırırdım bir yıldır akışına bıraktım ama asla yalan söylemem ben mesela senunle uymak istiyorum derse uyuyunca yatağına götürürüm korkarsan yine gelirsin yanimiza diyorum mesela yada benimle uyu diyor ben sen uyuyunca kendi yatagima gecerim korkarsan yine beni çağır hemen gelirim diyorum yani geleceğim deyip bahane uydurma bence düşünsene umutlanıyor ama annesi gelmiyor çaresiz uykuya dalıyor. Boşver kac yıl daha böyle yapacak ki annesi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim oğlan da 4 yaşında uyuyana kadar yanına uzanirim yavrucugumun.  Kiyamiyorum anne korkuyorum yanıma gel diyo koluma sarılıp uyuyo .
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Telefonuna masal indir odasına koy dinlerken uykuya dalar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 139 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minalya (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 485 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 772 göst.